W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja
Finały

Policz się z cukrzycą - zapisz się na bieg

2019-11-14 12:15:00

 

11 stycznia 2020 roku już przy okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 5 000 uczestników weźmie udział w 14. Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”.

Ideą biegu jest zakup wsparcie jednego z całorocznych programów medycznych, prowadzonych przez Fundację WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Natomiast hasło przewodnie biegu wspiera akcję prowadzoną przez Fundację - „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, w celu umieszczania na opakowaniach produktów żywnościowych ważnych dla diabetyków informacji. Za pieniądze uzyskane z pakietów startowych zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

 

 fot. Igor Kohutnicki

 

 

Jak co roku 5000 uczestników przebiegnie 5 km ulicami centrum Warszawy, a za datki zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Dotychczas dzięki biegowi organizowanemu w latach 2014-2019 Fundacja zakupiła 72 pompy dla kobiet ciężarnych z cukrzycą! 

Chcesz wziąć udział w biegu w Warszawie? Dziś ruszyły zapisy! Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, a bilety rozchodzą się "w mgnieniu oka", zatem kto pierwszy ten lepszy! Zapisz się. Kup swój pakiet startowy i biegnij z nami!

 

Zapisz się!

 

 fot. Szymon Aksienionek

 

 

Baw się jeszcze lepiej, niezależnie gdzie biegniesz! Wyposaż się w vademecum biegacza:

  1. Kup swój pakiet startowy

  2. Zdobądź i załóż tegoroczną koszulkę biegową!

 

 fot. Igor Kohutnicki

 

 

Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą” odbędzie się nie tylko w Warszawie. Również w wielu miejscach Polski i za granicą będzie organizowanych kilkadziesiąt biegów i imprez sportowych promujących zdrowy styl życia. Zobacz, gdzie w Polsce i za granicą odbywają się imprezy sportowe w ramach 28. Finału WOŚP.

 

Finałowe Biegi WOŚP w innych miastach

 

Chcesz zorganizować Bieg w swoim mieście? Dowiedz się więcej i zgłoś się przez formularz.

 

 

 fot. Igor Kohutnicki

 

 

Czytaj więcej o 14. Biegu "Policz się z cukrzycą"

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-05-29 09:41:50

Domowa Orkiestra na żywo prosto z siedziby WOŚP!

Domowa Orkiestra - od dziś na żywo! 76. odcinek internetowego programu Jurka Owsiaka rozpoczyna serię programów transmitowanych na żywo. To preludium Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli 26. edycji Pol’and’Rock Festival, która odbędzie się online.

2020-06-25 13:00:00

Perfumy „Pol’and’Rock” Music w drogeriach Sephora

Dziś w sklepach Sephora swoją premierę mają unikatowe Perfumy Music marki WOŚP. To orientalno – drzewne połączenie zapachów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cały zysk ze sprzedaży Sephora zdecydowała przekazać Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-05-22 13:05:18

Warszawa, Łódź i Poznań z analizatorami od WOŚP

Sprzęt dla laboratoriów diagnozujących osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem o wartości blisko 10,5 miliona złotych jest jednym z największych zakupów jakich dokonaliśmy w ramach walki z COVID-19. Do Warszawy, Łodzi i Poznania trafiły właśnie specjalistyczne analizatory, pozwalające na znaczne przyspieszenie diagnostyki i przeprocesowanie nawet 2304 próbek w ciągu doby.

Zobacz też