Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja
Finały

Zgłoś się do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

2021-12-17 14:03:43

30. Finał WOŚP jest wyjątkowy nie tylko dlatego, że znów organizujemy go w trudnych czasach, ale przede wszystkim, że znowu zagramy nie w drugą a ostatnią styczniową niedzielę. Zagramy głośno, z sercem i radością, pokazując na całym świecie, że potrafimy bardzo skutecznie udzielać pomocy.

Także i w tym oddajemy Wam do licytacji Złote Karty i Złote Serduszka, które są piękną finałową tradycją. W tym roku Licytacja ta będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, bo to jubileuszowy, już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

Jak wziąć udział w licytacji? Sprawdź

 

Kolejny raz Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców rozpoczęła się wcześniej. Tym razem ruszyliśmy 1 grudnia i oddaliśmy w Wasze ręce aplikację licytacje.wosp.org.pl, dzięki której w bezpieczny sposób można dodać swoje zgłoszenie.

Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców jest otwarty dla wszystkich – osób fizycznych, firm oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). Z uwagi na wysokie kwoty licytacji właśnie tę formę wybierają firmy wspierające cele Finałów WOŚP.

 

 

◉ 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku

Nasz sztab działać będzie już od soboty i będzie zlokalizowany pod Pałacem Kultury i Nauki w specjalnie w tym celu wybudowanym namiocie, skąd będziemy nadawać prosto do internetu.
 
Finał licytacji obejrzycie online na kanałach WOŚP na Facebooku, Youtube, KręciołaTV, Twitch, platformie player.pl oraz na antenie telewizyjnej. Relacje zobaczymy w TVN, TVN24 i TTV. O tym dlaczego warto wziąć w niej udział, odpowiedzieli sami darczyńcy.
 

 
 

◉ Jak było podczas 29. Finału WOŚP i dlaczego warto wziąć udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

Zeszłoroczny Finał wsparły osoby i firmy ze 255 miast, wygrywając pamiątkowe Złote Serduszka i Karty. Na pierwszym miejscu pod względem ilości są darczyńcy i przedsiębiorstwa z warszawskich Sztabów. Hojni mieszkańcy Wrocławia zdobyli aż 6 prestiżowych serc.
 
 
 
Poza tym podczas ostatniego Finału cele Finału Fundacji WOŚP zdobywając Złote Serduszka i Karty Telefoniczne Play, wsparły firmy z mniejszych miejscowości m.in.: Krakowa, Poznania, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Dąbrowy Górniczej, Gdańska, Gdyni, Gliwic, Krakowa, Olsztyna, Torunia.
 
 

◉ Jak to wygląda?

Finałowi Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców towarzyszą ogromne i piękne emocje. Zobacz, jak to wyglądało w trakcie jednego z poprzednich Finałów:
 
 
 
 
W tym roku przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów moja firma w 30. Finale WOŚP, który ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie zagrać z nami podczas #wosp2022. Chcemy pokazać Wam, jak będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać cel 30. Finału WOŚP i razem z nami zagrać dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, by wspólnie podnosić standardy polskiej medycyny. 
 
 
Jerzy Owsiak podczas 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-04-28 18:00:00

WOŚP wydaje środki z 29. Finału - ponad 17 milionów złotych na wsparcie placówek w całej Polsce

Trzy dni trwał zakupowy maraton Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w trakcie którego Fundacja zakupiła 180 urządzeń za kwotę 17 052 445 zł. To sprzęt, który Orkiestra mogła kupić dzięki hojności Polaków wspierających cel 29. Finału.

2022-04-17 10:00:00

Spokojnych świąt!

Kiedy piszemy te słowa, Ukraina ciągle walczy. Od samego początku zbrojnej napaści Rosji na Ukrainę Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy niesie pomoc humanitarną.

2022-05-09 17:47:15

Dzień Okulistyki

Ostatni, 30. Finał WOŚP, który odbył się kilka miesięcy temu, zagrał dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Dzisiaj obchodzimy dzień okulistyki, więc chcemy Wam przypomnieć, z jakimi problemami boryka się okulistyka dziecięca w Polsce.

2022-05-23 12:25:00

Most zwodzony w Dziwnowie nosi imię WOŚP

To już 50 obiekt imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W ubiegły czwartek odbyła się uroczystość nadania imienia mostowi zwodzonemu nad rzeką Dziwną w Dziwnowie.