Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Gdzie oglądać 30. Finał WOŚP?

2022-01-29 20:41:15

Tak jak Fundacja WOŚP gra do końca świata i jeden dzień dłużej, tak można powiedzieć, że gra na całym świecie i o jeden metr dalej. Od lat sztaby kolejnych Finałów WOŚP znajdują się w najróżniejszych miejscach kuli ziemskiej, a dzięki coraz nowszym technologiom bycie razem, nawet znajdując się na przeciwległych biegunach, jest znacznie łatwiejsze.

Gdzie w tym roku można usłyszeć i zobaczyć Finał WOŚP?

Transmisja z 30. Finału WOŚP w Warszawie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 8:35. W planach rozmowy, muzyka, olbrzymia ilość kolorów, masa energii i przepięknej zabawy. Musicie to zobaczyć! A gdzie?

Całą niedzielę będziemy tworzyć radosny hałas! A usłyszeć możecie go w Antyradiu i Radiu Zet.

Kto zagra podczas 30. Finału WOŚP?

W czasie transmisji możecie również zobaczyć koncerty z finałowego studia w Warszawie. Pierwszy zespół, którym będzie Happysad, wejdzie na scenę już o 13:40. Podkręćcie głośniki i przygotujcie wygodne ubrania do tańca! 

 

 

Zobaczcie pełną rozpiskę koncertów - TU.

 

WOŚP gra na całym świecie

Sztaby 30. Finału WOŚP można znaleźć na całym świecie. Gdzie będą rozbrzmiewać dźwięki letniej zadymy w środku zimy? Szanghaj, Sydney, Polska Stacja Polarna im. Stanisława Siedleckiego, Chicago, Miami – to tylko kilka z najbardziej egzotycznych miejsc. Jakie wydarzenia będą się tam dziać, a co wydarzy się w najbliższej Wam miejscowości? Sprawdźcie listę wydarzeń finałowych TU

Bliżej siebie, ale z zachowaniem dystansu!

Pokażcie nam, gdzie i jak spędzacie 30. Finał WOŚP! Publikując swoje zdjęcia w internecie, pamiętajcie o dodaniu hashtagu #wosp2020, abyśmy mogli je zobaczyć i cieszyć się, że gracie razem z nami!!

POKAŻ PODOBNE
2022-05-04 14:00:46

Międzynarodowy Dzień Strażaka

Obchodzimy dzisiaj Międzynarodowy Dzień Strażaka, więc składamy najlepsze życzenia wszystkim Strażakom. Jednocześnie przypominamy Wam, co udało nam się zrobić dla jednostek OSP!

2022-04-07 12:07:12

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia ustanowiony przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. To święto co roku pozwala zwrócić naszą uwagę na problemy ochrony zdrowia, ale również na pozytywne wydarzenia czy osiągnięcia związane z rozwojem medycyny.

2022-05-17 15:37:37

Otworzyliśmy dwa kolejne ronda imienia WOŚP!

Na naszej mapie miejsc imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już prawie 50 takich obiektów. Dzisiaj dołączyły do niej 2 ronda zlokalizowane w województwie dolnośląskim - w Dzierżoniowie i we Wrocławiu!

2022-06-10 17:05:42

Najdroższe urządzenie w historii WOŚP zaczyna służyć pacjentom

10 czerwca w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie urządzenia w pracowni Zakładu Medycyny Nuklearnej, gdzie już od poniedziałku badani będą pacjenci z całej Polski.