Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Gdzie oglądać 30. Finał WOŚP?

2022-01-29 20:41:15

Tak jak Fundacja WOŚP gra do końca świata i jeden dzień dłużej, tak można powiedzieć, że gra na całym świecie i o jeden metr dalej. Od lat sztaby kolejnych Finałów WOŚP znajdują się w najróżniejszych miejscach kuli ziemskiej, a dzięki coraz nowszym technologiom bycie razem, nawet znajdując się na przeciwległych biegunach, jest znacznie łatwiejsze.

Gdzie w tym roku można usłyszeć i zobaczyć Finał WOŚP?

Transmisja z 30. Finału WOŚP w Warszawie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 8:35. W planach rozmowy, muzyka, olbrzymia ilość kolorów, masa energii i przepięknej zabawy. Musicie to zobaczyć! A gdzie?

Całą niedzielę będziemy tworzyć radosny hałas! A usłyszeć możecie go w Antyradiu i Radiu Zet.

Kto zagra podczas 30. Finału WOŚP?

W czasie transmisji możecie również zobaczyć koncerty z finałowego studia w Warszawie. Pierwszy zespół, którym będzie Happysad, wejdzie na scenę już o 13:40. Podkręćcie głośniki i przygotujcie wygodne ubrania do tańca! 

 

 

Zobaczcie pełną rozpiskę koncertów - TU.

 

WOŚP gra na całym świecie

Sztaby 30. Finału WOŚP można znaleźć na całym świecie. Gdzie będą rozbrzmiewać dźwięki letniej zadymy w środku zimy? Szanghaj, Sydney, Polska Stacja Polarna im. Stanisława Siedleckiego, Chicago, Miami – to tylko kilka z najbardziej egzotycznych miejsc. Jakie wydarzenia będą się tam dziać, a co wydarzy się w najbliższej Wam miejscowości? Sprawdźcie listę wydarzeń finałowych TU

Bliżej siebie, ale z zachowaniem dystansu!

Pokażcie nam, gdzie i jak spędzacie 30. Finał WOŚP! Publikując swoje zdjęcia w internecie, pamiętajcie o dodaniu hashtagu #wosp2020, abyśmy mogli je zobaczyć i cieszyć się, że gracie razem z nami!!

POKAŻ PODOBNE
2023-01-19 16:00:00

"Finałówka" - kupując wspieraj walkę z sepsą

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Piekarnie Lubaszka zapraszają piekarnie z całej Polski do udziału w akcji "Dobra bułka zdrowiu służy". Już teraz możecie kupić bułki "Finałówki" wspierając tym samym celu 31. Finału WOŚP!

2023-01-12 16:40:00

Rezonans Magnetyczny w Szczecinie rozpoczął pracę!

Dzisiaj, 12 stycznia, Jurek Owsiak brał udział w uroczystości otwarcia pracowni rezonansu magnetycznego w Szpitalu "Zdroje" w Szczecinie. Urządzenie zakupione przez Fundację WOŚP zacznie służyć najmłodszym pacjentom!

2023-01-21 14:30:00

Jak firmy mogą wspierać 31. Finał WOŚP?

Małe, średnie i duże firmy mogą włączyć się w zbliżający się coraz większymi krokami Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na wiele sposobów! Zachęcamy do wsparcia lokalnego Sztabu, założenia firmowej eSkarbonki lub wystawienia przedmiotów na aukcje! Zobaczcie, jak możecie grać razem z nami!

2023-01-16 14:05:00

Pomagaj robiąc codzienne zakupy

Wsparcie działań Fundacji przy okazji codziennych zakupów? To dziecinnie proste! Do naszych działań przyłączyły się nie tylko mniejsze firmy, ale też duże sieci handlowe, w których znajdziecie finałową puszkę i będziecie mogli dorzucić swoją cegiełkę do celu tegorocznego Finału WOŚP