Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Medycyna

Kupiliśmy sprzęt do Zagórza!

2024-03-05 12:57:47

 

Z początkiem marca zrealizowaliśmy 70. Konkurs Ofert WOŚP, którego celem był zakup urządzeń do reedukacji chodu i rehabilitacji kończyny górnej. Sprzęt już za dwa miesiące zacznie działać na Oddziale Neurologiczno-Rehabilitacyjnym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu koło Warszawy.

Zakup ten wspiera realizację Programu Leczenia Wad Ubytkowych i Wydłużania Kończyn u Dzieci, który zapoczątkowaliśmy w 2017 roku.

70. Konkurs Ofert WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

 


W ramach 70. Konkursu Ofert - jako eksperci - wspierali nas:

  • prof. zw. dr hab. n. med. Marek Jóźwiak (Poznań)
  • dr n. med. Marcin Bonikowski (Warszawa)
  • mgr inż. Marcin Gostyński (Szczecin)

 

Po kilku godzinach negocjacji, Fundacja zadecydowała o wyborze oferty firmy Meden Inmed. Na sprzęt przeznaczamy 7 499 520 złotych ze środków zebranych podczas 30. Finału WOŚP. 

 

Kolejny Konkurs Ofert realizować będziemy pod koniec czerwca. 

 

Jak WOŚP kupuje sprzęt?

Konkursy Ofert odbywają się w oparciu o postanowienia Regulaminu zakupów WOŚP, a najważniejszym kryterium przy wyborze urządzeń jest ich jakość, przekładająca się m.in. na szybkość działania i łatwość użytkowania przez obsługujących ich medyków. 

Dyskusja nad każdym typem urządzeń podzielona jest na trzy etapy, tzw. wejścia: 

  • Pierwsze wejście to ocena jakościowa, której wspierający zarząd Fundacji eksperci dokonują po zapoznaniu się ze szczegółowymi ofertami złożonymi przez firmy uczestniczące w postępowaniu. 
  • Wejście drugie, które jest wspólne dla wszystkich firm, to doprecyzowanie, jaki sprzęt - o jakich funkcjach i parametrach - Fundacja zamierza kupić.
  • Ostatni blok to rozmowy z każdym z oferentów na temat proponowanej ostatecznej ceny jednostkowej urządzeń. 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-25 14:43:38

Oglądaj 32. Finał WOŚP online!

32. Finał WOŚP gra nie tylko do końca świata i jeden dzień dłużej, ale także na całym świecie i jeszcze dalej! Wydarzenia z Warszawy możecie oglądać na transmisji online i śledzić ich przebieg w radiu.

2024-01-25 14:50:06

Sprawdźcie, jak Fundacja wydaje Wasze pieniądze

Już teraz możecie sprawdzić, na co wydaliśmy pieniądze, które wrzuciliście do Puszek podczas poprzednich Finałów WOŚP.

2024-01-27 12:32:27

Po czym poznasz wolontariusza WOŚP?

Wolontariusze WOŚP znani są ze swojej energii, zapału i szerokiego uśmiechu. Jednak w dniu 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tak wygląda cała Polska. Zobacz, po czym poznasz wolontariusza.

2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!