Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Fundacja
Finały

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP - część 1

2020-12-28 16:59:47

 

Aukcje Allegro dla WOŚP na stałe wpisały się już w obchody Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Allegro gra z nami od 21 lat! Platforma wystartowała w pierwszych dniach grudnia, a w tym momencie wystawionych jest już aż 13 137 aukcji! Można wśród nich znaleźć przedmioty o wyjątkowej historii, niesamowite rękodzieło oraz ciekawe, niezapomniane przeżycia.


Chcemy pokazać Wam najciekawsze z aukcji – kto wie, może znajdziecie w nich coś dla siebie, a może zainspirują Was do wystawienia własnego przedmiotu od serca.

 

 

Gitara elektroakustyczna Takamine 'WOŚP XXIX'

 

Wyjątkowa gitara “WOŚP XXIX” to model stworzony specjalnie na aukcję charytatywną dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To również niezawodny instrument najwyższej klasy, który doskonale sprawdzi się w studiu i na scenie. Gitara podpisana została przez Jurka Owsiaka, a na podstrunnicy znajduje się logo WOŚP.

 

Jurek Owsiak z gitarą elektroakustyczną Takamine 'WOŚP XXIX' fot. Łukasz Widziszowski (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

 

Tęczowa torba Babci Kasi

 

Ten przedmiot najtrafniej opisała wystawiająca go babcia Kasia: "Tęczowa torba bawełniana, która towarzyszyła mi podczas wielu manifestacji przeciwko odbieraniu nam wolności i godności."

 

Tęczowa torba Babci Kasi (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

 

Trabant 601. 30 Lat w jednym Garażu!

 

Niesamowity samochód, który 30 lat stał w jednym garażu, zdobędzie nowego właściciela. Trabant jest po remoncie, jeżdżący, gotowy, by podbijać drogi!

 

Trabant 601. (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

 

Spacer po Wrocławiu z Jackiem Sutrykiem

 

Niepowtarzalna szansa na spacerowe spotkanie z prezydentem Wrocławia - Jackiem Sutrykiem. Pan Prezydent urodził się we Wrocławiu i zna każdy zakamarek tego miasta - zwiedzanie wraz z nim oraz możliwość rozmowy to zdecydowanie nie byle jaki sposób na spędzenie dnia.

 

Spacer po Wrocławiu z Jackiem (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

 

Obraz namalowany przez konia

 

Obraz będący przedmiotem tej aukcji ma naprawdę wyjątkowego autora - został namalowany przez... konia! Przekazany został przez Fundację Centaurus, która swoje działania koncentruje wokół dobroczynności wobec zwierząt.

 

Obraz namalowany przez konia (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 


Pierwszy milion wybił dzisiaj na liczniku aukcji Allegro dla WOŚP!

Wśród najdroższych aukcji znajdują się Ferrari Radka Kotarskiego, rakieta tenisowa Igi Świątek oraz rekreacyjny jacht żaglowy. Jesteście ciekawi, jaki ostateczny wynik uda nam się zdobyć na aukcjach podczas 29. Finału WOŚP? W zeszłym roku było to 14 852 000 016 złotych, a przez wszystkie lata wspólnego grania - 79 milionów. Licytujcie, wystawiajcie przedmioty, bawcie się – wspólnie dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-01-14 12:45:33

Play po raz dziesiąty gra z głową i pomaga WOŚP

Dzięki aplikacji Play24 klienci Play już teraz mogą przyłączyć się do zbiórki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Operator przygotował także szereg atrakcyjnych inicjatyw online, które mają zachęcić wszystkich do wsparcia zbiórki.

2021-01-13 19:00:00

Wieści ze sztabów #9

W ostatnią niedzielę stycznia zagrają z nami wolontariusze z 1362 sztabów w Polsce i na całym świecie! Z serca Warszawy poprowadzimy transmisję telewizyjną, dzięki której będziemy informować o efektach zbiórki, ale także będziemy pokazywać, jak grają sztaby na całym świecie!

2021-01-17 10:15:00

Nowe technologie w pomaganiu

Każdy kolejny Finał WOŚP to czas, w którym wszyscy Polacy łączą się w jednym celu – aby zebrać środki dla polskich szpitali. Celem 29. Finału jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Ze względu na pandemię Covid-19 tegoroczny Finał będzie wyjątkowy. Szczególną rolę odegrają w nim nowoczesne technologie, które coraz częściej stoją w służbie pomocy potrzebującym. PayU już od 19 lat wspiera WOŚP, zapewniając wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla wpłat na zbiórkach internetowych. Dzięki temu setki tysięcy darczyńców mogą pomagać bez wychodzenia z domu.

2021-01-19 17:05:00

Wpłaty bezgotówkowe terminalem

Zagraj na 29. Finale bezpiecznie i bezdotykowo! W 239 miastach w Polsce i na świecie będziecie mogli spotkać wolontariuszy z terminalami. Ubrani w charakterystyczne, białe koszulki z napisem "Zbliż się do Orkiestry" będą kwestować z terminalami płatniczymi.

Zobacz też