Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Przewodnik po formach wsparcia 32. Finału WOŚP

2023-12-13 13:03:24Dążymy do ciągłego ulepszania form wsparcia Finału, by stały się jeszcze łatwiejsze i bardziej dostępne. W osiągnięciu celu 32. Finału WOŚP możesz pomóc, wybierając z wielu opcji. 

 

Wesprzyj cel 32. Finału!

 

eSkarbonki

Napędzane przez Mastercard, eSkarbonki to cyfrowa wersja tradycyjnych puszek, umożliwiająca wolontariuszom zbiórkę środków online już od grudnia. Proces tworzenia eSkarbonki jest prosty – wystarczy zarejestrować się na iwolontariusz.pl. W trakcie 31. Finału WOŚP, dzięki 24 166 eSkarbonkom udało się zebrać ponad 17 mln PLN, co świadczy o niezwykłej skuteczności cyfrowych puszek. Największa z nich, założona przez Radio Nowy Świat, zgromadziła kwotę 700 198 PLN. eSkarbonki to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą pomagać, niezależnie od miejsca i czasu!

 

 


Zbiórki wirtualne

Zachęcamy do wspierania celu 32. Finału poprzez charytatywne serwisy crowdfundingowe! 

  • Pomagam.pl – aby wesprzeć cel 32. Finału WOŚP, należy wejść na stronę, wybrać kwotę i wcisnąć przycisk "Wpłać teraz"!
  • Siepomaga.pl – aby utworzyć zbiórkę pieniędzy dla WOŚP na portalu SiePomaga, wystarczy odnaleźć Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w zakładce Organizacje i zalogować się lub zarejestrować nowe konto Pomagacza. Po zalogowaniu będzie można utworzyć Skarbonkę Pomagacza oraz uzupełnić jej dane.
 
SMS o treści SERCE

Klasyczna forma wsparcia WOŚP to wysyłanie SMS-ów. Wystarczy wysłać wiadomość z hasłem SERCE na numer 75 565. Koszt jednego SMS-a to 5 PLN netto (6,15 PLN z VAT), a numer jest aktywny od 1 grudnia 2023 do 14 lutego 2024. Współpraca z operatorami komórkowymi sprawia, że każda wiadomość przekłada się na realne wsparcie celu 32. Finału WOŚP! Do tej pory dzięki wysłanym SMS-m zebraliśmy aż 10 220 złotych!

 

Wpłaty na stronie WOŚP

Nasza strona internetowa umożliwia bezpośrednie wsparcie Finału poprzez wpłaty jednorazowe lub cykliczne. Aby dokonać wpłaty, wystarczy wybrać kwotę i wypełnić formularz płatności. To wygodna i szybka metoda dla tych, którzy preferują transakcje online. Proces dokonywania wpłaty jest prosty i bezpieczny!

 

Aukcje Allegro  

Allegro po raz kolejny umożliwia wsparcie celu Finału WOŚP poprzez organizację aukcji charytatywnych. Uczestnicy mogą wystawiać przedmioty lub licytować oferty innych, przyczyniając się do zbiórki funduszy. Licytacje są nie tylko sposobem na wsparcie celu 32. Finału, ale również okazją do zdobycia unikatowych przedmiotów. Wystawienie przedmiotu na aukcji to proste i efektywne działanie. Można to zrobić samodzielnie, korzystając z serwisu Allegro, lub zgłaszając się do lokalnego Sztabu WOŚP, który pomoże w organizacji i promocji aukcji. Aukcje trwają do 9 lutego 2024 roku, oferując szeroki zakres wystawionych przedmiotów i przeżyć!

 

Na ten moment w 17 914 aukcjach zebraliśmy kwotę deklarowaną 389 363 złote! Dziękujemy!

 

Gitara przekazana na aukcję 32. Finału WOŚP, fot. Stanisław Wadas

  

Zakładanie własnych zbiórek na Facebooku

Facebook oferuje możliwość założenia własnej zbiórki na rzecz 32. Finału WOŚP. Proces jest intuicyjny – wystarczy wybrać WOŚP na liście organizacji, ustalić cel zbiórki, kwotę, walutę, datę zakończenia i opisać swój cel. To świetna okazja, by zaangażować swoją społeczność w Wielką Orkiestrę!

 

Zbiórka na ulicach Warszawy w ramach 31. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

Zakupy w SiemaShopie

Zakupy w SiemaShopie to nie tylko sposób na wsparcie celu 32. Finału WOŚP, ale również okazja do zdobycia unikalnych pamiątek związanych z Finałem oraz Festiwalem Pol'and'Rock. W ofercie sklepu znajdują się koszulki i gadżety z wyjątkowymi grafikami, zaprojektowanymi przez Jurka Owsiaka i zespół grafików.

 

 

 

Każda z form wsparcia ma ogromne znaczenie i przyczynia się do realizacji celu Finału. Zachęcamy do włączenia się w akcję i wybrania sposobu wsparcia, który najbardziej odpowiada Twoim możliwościom i preferencjom. Razem możemy więcej!

 

 

O 32. Finale WOŚP

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki są płuca po pandemii - środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Cel zbiórki od początku grudnia zasilić można poprzez rozmaite kanały elektroniczne.

Centrum działań w Warszawie będą Błonia PGE Narodowego, gdzie powstanie studio główne, z którego nadawana jest transmisja telewizyjna i internetowa, oraz scena, na której zaprezentuje się kilkunastu wykonawców. Do tej pory ogłosiliśmy koncerty artystów: BOKKA, Golden Life, Lordofon, Booze & GloryWojtek Szumański, LemONEnej, Pull The Wire, Proletaryat, Poparzeni Kawą Trzy.

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!

2024-01-21 15:14:00

Za tydzień 32. Finał WOŚP!

Już tylko 7 dni dzieli nas od Letniej Zadymy w Środku Zimy! Po raz kolejny spotkamy się w gorącej atmosferze dobroci i radości - tym razem, aby zagrać dla oddziałów pulmonologicznych w całej Polsce.

2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!