Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Rusza "Finałówka"!

2023-11-23 11:40:00

 

18 grudnia, po raz drugi, rusza akcja sprzedaży "Finałówek”, wspierających cel Finału WOŚP. Do 10 lutego każdy może przyczynić się do wsparcia inicjatywy poprzez zakup specjalnej bułki, której przepis - dzięki uprzejmości Piekarni Lubaszka - jest dostępny dla piekarni w całej Polsce! Zainteresowane udziałem w akcji piekarnie już mogą się zgłaszać - termin zgłoszeń mija 19 stycznia 2024 roku.

 

Bułka "Finałówka" sprzedawana z okazji 31. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

Kontynuacja akcji "Dobra bułka zdrowiu służy!"

„Finałówka” to nie tylko pyszny wypiek, ale także wsparcie działań Fundacji WOŚP - 2 złote pochodzące ze sprzedaży każdej bułki zostaną przekazane na cel 32. Finału WOŚP. Zachęcamy piekarnie z różnych regionów kraju, aby włączyły się do akcji i pomogły nam rozszerzyć jej zasięg. Udział w akcji to nie tylko okazja do pomocy, ale także promocja zdrowego odżywiania. Przepis na „Finałówkę” będzie dostępny dla wszystkich chętnych piekarni, a lista tych, które już się przyłączyły, będzie na bieżąco aktualizowana na stronie kampanii

 

"Finałówka" to bułka wyjątkowa ze względu na hasło, ale także skład - to wypiek o obniżonej zawartości węglowodanów i z wysoką zawartością białka, przez co jest idealny dla diabetyków!

 

Regulamin akcji "Dobra bułka zdrowiu służy"

 

 

 

 

"Finałówka" podczas 31. Finału WOŚP

W pierwszej edycji akcji „Dobra bułka zdrowiu służy” wraz z  piekarnią Lubaszka wzięło udział 7 mniejszych, lokalnych, piekarni, a wynik przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Sprzedano łącznie 45 855 bułek za kwotę 91 710 złotych! Cała ta kwota została przekazana na cel 31. Finału WOŚP, czyli walkę z sepsą! 

W roku ubiegłym, oprócz Piekarni Lubaszka do akcji przyłączyły się także:

 • Gryzmi Manufaktura Piekarnicza
 • Córka Piekarza
 • Piekarnia Cukiernia Ozdowscy
 • Marta W Krainie Smaku Domowa Piekarenka Rzemieślnicza 
 • Domowe Zacisze
 • Piekarnia K. Zieliński
 • Piekarnia Młyn Olecko
 • Piekarnia Ciastkarnia KŁOS
 • P.P.H. " WIŚNIEWSKI" P. WIŚNIEWSKI D. WIŚNIEWSKA

 

32. Finał WOŚP

W 2024 roku zbiórka publiczna dedykowana będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Fundacja planuje kupić urządzania dla:

 • diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne
 • diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry
 • diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy
 • rehabilitacji - sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc
 • torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-03-21 12:18:05

Złóż ofertę na operatora gastronomii

Złoty Melon sp. z o.o. – Producent wykonawczy Pol’and’Rock Festival, zaprasza do składania ofert na oficjalnych operatorów gastronomii Pol’and’Rock Festival w latach 2024-2025.

2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!

2024-05-08 15:41:06

Szkolenia RUR w woj. śląskim!

W dniach 7 i 8 maja przeprowadziliśmy kolejne szkolenia RUR, tym razem dla nauczycieli w województwie śląskim. W zajęciach w Bielsku-Białej oraz Częstochowie uczestniczyło łącznie 76 nauczycieli z 40 szkół podstawowych!

2024-03-21 16:00:00

Dołączcie do nas 27 marca!

Za 6 dni, w środę 27 marca ogłosimy ostateczny wynik 32. Finału WOŚP! Celem zbiórki był zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.