Na cel 29. Finału zebraliśmy już
17 480 497 PLN
Fundacja
Finały

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP - część 1

2020-12-28 16:59:47

 

Aukcje Allegro dla WOŚP na stałe wpisały się już w obchody Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Allegro gra z nami od 21 lat! Platforma wystartowała w pierwszych dniach grudnia, a w tym momencie wystawionych jest już aż 13 137 aukcji! Można wśród nich znaleźć przedmioty o wyjątkowej historii, niesamowite rękodzieło oraz ciekawe, niezapomniane przeżycia.


Chcemy pokazać Wam najciekawsze z aukcji – kto wie, może znajdziecie w nich coś dla siebie, a może zainspirują Was do wystawienia własnego przedmiotu od serca.

 

 

Gitara elektroakustyczna Takamine 'WOŚP XXIX'

 

Wyjątkowa gitara “WOŚP XXIX” to model stworzony specjalnie na aukcję charytatywną dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To również niezawodny instrument najwyższej klasy, który doskonale sprawdzi się w studiu i na scenie. Gitara podpisana została przez Jurka Owsiaka, a na podstrunnicy znajduje się logo WOŚP.

 

Jurek Owsiak z gitarą elektroakustyczną Takamine 'WOŚP XXIX' fot. Łukasz Widziszowski (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

 

Tęczowa torba Babci Kasi

 

Ten przedmiot najtrafniej opisała wystawiająca go babcia Kasia: "Tęczowa torba bawełniana, która towarzyszyła mi podczas wielu manifestacji przeciwko odbieraniu nam wolności i godności."

 

Tęczowa torba Babci Kasi (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

 

Trabant 601. 30 Lat w jednym Garażu!

 

Niesamowity samochód, który 30 lat stał w jednym garażu, zdobędzie nowego właściciela. Trabant jest po remoncie, jeżdżący, gotowy, by podbijać drogi!

 

Trabant 601. (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

 

Spacer po Wrocławiu z Jackiem Sutrykiem

 

Niepowtarzalna szansa na spacerowe spotkanie z prezydentem Wrocławia - Jackiem Sutrykiem. Pan Prezydent urodził się we Wrocławiu i zna każdy zakamarek tego miasta - zwiedzanie wraz z nim oraz możliwość rozmowy to zdecydowanie nie byle jaki sposób na spędzenie dnia.

 

Spacer po Wrocławiu z Jackiem (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

 

Obraz namalowany przez konia

 

Obraz będący przedmiotem tej aukcji ma naprawdę wyjątkowego autora - został namalowany przez... konia! Przekazany został przez Fundację Centaurus, która swoje działania koncentruje wokół dobroczynności wobec zwierząt.

 

Obraz namalowany przez konia (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 


Pierwszy milion wybił dzisiaj na liczniku aukcji Allegro dla WOŚP!

Wśród najdroższych aukcji znajdują się Ferrari Radka Kotarskiego, rakieta tenisowa Igi Świątek oraz rekreacyjny jacht żaglowy. Jesteście ciekawi, jaki ostateczny wynik uda nam się zdobyć na aukcjach podczas 29. Finału WOŚP? W zeszłym roku było to 14 852 000 016 złotych, a przez wszystkie lata wspólnego grania - 79 milionów. Licytujcie, wystawiajcie przedmioty, bawcie się – wspólnie dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-11-04 10:05:00

Wieści ze sztabów #2

Za niespełna 2 tygodnie zakończymy tegoroczną rejestrację sztabów 29. Finału WOŚP. Za parę dni wszystkie sztaby rozpoczną już kolejny etap przygotowań, czyli rejestrację wolontariuszy w Bazie Szefa Sztabów. Tymczasem my przygotowaliśmy dla Was kolejną dawkę cotygodniowych inspiracji od Was i dla Was.

2020-11-14 12:15:00

Dołącz do 15. Biegu WOŚP

15. Bieg "Policz się z cukrzycą" tym razem odbędzie się całkowicie w odmiennej wirtualnej w formule. Dołącz do biegaczy i sam zdecyduj o miejscu i trasie biegu. Wyraź swoją solidarność z diabetykami, zapisz się na Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą", a za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

2020-11-23 17:16:11

Legendy polskiej muzyki na warszawskim Finale WOŚP

Dżem to legenda polskiej muzyki, kapela, która zdefiniowała rockowe granie dla pokoleń wielbicieli gitarowych brzmień. Prekursorzy polskiego rocka, określani mianem „polskich Rolling Stonesów” zagrają podczas przyszłorocznego Finału WOŚP w Warszawie.


2020-11-16 13:00:00

Dziś ostatni dzień rejestracji Sztabów

16 listopada to już ostatni dzień rejestracji Sztabów 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeszcze dziś do końca dnia możesz zarejestrować Sztab, który już 10 stycznia 2021 roku zagra z Tobą w Twojej okolicy. O rejestracji decyduje data złożenia wniosku o utworzenie Sztabu.

Zobacz też