Na rzecz 28. Finału zebraliśmy już:
222 157 PLN
Fundacja
Finały

Policz się z cukrzycą - zapisz się na bieg

2019-11-14 12:15:00

 

11 stycznia 2020 roku już przy okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 5 000 uczestników weźmie udział w 14. Biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą”.

Ideą biegu jest zakup wsparcie jednego z całorocznych programów medycznych, prowadzonych przez Fundację WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Natomiast hasło przewodnie biegu wspiera akcję prowadzoną przez Fundację - „Policz się z cukrzycą”, w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, w celu umieszczania na opakowaniach produktów żywnościowych ważnych dla diabetyków informacji. Za pieniądze uzyskane z pakietów startowych zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

 

 fot. Igor Kohutnicki

 

 

Jak co roku 5000 uczestników przebiegnie 5 km ulicami centrum Warszawy, a za datki zebrane przy rejestracji na bieg zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Dotychczas dzięki biegowi organizowanemu w latach 2014-2019 Fundacja zakupiła 72 pompy dla kobiet ciężarnych z cukrzycą! 

Chcesz wziąć udział w biegu w Warszawie? Dziś ruszyły zapisy! Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, a bilety rozchodzą się "w mgnieniu oka", zatem kto pierwszy ten lepszy! Zapisz się. Kup swój pakiet startowy i biegnij z nami!

 

Zapisz się!

 

 fot. Szymon Aksienionek

 

 

Baw się jeszcze lepiej, niezależnie gdzie biegniesz! Wyposaż się w vademecum biegacza:

  1. Kup swój pakiet startowy

  2. Zdobądź i załóż tegoroczną koszulkę biegową!

 

 fot. Igor Kohutnicki

 

 

Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą” odbędzie się nie tylko w Warszawie. Również w wielu miejscach Polski i za granicą będzie organizowanych kilkadziesiąt biegów i imprez sportowych promujących zdrowy styl życia. Zobacz, gdzie w Polsce i za granicą odbywają się imprezy sportowe w ramach 28. Finału WOŚP.

 

Finałowe Biegi WOŚP w innych miastach

 

Chcesz zorganizować Bieg w swoim mieście? Dowiedz się więcej i zgłoś się przez formularz.

 

 

 fot. Igor Kohutnicki

 

 

Czytaj więcej o 14. Biegu "Policz się z cukrzycą"

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-10-07 10:56:25

Zorganizuj Finał w swojej miejscowości

Ruszyła rejestracja sztabów 28. Finału WOŚP! Chcesz zorganizować zbiórkę w swojej miejscowości? Sprawdź, którą formę rejestracji wybrać.

2019-10-30 16:17:14

Twoja miejscowość w finałowej transmisji

Do 28. Finału WOŚP pozostały 2 miesiące i nasze przygotowania idą pełną parą. Szukamy miast i miasteczek, do których moglibyśmy wysłać nasze telewizyjne wozy, które przez cały dzień będą relacjonowały wydarzenia w wybranych miejscach.

2019-10-28 11:33:13

Ruszyła rejestracja wolontariuszy online

Chcesz być wolontariuszem podczas 28. Finału WOŚP? Wiesz, że możesz zarejestrować się też online? Mamy dla Ciebie podpowiedzi! Nie czekaj, nie zwlekaj, zarejestruj się online już dziś!

2019-10-04 10:15:11

WOŚP z rekordowym wynikiem 1%

13,7 miliona złotych to kwota, jaką Polacy przekazali naszej Fundacji w ramach 1%. To ponad 5 milionów złotych więcej niż rok temu!

Zobacz też