Do 32. Finału WOŚP pozostały
122 dni
Fundacja

Już 4 raz ścigaliśmy się dla wyższych wartości!

2023-09-18 16:17:15

 

2 września już po raz czwarty wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminster Polska na Torze Służewiec. Westminster Charity Race to gonitwa, w której wygrywają wszyscy!

 

 

Gonitwa charytatywna była jednym z głównych punktów programu Westminster Day, który odbył się 2 września. Zaproszone fundacje wylosowały konie, które tego dnia ustawiły się na starcie, a dżokeje przywdziali barwy poszczególnych organizacji. 

 

 

Pula 10 nagród w postaci darowizn na cele statutowe organizacji charytatywnych została podzielona między 10 fundacji, które brały udział w gonitwie. 

Organizacje, które przyjęły zaproszenie do gonitwy, to:

  • Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  • Fundacja Ronalda McDonalda
  • Polska Akcja Humanitarna
  • Fundacja Cancer Fighters
  • Fundacja Totalizatora Sportowego
  • Fundacja DKMS
  • Fundacja Polsat
  • Fundacja Mam Marzenie
  • Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce
  • UNICEF Polska

 

 

Dla Fundacji WOŚP biegł koń Inter Approach, wylosowany przez reprezentantki naszego działu PR, który zajął 6 miejsce w gonitwie i jednocześnie wywalczył darowiznę w wysokości 15 000 zł dla naszej Fundacji. Podczas Westminster Day reprezentował nas członek Zarządu Fundacji WOŚP prof. dr hab. n. med. Piotr Burczyński i jego małżonka p. Barbara Burczyńska. Zwycięzcą tegorocznej Gonitwy Charytatywnej był Black Angel, który ścigał się dla Fundacji Ronalda McDonalda

 

 

Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w tak niezwykłej inicjatywie Westminster Polska i serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym Fundacjom!

POKAŻ PODOBNE
2023-09-25 17:25:00

Pokojowy Patrol ponownie na Maratonie Warszawskim!

Aż 130 członków Pokojowego Patrolu włączyło się w organizację Maratonu Warszawskiego, który odbył się w minioną niedzielę. To już 18. rok współpracy Fundacji WOŚP z organizatorami tej dużej biegowej imprezy.

2023-09-15 12:19:46

16 października ruszy rejestracja Sztabów!

135 dni! Dokładnie tyle dzieli nas od kolejnego, już 32., Finału WOŚP. Październik to w zawsze mocny start orkiestrowej machiny - to właśnie wtedy ogłaszamy cel zbiórki i ruszamy z rejestracją Sztabów.

2023-09-05 12:50:00

7. sezon Domowej Orkiestry już wkrótce!

To ten moment - prosimy nie regulować odbiorników! Już w październiku ruszamy z Waszym ulubionym programem! Domowa Orkiestra zagra już po raz siódmy! Tęskniliście?

2023-09-04 12:35:00

Jedyna taka metoda leczenia w Polsce - dzięki WOŚP

Jeszcze w tym miesiącu w Instytucie "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka" działać zacznie angiograf dwupłaszczyznowy - sprzęt za prawie 8,7 miliona złotych, który został zakupiony przez WOŚP w kwietniu tego roku. To milowy krok w dziedzinie leczenia siatkówczaka!