Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
175426813 PLN
Fundacja

Już 4 raz ścigaliśmy się dla wyższych wartości!

2023-09-18 18:17:15

 

2 września już po raz czwarty wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminster Polska na Torze Służewiec. Westminster Charity Race to gonitwa, w której wygrywają wszyscy!

 

 

Gonitwa charytatywna była jednym z głównych punktów programu Westminster Day, który odbył się 2 września. Zaproszone fundacje wylosowały konie, które tego dnia ustawiły się na starcie, a dżokeje przywdziali barwy poszczególnych organizacji. 

 

 

Pula 10 nagród w postaci darowizn na cele statutowe organizacji charytatywnych została podzielona między 10 fundacji, które brały udział w gonitwie. 

Organizacje, które przyjęły zaproszenie do gonitwy, to:

  • Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  • Fundacja Ronalda McDonalda
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Fundacja Cancer Fighters
  • Fundacja Totalizatora Sportowego
  • Fundacja DKMS
  • Fundacja Polsat
  • Fundacja Mam Marzenie
  • Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce
  • UNICEF Polska

 

 

Dla Fundacji WOŚP biegł koń Inter Approach, wylosowany przez reprezentantki naszego działu PR, który zajął 6 miejsce w gonitwie i jednocześnie wywalczył darowiznę w wysokości 15 000 zł dla naszej Fundacji. Podczas Westminster Day reprezentował nas członek Zarządu Fundacji WOŚP prof. dr hab. n. med. Piotr Burczyński i jego małżonka p. Barbara Burczyńska. Zwycięzcą tegorocznej Gonitwy Charytatywnej był Black Angel, który ścigał się dla Fundacji Ronalda McDonalda

 

 

Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w tak niezwykłej inicjatywie Westminster Polska i serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym Fundacjom!

POKAŻ PODOBNE
2023-12-11 21:15:00

32. Finał WOŚP w Warszawie - znamy kolejne gwiazdy!

Z ogromną radością ogłaszamy kolejne gwiazdy, które wystąpią w Warszawie na koncercie z okazji 32. Finału WOŚP. Do wcześniej zapowiedzianych artystów dołączają BOKKA, Golden Life, Lordofon oraz Booze & Glory! Przygotujcie się na niezapomniane muzyczne przeżycia na błoniach PGE Narodowego.

2023-12-19 12:38:51

Ruszyła druga edycja akcji "Finałówka"!

Wczoraj ruszyła ogólnopolska akcja sprzedaży bułek "Finałówek", mająca na celu wsparcie 32. Finału WOŚP. Pyszne i zdrowe wypieki będą dostępne w sprzedaży od 18 grudnia do 10 lutego w Piekarniach Lubaszka i innych piekarniach, które dołączą do akcji.

2023-12-06 10:54:15

Najlepszy prezent z SiemaShop!

Dzisiaj Mikołajki, a Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Grudzień pełen jest okazji do obdarowywania swoich najbliższych. Zobacz, jakie wyjątkowe prezenty możesz znaleźć w SiemaShopie!

2023-12-05 16:30:00

5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

W uznaniu pracy wolontariuszy na całym świecie, za poświęcany czas, trud i wkład bezinteresownej pracy, w 1985 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła 5 grudnia Międzynarodowym Dniem Wolontariusza.