Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja
Finały

Firmy wspierają 30. Finał WOŚP

2022-01-26 13:27:07
Nieważne czy tworzycie korporację czy mikrobiznes, działacie na świecie czy lokalnie lub czy macie owocowe czwartki. Wsparcie Finału WOŚP zintegruje cały zespół w słusznym celu!
 
Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy możecie się włączyć w 30. Finał WOŚP - spieszymy z podpowiedziami. Do finałowej niedzieli możecie zrobić jeszcze mnóstwo dobra, ale pamiętajcie, że po 30 stycznia nadal działa wiele form wsparcia. W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
 
 

Tradycyjny przelew

Ta jedna z bardziej podstawowych form wsparcia Finału WOŚP nadal cieszy się popularnością wśród firm. 
Jeśli chcecie wybrać właśnie te opcję, skorzystajcie z wplacam.wosp.org.pl - możecie zaproponować własną kwotę i skorzystać z dogodnego sposobu przelewu.
 
 

Firmowa eSkarbonka

Rejestracja na iwolontariusz.wosp.org.pl i założenie eSkarbonki trwa kilka minut i możecie zacząć zbierać datki od razu. Nie musicie być przypisani do Sztabu - zwłaszcza, że przed Finałem wiele z nich ma pełną obsadę wolontariuszy. Wystarczy, że na Waszej stronie lub w social mediach udostępnicie link do eSkarbonki i zachęcicie innych do wspólnego grania z WOŚP.
 
To nie tylko wygodna, ale i angażująca forma wspierania finałowego celu. eSkarbonka daje również możliwości promocji Waszej firmy - pamiętajcie przy jej zakładaniu o wpisaniu w polu „Nazwa firmy” tej nazwy, którą chcecie propagować.
 

 
 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców  

Legendarna licytacja, w której do zgarnięcia są Złote Serduszka lub Złote Karty Telefoniczne jest dla wielu firm prestiżową formą włączenia się w finałowe granie. Firmy chętnie wybierają tę formę wsparcia WOŚP ze względu na duże kwoty, którymi dysponują w ramach swoich działań dobroczynnych i… emocje jakie towarzyszą podbijaniu stawki. 
 
Kulminacyjnym momentem jest licytacja w studio, na żywo na antenie telewizji, ale możecie włączyć się już teraz poprzez aplikację licytacja.wosp.org.pl.
 

   
 

Aukcje  

Wystawienie w serwisie aukcje.wosp.org.pl wyjątkowego przedmiotu o nietuzinkowej historii ma szansę zainteresować media oraz licytujących i jednocześnie jest świetną formą wsparcia dziecięcej okulistyki, dla której gramy w tym roku. Aukcje trwają jeszcze po 30 stycznia - jeśli nie macie pomysłu na własną, włączcie się licytując!
 
 
 

Wsparcie Sztabu

Sztaby 30. Finału WOŚP działają w całej Polsce i na świecie, i to one wnoszą tę niesamowitą energię w lokalne społeczności. Możecie im pomóc przy organizacji wydarzeń nie tyle finansowo, co dostarczając potrzebne rzeczy lub usługi. Zapytajcie pobliski Sztab czy czegoś potrzebuje - do niedzieli jest jeszcze sporo czasu!
 

Jaki Sztab działa w mojej okolicy? 
Sprawdź za pomocą naszej wyszukiwarki

 
 

Zbiórka na Facebooku  

Jeśli Wasza firma jest aktywna w social mediach, warto rozważyć także zbiórkę, którą można utworzyć bezpośrednio na Facebooku. Jurek podpowiada jak to zrobić w kilku kliknięciach:
 

 
 

O to pytacie!

Wsród częstych pytań od firm pojawia się to, o możliwość wystawienia potwierdzenia przekazania darowizny. Oczywiście istnieje taka możliwość - zapoznajcie się z zasadami, na jakich wystawiamy tego typu dokument.
 
Dziękujemy za Wasze wsparcie ❤️
 
Wsparcie finansowe
 • Moja firma chce przekazać część dochodu ze sprzedaży produktów/usług na rzecz WOŚP

  Logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zastrzeżonym znakiem towarowym i podobnie jak nazwa Fundacji WOŚP nie może być wykorzystywane w promocji żadnej sprzedaży. Nie dopuszczamy możliwości, że tylko pewien procent ze sprzedaży produktu będzie przekazany na rzecz WOŚP.

  Wszystkie działania związane z wykorzystywaniem logotypu WOŚP muszą być skonsultowane i uzyskać akceptację ze strony Fundacji WOŚP. Każda współpraca związana z wykorzystaniem nazwy, logotypu WOŚP lub innych oznaczeń podobnych zawsze wiąże się z podpisaniem umowy. 

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do naszego poradnika.

