Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Zgłoś się do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

2021-12-17 15:03:43

30. Finał WOŚP jest wyjątkowy nie tylko dlatego, że znów organizujemy go w trudnych czasach, ale przede wszystkim, że znowu zagramy nie w drugą a ostatnią styczniową niedzielę. Zagramy głośno, z sercem i radością, pokazując na całym świecie, że potrafimy bardzo skutecznie udzielać pomocy.

Także i w tym oddajemy Wam do licytacji Złote Karty i Złote Serduszka, które są piękną finałową tradycją. W tym roku Licytacja ta będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, bo to jubileuszowy, już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

Jak wziąć udział w licytacji? Sprawdź

 

Kolejny raz Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców rozpoczęła się wcześniej. Tym razem ruszyliśmy 1 grudnia i oddaliśmy w Wasze ręce aplikację licytacje.wosp.org.pl, dzięki której w bezpieczny sposób można dodać swoje zgłoszenie.

Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców jest otwarty dla wszystkich – osób fizycznych, firm oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). Z uwagi na wysokie kwoty licytacji właśnie tę formę wybierają firmy wspierające cele Finałów WOŚP.

 

 

◉ 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku

Nasz sztab działać będzie już od soboty i będzie zlokalizowany pod Pałacem Kultury i Nauki w specjalnie w tym celu wybudowanym namiocie, skąd będziemy nadawać prosto do internetu.
 
Finał licytacji obejrzycie online na kanałach WOŚP na Facebooku, Youtube, KręciołaTV, Twitch, platformie player.pl oraz na antenie telewizyjnej. Relacje zobaczymy w TVN, TVN24 i TTV. O tym dlaczego warto wziąć w niej udział, odpowiedzieli sami darczyńcy.
 

 
 

◉ Jak było podczas 29. Finału WOŚP i dlaczego warto wziąć udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

Zeszłoroczny Finał wsparły osoby i firmy ze 255 miast, wygrywając pamiątkowe Złote Serduszka i Karty. Na pierwszym miejscu pod względem ilości są darczyńcy i przedsiębiorstwa z warszawskich Sztabów. Hojni mieszkańcy Wrocławia zdobyli aż 6 prestiżowych serc.
 
 
 
Poza tym podczas ostatniego Finału cele Finału Fundacji WOŚP zdobywając Złote Serduszka i Karty Telefoniczne Play, wsparły firmy z mniejszych miejscowości m.in.: Krakowa, Poznania, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Dąbrowy Górniczej, Gdańska, Gdyni, Gliwic, Krakowa, Olsztyna, Torunia.
 
 

◉ Jak to wygląda?

Finałowi Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców towarzyszą ogromne i piękne emocje. Zobacz, jak to wyglądało w trakcie jednego z poprzednich Finałów:
 
 
 
 
W tym roku przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów moja firma w 30. Finale WOŚP, który ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie zagrać z nami podczas #wosp2022. Chcemy pokazać Wam, jak będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać cel 30. Finału WOŚP i razem z nami zagrać dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, by wspólnie podnosić standardy polskiej medycyny. 
 
 
Jerzy Owsiak podczas 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!

2024-01-23 09:30:00

Jak moja firma może włączyć się w Finał?

To już ostatnia prosta! Jeśli prowadzisz firmę i chcesz się włączyć w 32. Finał, wciąż masz kilka możliwości!

2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!