W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
23 692 363 PLN
Fundacja
Finały

Policz się z cukrzycą - zapisz się na bieg

2019-11-14 12:15:00

 

11 stycznia 2020 roku już przy okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 5 000 uczestników weźmie udział w 14. Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”.

Ideą biegu jest zakup wsparcie jednego z całorocznych programów medycznych, prowadzonych przez Fundację WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Natomiast hasło przewodnie biegu wspiera akcję prowadzoną przez Fundację - „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, w celu umieszczania na opakowaniach produktów żywnościowych ważnych dla diabetyków informacji. Za pieniądze uzyskane z pakietów startowych zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

 

 fot. Igor Kohutnicki

 

 

Jak co roku 5000 uczestników przebiegnie 5 km ulicami centrum Warszawy, a za datki zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Dotychczas dzięki biegowi organizowanemu w latach 2014-2019 Fundacja zakupiła 72 pompy dla kobiet ciężarnych z cukrzycą! 

Chcesz wziąć udział w biegu w Warszawie? Dziś ruszyły zapisy! Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, a bilety rozchodzą się "w mgnieniu oka", zatem kto pierwszy ten lepszy! Zapisz się. Kup swój pakiet startowy i biegnij z nami!

 

Zapisz się!

 

 fot. Szymon Aksienionek

 

 

Baw się jeszcze lepiej, niezależnie gdzie biegniesz! Wyposaż się w vademecum biegacza:

  1. Kup swój pakiet startowy

  2. Zdobądź i załóż tegoroczną koszulkę biegową!

 

 fot. Igor Kohutnicki

 

 

Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą” odbędzie się nie tylko w Warszawie. Również w wielu miejscach Polski i za granicą będzie organizowanych kilkadziesiąt biegów i imprez sportowych promujących zdrowy styl życia. Zobacz, gdzie w Polsce i za granicą odbywają się imprezy sportowe w ramach 28. Finału WOŚP.

 

Finałowe Biegi WOŚP w innych miastach

 

Chcesz zorganizować Bieg w swoim mieście? Dowiedz się więcej i zgłoś się przez formularz.

 

 

 fot. Igor Kohutnicki

 

 

Czytaj więcej o 14. Biegu "Policz się z cukrzycą"

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-04-07 12:00:00

Pokojowy Patrol w Akcji POMAGAMY

Od trzech tygodni trwa nasza akcja POMAGAMY. Jej założeniem jest organizowanie tzw. pomocy sąsiedzkiej, która najczęściej polega na wspólnym robieniu zakupów, realizacji recept czy zamawianiu posiłków. Zobacz, jak działamy i co robi Pokojowy Patrol w czasach zarazy.

2020-04-16 08:00:00

Jak ściągać rękawiczki i maseczkę

Jak prawidłowo założyć i ściągnąć maseczkę ochronną? Jak prawidłowo myć ręce, by zachować maximum bezpieczeństwa? Jak ściągać rękawiczki jednorazowe? O czym należy pamiętać podczas ich noszenia? Chroń siebie i swoich bliskich. Zobacz nasze tutoriale, przeprowadź doświadczenia z dziećmi i dbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych.

2020-04-06 16:43:27

Kolejne dary WOŚP w walce z COVID-19

Dzięki powołanemu Funduszowi Interwencyjnemu na rzecz walki z koronawirusem realizujemy kolejne akcje wsparcia dla polskich placówek medycznych walczących z koronawirusem. Trafi do nich 75 000 przyłbic ochronnych, 1 000 000 maseczek chirurgicznych oraz 2 500 masek sportowych.

2020-04-06 10:38:03

Chcesz wywiesić u siebie baner Wygramy? Podpowiadamy, jak to zrobić!

Chcesz wywiesić u siebie baner Wygramy? Dziękujemy! Jeśli masz możliwość wydrukowania ich i posiadasz powierzchnię reklamową - daj nam znać!

Zobacz też