 • Moja firma chciałaby zaangażować się we wsparcie WOŚP

  Najprostszym rozwiązaniem jest założenie własnej zbiórki w Internecie i zachęcenie do wspólnego wspierania WOŚP Waszych klientów, partnerów biznesowych i pracowników. To najłatwiejszy sposób, żeby pokazać, że wspieracie Orkiestrę. Wykorzystując poniższe narzędzia i możliwości, które one dają, a także gotowe grafiki, które przygotowaliśmy - nie musisz się z nami kontaktować ani nie musimy wspólnie podpisywać żadnej umowy. 

   

  Możesz to zrobić m.in. za pomocą: 

   

  Na stronie https://www.wosp.org.pl/wspieraj/faq znajdziesz podpowiedzi, jak założyć takie zbiórki. 

   

  Jeśli chcesz o tym napisać w swoich Social Media, skorzystaj z naszego poradnika. 

  Grafiki znajdziesz na https://newsroom.wosp.org.pl/presskits 

  Jeśli Twoja firma ma do przekazania jakiś ciekawy produkt lub usługę - może też wystawić je na naszych aukcjach Allegro dla WOŚP.

   

 • Moja firma chce przekazać pewną kwotę za udostępnienia lub polubienia mojej strony

  Nie ma takiej możliwości, żeby Twoja firma posługiwała się logotypem WOŚP i w zamian za polubienia lub udostępnienia, oferowała nam wsparcie finansowe. Tak samo jak w przypadku sprzedaży produktów - każda forma współpracy marketingowej - musi być wcześniej z nami skonsultowana i zaakceptowana. Dodatkowo ten sposób wsparcia WOŚP jest negatywnie odbierany przez naszych przyjaciół, a także nie jest według nich wystarczająco transparentny. Transparentność naszych działań jest jednym z naszych priorytetów. 

 • Moja firma wystawiła przedmiot na aukcje WOŚP - czy mogę o niej mówić?

  Jak najbardziej. Zanim to jednak zrobisz, pamiętaj o kilku rzeczach, o które musisz zadbać. Wszystkie zasady znajdziesz w naszej prezentacji.

  Grafiki znajdziesz na https://newsroom.wosp.org.pl/presskits/30-final-wosp-logotypy-aukcje

 • Moja firma wspiera WOŚP - czy mogę opublikować o tym informację w Social Media lub na stronie internetowej?

  Jak najbardziej. Zanim to jednak zrobisz, pamiętaj o kilku rzeczach, o które musisz zadbać. 

  Przeczytaj nas poradnik!

   

 • Moja firma wsparła WOŚP - czy otrzymam zaświadczenie o przekazaniu darowizny?

  Przede wszystkim - bardzo Ci dziękujemy za Twoje zaangażowanie. Jeśli Twoja firma wsparła nasze działania: 

  • za pomocą strony wplacam.wosp.org.pl - napisz na [email protected] i prześlij potwierdzenie przelewu - znajdują się na nim informacje, które są niezbędne do odnalezienia i potwierdzenia Twojego przelewu
  • za pomocą przelewu bankowego lub innego - napisz na [email protected] 
 • Jeśli chciałbym/chciałabym wystawić na aukcje przedmiot z logo WOŚP, co muszę zrobić?

  Tak, ale pod pewnymi warunkami. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej prezentacji

 • Jakie są zasady użytkowania logotypu Fundacji WOŚP oraz grafik finałowych?
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-04-15 14:00:00

Rozlicz PIT i przekaż 1% na Fundację WOŚP!

1% dla wsparcia ratownictwa medycznego w Polsce i realizację celów statutowych Fundacji WOŚP to cel tegorocznej zbiórki 1% Fundacji WOŚP.

2022-04-05 16:15:36

Co myślisz o finałowej aplikacji?

Wiemy, że lubicie nasze quizy, newsy i statystyki, ale może czas na coś nowego? Aplikację podczas 30. Finału WOŚP pobrało ponad 30 000 osób! To świetny wynik, chcemy, żebyście korzystając z aplikacji, przeżywali najlepsze emocje, dlatego prosimy Was o podpowiedzi.

2022-04-17 10:00:00

Spokojnych świąt!

Kiedy piszemy te słowa, Ukraina ciągle walczy. Od samego początku zbrojnej napaści Rosji na Ukrainę Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy niesie pomoc humanitarną.

2022-02-25 17:00:00

Pomoc dla Ukrainy

Uważnie śledzimy sytuację za naszą wschodnią granicą. Słyszymy też Wasze głosy i chęć wsparcia Ukraińców w tej bardzo trudnej sytuacji. Organizacje pozarządowe zorganizowały już zbiórki na pomoc dla ofiar wojny w Ukrainie - zebraliśmy je dla Was.