Do 32. Finału WOŚP pozostały
122 dni
Festiwal
Patrol

Ruszył nabór do Medycznego Patrolu!

2023-05-30 13:55:21

 

Z radością informujemy, że ruszył nabór do Medycznego Patrolu na 29. Pol'and'Rock Festival! To wyjątkowa okazja dla medyków, którzy chcą połączyć pasję do muzyki z możliwością pomocy innym.

 

Zapraszamy do zgłoszeń wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu, przyczyniając się do zapewnienia jego bezpieczeństwa. Jeżeli masz wykształcenie medyczne, doświadczenie jako ratownik medyczny, pielęgniarka, lekarz, albo ukończyłeś Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 czerwca 2023 roku, ale nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

 

Dokładna instrukcja zgłoszeń!

 

Kogo dokładnie szukamy?

  • Medyków z pełnym wykształceniem medycznym. Twoje umiejętności mogą okazać się niezastąpione!
  • Osoby z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, które będą mogły wziąć udział w zespołach wyjazdowych.
  • Pokojowych Patrolowców, którzy ukończyli Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i brali udział w Festiwalu przynajmniej raz jako wolontariusz.  

 

Medyczny Patrol podczas 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

  

Medyczny Patrol to nie tylko możliwość pomocy innym. To także okazja do zdobycia niezapomnianych doświadczeń, nawiązania nowych znajomości i czynnego udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

 

Jak zgłosić się do Medycznego Patrolu?

  • Zaloguj się do Bazy PP na stronie patrol.wosp.org.pl
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Odpowiedz na pytania dotyczące przyjazdu
  • Wyślij podpisane zgłoszenie (może być skan, zdjęcie lub plik PDF)
  • Wybierz lidera grupy, w której chcesz działać

 

Zgłoś się!

 

Jeśli nigdy nie brałeś udziału w zabezpieczeniu medycznym lub jesteś po recertyfikacji KPP, prześlij swój dyplom/zaświadczenie na [email protected]

 

Wysyłając zgłoszenie, deklarujesz swoją obecność na Lotnisku Czaplinek–Broczyno od 30 lipca od godziny 9:00 (niedziela) do 6 sierpnia do godziny 16:00 (niedziela).

 

Zapraszamy serdecznie do zgłoszeń i dołączenia do naszej medycznej ekipy.

 

 

Do zobaczenia na 29. Pol'and'Rock Festival!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-21 12:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.

2023-09-09 12:35:00

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy 2023!

9 września świętujemy Światowy Dzień Pierwszej Pomocy! Zdobywanie wiedzy i umiejętności w zakresie czynności ratujących życie ma ogromne znaczenie nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale także w codziennych zdarzeniach.

2023-08-31 08:00:00

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak i Jerzy Owsiak z Medalem Wolności Słowa

Za miliony zjednoczonych serc i zebranych środków, za wspieranie najsłabszych, za bezkompromisowe i mądre zabieranie głosu w sprawach publicznych. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak i Jerzy Owsiak zostali laureatami tegorocznego Medalu Wolności Słowa w kategorii Obywatelka/Obywatel.

2023-08-30 15:02:00

Dziękujemy za Festiwal, zapraszamy na kolejny!

Pol'and'Rock Festival, czyli Najpiękniejszy Festiwal Świata, jest podziękowaniem dla wszystkich zaangażowanych w nasze finałowe granie – dla wolontariuszy i wolontariuszek, osób działających w Sztabach oraz darczyńców i wspierających. Za nami 29 edycja – już teraz zapraszamy Was na 30. Pol'and'Rock Festival!