Deklarowana kwota 29. Finału: 127 495 626 PLN
Na koncie mamy już:
127 495 626 
Finały

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP – część 4

2021-01-26 18:22:58

 

Do 29. Finału WOŚP coraz bliżej, a na finałowym koncie kwota jest coraz wyższa. Niebagatelny udział mają w tym aukcje, które w tym roku cieszą się wyjątkowo dużym powodzeniem - aukcji na ten moment jest więcej niż podczas całego okresu grania 28. Finału! Wiele może się jeszcze wydarzyć, bo aukcje Allegro dla WOŚP mogą trwać aż do 14 lutego.

 

Wystaw przedmiot lub licytuj na rzecz 29. Finału WOŚP

 

Na ten moment zebraliście już zebraliście już 11 092 245 zł w 206230 aukcjach. Kwota jest naprawdę imponująca - jest wyższa, niż rok temu w momencie zakończenia dnia 28. Finału! Wśród przedmiotów licytacji można znaleźć wyjątkowe rękodzieło, rzeczy z niesamowitą historią, czy niezapomniane przeżycia. Aukcje wystawiają osoby prywatne, Sztaby, firmy, artyści, celebryci, politycy i ambasadorzy - różnorodność jest ogromna. Przedstawiamy Wam wybór kilku aukcji wartych uwagi - licytujcie, wystawiajcie przedmioty i razem z nami grajcie dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

 

 Wystaw przedmiot lub licytuj na rzecz 29. Finału WOŚP! fot. Łukasz Widziszowski

 

Kostium homara Mateusza Gesslera

Na naszą aukcję trafił niezwykły kostium homara z 6. edycji programu "MaserChef Junior". Wyjątkowy, bo uszyty na miarę, specjalnie dla Mateusza Gesslera. Nie ma drugiego takiego!

 

Kostium homara Mateusza Gesslera (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Niepowtarzalna kurtka Cumulus od Łukasza Supergana

Jak zaznacza nasz darczyńca, kurtka była 2 razy na Elbrusie, 3 razy na Kazbeku, 1 raz na Mont Blanc, na kilku tatrzańskich szczytach i na 800 km zimowym trawersie Islandii. „Zapraszam Was serdecznie do licytacji. Mam nadzieję, że będzie to miła pamiątka i wielka pomoc w wejściu na szczyty, które będziecie chcieli osiągnąć” – opisuje Łukasz Supergan.

 

Kurtka od Łukasza Supergana (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Niesamowita wyprawa od Karoliny i Piotra Kraśko

Wybierz się z naszymi darczyńcami do pięknej Puszczy Piskiej konno, bryczką lub na piechotę. W ramach aukcji zwycięzca zobaczy też stadninę i zje kolację z Karoliną i Piotrem. „Wspierajcie z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i do zobaczenia”- podsumowują Karolina i Piotr Kraśko.

 

Niesamowita wyprawa od Karoliny i Piotra Kraśko (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Kurtka z autografami znanych osób od Kayah

Na aukcję na rzecz WOŚP Kayah przekazała niesamowitą kurtkę, która już zebrała ponad 30 podpisów. Są na niej między innymi autografy od Jolanty Kwaśniewskiej, Beaty Kozidrak, Kasi Kowalskiej, Pezeta, Viki Gabor, Adama Sztaby. Kayah deklaruje, że kurtka wciąż zapełnia się kolejnymi podpisami. „Zawsze czekam na początek stycznia, bo wtedy okazuje się, że tylu wspaniałomyślnych ludzi chce pomagać innym razem z Jurkiem Owsiakiem” – mówi Kayah.

 

Kurtka z autografami znanych osób od Kayah (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

Wspólna audycja radiowa z Andrzejem Poniedzielskim

Poprowadź wspólnie z Andrzejem Poniedzielskim „Piosennik” w Radio Nowy Świat - zostań współautorem i współprowadzącym tej jednej z najpopularniejszych audycji w Radio Nowy Świat. Wesprzyj 29. Finał WOŚP i spełnij swoje marzenia!

 

Wspólna audycja radiowa z Andrzejem Poniedzielskim (kliknij na zdjęcie, żeby przejść do aukcji)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-12-18 17:41:11

Pierwszy milion na koncie WOŚP!

1 241 089 PLN - dokładnie tyle zebrała już Fundacja WOŚP w ramach 29. Finału, który odbędzie się 31 stycznia. 1 MLN PLN dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy Orkiestra zebrała już 15 grudnia, (15. dnia zbiórki prowadzonej w kanałach elektronicznych).

2020-12-09 20:10:00

Wieści ze sztabów #7

Kolejna porcja finałowych inspiracji leci do Was! Do Wielkiego Finału pozostał już tylko miesiąc przygotowań! Radosne granie Orkiestry z głową 10 stycznie 2021 roku rozbrzmi nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jak radzą sobie Sztaby z przygotowaniami do #wosp2021?

2020-12-21 15:30:00

Wielki sukces eSkarbonek WOŚP

Mastercard gra z WOŚP już po raz dziewiąty, a po raz czwarty wyposaża kwestujących w eSkarbonki. Nowością w tym roku jest możliwość założenia własnych eSkarbonek przez firmy z segmentu MŚP. 83% Polaków twierdzi, że mijający właśnie rok przypomniał im o tym, co w życiu jest naprawdę ważne, a 79%, że są teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, wrażliwi na potrzeby innych.

2020-12-07 17:50:25

Zabawa do Końca Świata

Za sprawą ich brzmienia bawić się będziemy do końca świata i jeden dzień dłużej! Na Finale WOŚP w Warszawie wystąpi grająca melodyjnego rocka kapela Koniec Świata.

Zobacz też