Do 32. Finału WOŚP pozostało
52 dni
Finały

Gotowi do Biegu? Start!

2023-11-14 11:30:00


Bieg "Policz się z cukrzycą" już po raz 18-ty towarzyszyć będzie Finałowi WOŚP. Zapisy na wydarzenie - zarówno na jego stacjonarną formę, czyli ulicami Warszawy, jak i tzw. bieg wirtualny, w którym 5-kilometrowy dystans pokonywać można w dowolnym miejscu - tradycyjnie wystartowały w Światowym Dniu Cukrzycy.

 

Dowiedz się więcej o Biegu

 

 

Uczestnicy biegu warszawskiego podczas 31. Finału WOŚP, fot. Dominik Malik

 

Zapisz się już dziś!


Zapisów na obie formy biegu dokonywać można na platformie SlotMarket.pl. Organizacją biegu zajmie się po raz kolejny agencja Sport Evolution.

 

Zapisz się na bieg ulicami Warszawy

 

Zapisz się na bieg wirtualnyJak pobiec? Trzy opcje do wyboru!

 

Chętni do udziału w akcji do wyboru mają trzy formy biegu:

  • bieg ulicami Warszawy, realizowany 28 stycznia w południe
  • bieg wirtualny, w przypadku którego to uczestnik wskazuje miejsce i datę (pomiędzy 22 a 28 stycznia) realizacji 5-kilometrowego dystansu, może też wybrać formę aktywności, bo choć „Policz się z cukrzycą” to z założenia bieg, to trasę pokonać można na różne sposoby, np. spacerując. 
  • udział w biegu organizowanym przez Sztab (wydarzenia mogą się odbywać od 15 grudnia) 

 


Uczestnicy biegu wspierają realizowany przez WOŚP Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi dla Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Środki z pakietów startowych przeznaczane są właśnie na zakup pomp insulinowych, dzięki którym diabetyczki mają szansę na bezpieczną i spokojną ciążę.  

 

 

O czym warto wiedzieć? 

 

  • Na bieg warszawski pakiety można nabyć do 28 stycznia lub wyczerpania miejsc (maksymalnie 5000 osób), na bieg wirtualny - do 28 stycznia włącznie.
  • Wszyscy uczestnicy w ramach pakietu startowego otrzymują pamiątkową pomarańczową koszulkę, buff i medal, a uczestnicy biegu warszawskiego - dodatkowo numer startowy.
  • Jeśli chcesz, by pokonany przez Ciebie dystans zliczył się do ogólnej puli, dołącz do wyzwania na platformie IM Inspiration.
  • Głównym sponsorem biegu jest Dawtona - producent szerokiego asortymentu produktów warzywnych i owocowych - wspierająca akcję „Policz się z cukrzycą”Podczas 31. Finału WOŚP odbył się bieg ulicami Warszawy oraz bieg wirtualny. W obu wydarzeniach uczestniczyło ponad 11 tysięcy osób z 19 krajów, które wspólnie pokonały ponad 56 tysięcy kilometrów. Przy okazji finałowego grania odbyło się wiele lokalnych imprez sportowych, z których większość to były biegi ale ale też inne dyscypliny sportowe

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-18 18:17:15

Już 4 raz ścigaliśmy się dla wyższych wartości!

2 września już po raz czwarty wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminster Polska na Torze Służewiec. Westminster Charity Race to gonitwa, w której wygrywają wszyscy!

2023-09-19 11:42:28

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Fundacji WOŚP? Dołącz do naszego newslettera! To doskonały sposób, aby regularnie otrzymywać najnowsze informacje i ciekawostki prosto z serca naszej działalności!

2023-09-21 14:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.

2023-10-02 19:00:00

Jak dbamy o zdrowie psychiczne najmłodszych?

Jurek Owsiak uczestniczył dzisiaj w konferencji „Zrozumieć, żeby pomóc”, podczas której mówił o współpracy z Uniwersytetem SWPS, Kliniką Terapii Poznawczo-Behawioralnej i RESQL, w ramach której sfinansowaliśmy aplikację przeciwdziałającą przemocy rówieśniczej dla 50 placówek.