Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP – część 4

2021-01-26 18:22:58

 

Do 29. Finału WOŚP coraz bliżej, a na finałowym koncie kwota jest coraz wyższa. Niebagatelny udział mają w tym aukcje, które w tym roku cieszą się wyjątkowo dużym powodzeniem - aukcji na ten moment jest więcej niż podczas całego okresu grania 28. Finału! Wiele może się jeszcze wydarzyć, bo aukcje Allegro dla WOŚP mogą trwać aż do 14 lutego.

 

Wystaw przedmiot lub licytuj na rzecz 29. Finału WOŚP

 

Na ten moment zebraliście już zebraliście już 11 092 245 zł w 206230 aukcjach. Kwota jest naprawdę imponująca - jest wyższa, niż rok temu w momencie zakończenia dnia 28. Finału! Wśród przedmiotów licytacji można znaleźć wyjątkowe rękodzieło, rzeczy z niesamowitą historią, czy niezapomniane przeżycia. Aukcje wystawiają osoby prywatne, Sztaby, firmy, artyści, celebryci, politycy i ambasadorzy - różnorodność jest ogromna. Przedstawiamy Wam wybór kilku aukcji wartych uwagi - licytujcie, wystawiajcie przedmioty i razem z nami grajcie dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

 

 Wystaw przedmiot lub licytuj na rzecz 29. Finału WOŚP! fot. Łukasz Widziszowski

 

Kostium homara Mateusza Gesslera

Na naszą aukcję trafił niezwykły kostium homara z 6. edycji programu "MaserChef Junior". Wyjątkowy, bo uszyty na miarę, specjalnie dla Mateusza Gesslera. Nie ma drugiego takiego!

 

Kostium homara Mateusza Gesslera (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Niepowtarzalna kurtka Cumulus od Łukasza Supergana

Jak zaznacza nasz darczyńca, kurtka była 2 razy na Elbrusie, 3 razy na Kazbeku, 1 raz na Mont Blanc, na kilku tatrzańskich szczytach i na 800 km zimowym trawersie Islandii. „Zapraszam Was serdecznie do licytacji. Mam nadzieję, że będzie to miła pamiątka i wielka pomoc w wejściu na szczyty, które będziecie chcieli osiągnąć” – opisuje Łukasz Supergan.

 

Kurtka od Łukasza Supergana (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Niesamowita wyprawa od Karoliny i Piotra Kraśko

Wybierz się z naszymi darczyńcami do pięknej Puszczy Piskiej konno, bryczką lub na piechotę. W ramach aukcji zwycięzca zobaczy też stadninę i zje kolację z Karoliną i Piotrem. „Wspierajcie z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i do zobaczenia”- podsumowują Karolina i Piotr Kraśko.

 

Niesamowita wyprawa od Karoliny i Piotra Kraśko (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Kurtka z autografami znanych osób od Kayah

Na aukcję na rzecz WOŚP Kayah przekazała niesamowitą kurtkę, która już zebrała ponad 30 podpisów. Są na niej między innymi autografy od Jolanty Kwaśniewskiej, Beaty Kozidrak, Kasi Kowalskiej, Pezeta, Viki Gabor, Adama Sztaby. Kayah deklaruje, że kurtka wciąż zapełnia się kolejnymi podpisami. „Zawsze czekam na początek stycznia, bo wtedy okazuje się, że tylu wspaniałomyślnych ludzi chce pomagać innym razem z Jurkiem Owsiakiem” – mówi Kayah.

 

Kurtka z autografami znanych osób od Kayah (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Wspólna audycja radiowa z Andrzejem Poniedzielskim

Poprowadź wspólnie z Andrzejem Poniedzielskim „Piosennik” w Radio Nowy Świat - zostań współautorem i współprowadzącym tej jednej z najpopularniejszych audycji w Radio Nowy Świat. Wesprzyj 29. Finał WOŚP i spełnij swoje marzenia!

 

Wspólna audycja radiowa z Andrzejem Poniedzielskim (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

POKAŻ PODOBNE
2022-06-06 16:28:18

Odwiedź wystawę WOŚP!

Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2022-04-07 12:07:12

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia ustanowiony przez Pierwsze Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1948 roku. To święto co roku pozwala zwrócić naszą uwagę na problemy ochrony zdrowia, ale również na pozytywne wydarzenia czy osiągnięcia związane z rozwojem medycyny.

2022-05-17 15:37:37

Otworzyliśmy dwa kolejne ronda imienia WOŚP!

Na naszej mapie miejsc imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już prawie 50 takich obiektów. Dzisiaj dołączyły do niej 2 ronda zlokalizowane w województwie dolnośląskim - w Dzierżoniowie i we Wrocławiu!

2022-04-01 13:22:33

Karetka już w Przemyślu

Od początku wojny w Ukrainie poza transportami kupujemy sprzęt do szpitali, które zgłaszają potrzeby w związku z pomocą medyczną na granicy. Dlatego dzisiaj Jurek Owsiak osobiście przekazał w ręce Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu ambulans typu B na bazie pojazdu VW Crafter z wyposażeniem.