Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Fundacja
Finały

Zgłoś się do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

2021-12-17 14:03:43

30. Finał WOŚP jest wyjątkowy nie tylko dlatego, że znów organizujemy go w trudnych czasach, ale przede wszystkim, że znowu zagramy nie w drugą a ostatnią styczniową niedzielę. Zagramy głośno, z sercem i radością, pokazując na całym świecie, że potrafimy bardzo skutecznie udzielać pomocy.

Także i w tym oddajemy Wam do licytacji Złote Karty i Złote Serduszka, które są piękną finałową tradycją. W tym roku Licytacja ta będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, bo to jubileuszowy, już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 

Jak wziąć udział w licytacji? Sprawdź

 

Kolejny raz Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców rozpoczęła się wcześniej. Tym razem ruszyliśmy 1 grudnia i oddaliśmy w Wasze ręce aplikację licytacje.wosp.org.pl, dzięki której w bezpieczny sposób można dodać swoje zgłoszenie.

Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców jest otwarty dla wszystkich – osób fizycznych, firm oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). Z uwagi na wysokie kwoty licytacji właśnie tę formę wybierają firmy wspierające cele Finałów WOŚP.

 

 

◉ 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku

Nasz sztab działać będzie już od soboty i będzie zlokalizowany pod Pałacem Kultury i Nauki w specjalnie w tym celu wybudowanym namiocie, skąd będziemy nadawać prosto do internetu.
 
Finał licytacji obejrzycie online na kanałach WOŚP na Facebooku, Youtube, KręciołaTV, Twitch, platformie player.pl oraz na antenie telewizyjnej. Relacje zobaczymy w TVN, TVN24 i TTV. O tym dlaczego warto wziąć w niej udział, odpowiedzieli sami darczyńcy.
 

 
 

◉ Jak było podczas 29. Finału WOŚP i dlaczego warto wziąć udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

Zeszłoroczny Finał wsparły osoby i firmy ze 255 miast, wygrywając pamiątkowe Złote Serduszka i Karty. Na pierwszym miejscu pod względem ilości są darczyńcy i przedsiębiorstwa z warszawskich Sztabów. Hojni mieszkańcy Wrocławia zdobyli aż 6 prestiżowych serc.
 
 
 
Poza tym podczas ostatniego Finału cele Finału Fundacji WOŚP zdobywając Złote Serduszka i Karty Telefoniczne Play, wsparły firmy z mniejszych miejscowości m.in.: Krakowa, Poznania, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Dąbrowy Górniczej, Gdańska, Gdyni, Gliwic, Krakowa, Olsztyna, Torunia.
 
 

◉ Jak to wygląda?

Finałowi Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców towarzyszą ogromne i piękne emocje. Zobacz, jak to wyglądało w trakcie jednego z poprzednich Finałów:
 
 
 
 
W tym roku przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów moja firma w 30. Finale WOŚP, który ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie zagrać z nami podczas #wosp2022. Chcemy pokazać Wam, jak będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać cel 30. Finału WOŚP i razem z nami zagrać dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, by wspólnie podnosić standardy polskiej medycyny. 
 
 
Jerzy Owsiak podczas 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń
 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2023-01-04 17:30:00

Wydarzenia Sztabów 31. Finału WOŚP!

Każdego roku Sztaby grające z WOŚP na całym świecie tworzą rozmaite wydarzenia pełne atrakcji i dobrej energii! Dziękujemy, że gracie z nami!

2023-01-12 16:40:00

Rezonans Magnetyczny w Szczecinie rozpoczął pracę!

Dzisiaj, 12 stycznia, Jurek Owsiak brał udział w uroczystości otwarcia pracowni rezonansu magnetycznego w Szpitalu "Zdroje" w Szczecinie. Urządzenie zakupione przez Fundację WOŚP zacznie służyć najmłodszym pacjentom!

2023-01-03 15:37:13

Wesprzyj cel 31. Finału WOŚP SMS-em!

Do 31. Finału WOŚP jeszcze niespełna miesiąc, ale możecie z nami grać już dzisiaj! Jednym ze sposobów wsparcia celu finałowej zbiórki jest wysłanie SMS-a o treści SERCE na numer 75 565. Zaproście do wspólnego SMS-owania w ramach walki z sepsą swoich bliskich i przyjaciół!

2023-01-09 21:30:00

LemON zagra na Placu Bankowym w Warszawie!

Jurek Owsiak właśnie ogłosił kolejnych artystów na warszawski 31. Finał WOŚP — zespół LemON dołącza do line-upu!