Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Nowe technologie w pomaganiu

2021-01-17 11:15:00

 

Każdy kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to czas, w którym wszyscy Polacy łączą się w jednym celu – aby zebrać środki dla polskich szpitali. Celem 29. Finału jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Ze względu na pandemię Covid-19 tegoroczny Finał będzie wyjątkowy. Szczególną rolę odegrają w nim nowoczesne technologie, które coraz częściej stoją w służbie pomocy potrzebującym. PayU już od 19 lat wspiera WOŚP, zapewniając wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla wpłat na zbiórkach internetowych. Dzięki temu setki tysięcy darczyńców mogą pomagać bez wychodzenia z domu.

 

Moc zbiórek internetowych

W obecnych czasach zbiórki internetowe stały się miejscem, które zrzesza ludzi czyniących dobro. Równocześnie darczyńcy, mobilizując się nawzajem, tworzą szczęśliwą i zaangażowaną społeczność, która dąży do wspólnego celu. Nowe technologie pozwalają organizować w wirtualnej przestrzeni zrzutki na ogromną skalę. Darczyńcy mogą wpłacać datki w prosty i bezpieczny sposób, a PayU czuwa nad całym procesem tak, aby każda przekazana złotówka trafiła jak najszybciej na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
 
Zbiórki i aukcje na rzecz Fundacji szybko zyskują popularność dzięki tysiącom udostępnień, a swobodny przepływ informacji w sieci pozwala na zliczanie ich efektów w czasie rzeczywistym. Świetnym przykładem takiego działania jest dynamiczny licznik na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który wzbudza pozytywne emocje wśród użytkowników i zachęca do wzięcia udziału w akcji. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się też Wirtualne Serce, które rośnie wraz z ilością wpłat do internetowej puszki. W tym roku zostanie zbudowane już po raz ósmy!
 
 
 Wpłaty online, fot. Łukasz Widziszowski
 
 

Sukces współpracy WOŚP i PayU

W tym roku PayU już po raz 19. bez żadnych opłat i prowizji udostępnia Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy swoją technologię, wiedzę i doświadczenie z zakresu procesowania transakcji. Podczas gdy WOŚP korzysta z całego szeregu kanałów płatności, PayU czuwa nad bezpieczeństwem i płynnością wpłat tak, aby każdy darczyńca mógł swobodnie wziąć udział w największej akcji charytatywnej w Polsce. Zbiórki online z roku na rok zyskują na popularności, a dzięki szybkości i bezpieczeństwu tej formy wsparcia, coraz więcej internautów bierze udział w akcji. W ciągu prawie dwóch dekad za pośrednictwem PayU na konto WOŚP wpłynęły ponad 134 miliony złotych!
 
W tym roku PayU już po raz 19. bez żadnych opłat i prowizji udostępnia Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy swoją technologię, wiedzę i doświadczenie z zakresu procesowania transakcji. Podczas gdy WOŚP korzysta z całego szeregu kanałów płatności, PayU czuwa nad bezpieczeństwem i płynnością wpłat tak, aby każdy darczyńca mógł swobodnie wziąć udział w największej akcji charytatywnej w Polsce.
 
Zbiórki online z roku na rok zyskują na popularności, a dzięki szybkości i bezpieczeństwu tej formy wsparcia, coraz więcej internautów bierze udział w akcji. W ciągu prawie dwóch dekad za pośrednictwem PayU na konto WOŚP wpłynęły ponad 134 miliony złotych! 
 
Nosimy w portfelach coraz mniej gotówki i stajemy się coraz bardziej ucyfrowieni, a Polacy nauczyli się ufać płatnościom online także wtedy, gdy wspierają najważniejsze wydarzenie charytatywne w roku. Cieszymy się, że grając od 19 lat z WOŚP mamy swój udział w budowaniu tego zaufania. Będziemy w dalszym ciągu wspierać projekty, które będą miały na celu zbieranie funduszy dla WOŚP. Ciężko dziś powiedzieć co to może być, ale na pewno jeszcze niejeden raz zachwycimy się tymi pomysłami, podobnie jak podziwialiśmy Wirtualne Serce Wspieram.to budowane przez internautów czy Światełko do nieba, które rozbłysło na Zrzutka.pl.”

- mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU S.A.. 


Jak wesprzeć 29. Finał online?

Każdy rok to nowe rozwiązania, które mają na celu jeszcze bardziej usprawnić wpłaty na konto WOŚP i dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Oprócz zbiórek do tradycyjnych rock’n’rollowych puszek, w tym roku największe akcje w Internecie, które można wesprzeć dokonując wpłat z PayU to:

Pomagaj przez cały rok

WOŚP to nie tylko styczniowy Finał: to cały rok regularnych zbiórek i zaangażowania wielu osób. Zostań stałym darczyńcą i wraz z PayU przekazuj małe (lub duże!) sumy na Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy cyklicznie, w określonych przez siebie odstępach czasu. Wejdź na stronę WOŚP i wybierz opcję wpłat cyklicznych. Każda złotówka pomaga!
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2024-03-06 15:04:56

Otwarcie ronda imienia WOŚP w Gnieźnie!

Uczestniczyliśmy dzisiaj w uroczystości otwarcia kolejnego miejsca imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Rondo w pierwszej stolicy Polski to już 67. takie miejsce w Polsce i na świecie!

2024-03-30 12:00:00

Mocy życzymy! Wielkanoc 2024

Życzymy Wam wszystkiego dobrego od całej naszej Fundacji!

2024-03-21 16:00:00

Dołączcie do nas 27 marca!

Za 6 dni, w środę 27 marca ogłosimy ostateczny wynik 32. Finału WOŚP! Celem zbiórki był zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

2024-03-14 09:25:00

Co zrobiliśmy dla nefrologii?

Światowy Dzień Nerek jest obchodzony w drugi czwartek marca, czyli w 2024 roku dzisiaj – 14 marca. Jak wsparliśmy nefrologię i urologię? Kupiliśmy 1 040 urządzeń za ponad 36,7 milionów złotych!