Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Festiwal

Ruszył ostatni dzień 22.Przystanku Woodstock

2016-07-16 13:17:53

 

Robiliśmy, co mogliśmy, uruchomiliśmy parę znajomości, kilka telefonów i trochę organizacji i oto jest! Specjalnie dla Was - dobra pogoda! Dzień dobry w sobotę! Od rana świeci nad nami słońce, a bezchmurne niebo obiecuje dobry, pogodny i długi dzień. Zachęcamy Was do skorzystania ze wszystkich wydarzeń, które będą miały dzisiaj miejsce. 

Piątek był bardzo długi. Koncert Grubsona zakończył się przed 03:00, a w namiocie na wzgórzu ASP w najlepsze trwał jeszcze spektakl Teatru Capitol "Przekręt (nie)doskonały". 

Sobota oferuje Wam nadal moc atrakcji. W namiocie ASP o godzinie 10:00 rozpoczęło się spotkanie z Maciejem Stuhrem. Patrząc na ilość osób zebranych w namiocie i obok niego - przed telebimem, można stwierdzić, byliście tam chyba wszyscy! 
O 11:30 w namiocie zagości Karolina Korwin-Piotrowska, a po niej przyjdzie czas na rozmowę z aktorami wczorajszej sztuki, które zakończy tegoroczne spotkania w wielkim namiocie. 

O 14:00 w namiocie Centrum Prasowego odbędzie się trzecia i ostatnia oficjalna konferencja prasowa na temat przebiegu i powoli podsumowania Przystanku Woodstock. 

O 14:40 przez pasaż handlowy wystartuje parada motocyklowa, a zaraz za nią w rytm muzyki podąży parada samby. 

15:00 to start koncertów na Dużej Scenie - Aarch A, Cochise, Kensington, Dragonforce, Bring me the horizon, Dilated peoples, Tarja Turunen, Living Colour, a później przyjdzie pora na zakończenie 22. Przystanku Woodstock, czyli na scenę wkroczy zespół Kabanos i uczestnicy prowadzonych przez nich warsztatów. 

Mała Scena również startuje o 15:00 i dzisiaj dowodzenie przejmą: Hanza, SIQ, Denoi, Mike Love, Poparzeni Kawą Trzy, Chemia, Lion Shepherd i Che Sudaka. 
Scena w wiosce VIVA KULTURA rozpoczyna dzisiaj czwarty dzień koncertowy - w jego trakcie usłyszymy Maja Lumasepio, Sachiel, Radical Soul Ammunition, Fifidroki, Majestic, Nocny Kochanek i Pull the wire. 

Przed Wami również cały dzień warsztatów na wzgórzu ASP, prezentacji organizacji pozarządowych, nauki pierwszej pomocy, sprzedaży w SiemaShopie oraz strefy chilloutu w Lidlu i Play. Koniecznie sprawdźcie, co dzieje się w strefie Allegro i Play.
 

Kolejny raz prosimy Was - pomóżcie nam posprzątać teren Festiwalu. Nasi partenrzy i sponsorzy przygotowali moc nagród w zamian za przyniesione przez Was puszki i butelki. Możecie również dostać od nich worki na śmieci - posprzątajcie teren wokół swojego namiotu, a dzięki temu nam będzie łatwiej. 

Jeśli nie ma Was z nami - na Kręcioła TV czeka na Was relacja LIVE ze wszystkich wydarzeń. Bądźcie na bieżąco, dzięki naszej aplikacji mobilnej.


Niech to będzie najpiękniejszy dzień Najpiękniejszego Festiwala Świata. 

 

(Nika)

fot. Damian Mękal

POKAŻ PODOBNE
2019-08-03 21:00:00

10 społecznie zaangażowanych istotnych wydarzeń na Festiwalu

Zabawa to podstawa festiwalowego klimatu, ale musimy również pamiętać o wspaniałych wartościach jakie wyznajemy i które łączą festiwalową społeczność.Przedstawiamy Wam wydarzenia, które poruszają ważne tematy na Pol’and’Rock Festival.

2019-07-26 23:30:00

Co się mówi o prawach człowieka na Pol'and'Rock Festival?

Przeczytaj, czego o prawach człowieka można dowiedzieć się w miejscu, gdzie niezależnie od różnic bawimy się wszyscy razem we wspaniałej atmosferze.

2019-09-02 12:00:00

Wielki Mecz ma już swoją historię!

8 września WOŚP vs TVN zmierzą się na boisku już po raz trzeci! Kto pamięta jeszcze jak to się wszystko zaczęło? Skąd pomysł na Wielki Mecz? Co wydarzyło się przez te 3 lata?

2019-09-04 12:00:00

Weź udział w biciu rekordu w pierwszej pomocy!

Już po raz siódmy będziemy próbowali pobić Rekord w Pierwszej Pomocy. Dołącz do akcji!

Zobacz też