Do 29. Finału WOŚP pozostało
102 dni
Festiwal

Ruszył ostatni dzień 22.Przystanku Woodstock

2016-07-16 13:17:53

 

Robiliśmy, co mogliśmy, uruchomiliśmy parę znajomości, kilka telefonów i trochę organizacji i oto jest! Specjalnie dla Was - dobra pogoda! Dzień dobry w sobotę! Od rana świeci nad nami słońce, a bezchmurne niebo obiecuje dobry, pogodny i długi dzień. Zachęcamy Was do skorzystania ze wszystkich wydarzeń, które będą miały dzisiaj miejsce. 

Piątek był bardzo długi. Koncert Grubsona zakończył się przed 03:00, a w namiocie na wzgórzu ASP w najlepsze trwał jeszcze spektakl Teatru Capitol "Przekręt (nie)doskonały". 

Sobota oferuje Wam nadal moc atrakcji. W namiocie ASP o godzinie 10:00 rozpoczęło się spotkanie z Maciejem Stuhrem. Patrząc na ilość osób zebranych w namiocie i obok niego - przed telebimem, można stwierdzić, byliście tam chyba wszyscy! 
O 11:30 w namiocie zagości Karolina Korwin-Piotrowska, a po niej przyjdzie czas na rozmowę z aktorami wczorajszej sztuki, które zakończy tegoroczne spotkania w wielkim namiocie. 

O 14:00 w namiocie Centrum Prasowego odbędzie się trzecia i ostatnia oficjalna konferencja prasowa na temat przebiegu i powoli podsumowania Przystanku Woodstock. 

O 14:40 przez pasaż handlowy wystartuje parada motocyklowa, a zaraz za nią w rytm muzyki podąży parada samby. 

15:00 to start koncertów na Dużej Scenie - Aarch A, Cochise, Kensington, Dragonforce, Bring me the horizon, Dilated peoples, Tarja Turunen, Living Colour, a później przyjdzie pora na zakończenie 22. Przystanku Woodstock, czyli na scenę wkroczy zespół Kabanos i uczestnicy prowadzonych przez nich warsztatów. 

Mała Scena również startuje o 15:00 i dzisiaj dowodzenie przejmą: Hanza, SIQ, Denoi, Mike Love, Poparzeni Kawą Trzy, Chemia, Lion Shepherd i Che Sudaka. 
Scena w wiosce VIVA KULTURA rozpoczyna dzisiaj czwarty dzień koncertowy - w jego trakcie usłyszymy Maja Lumasepio, Sachiel, Radical Soul Ammunition, Fifidroki, Majestic, Nocny Kochanek i Pull the wire. 

Przed Wami również cały dzień warsztatów na wzgórzu ASP, prezentacji organizacji pozarządowych, nauki pierwszej pomocy, sprzedaży w SiemaShopie oraz strefy chilloutu w Lidlu i Play. Koniecznie sprawdźcie, co dzieje się w strefie Allegro i Play.
 

Kolejny raz prosimy Was - pomóżcie nam posprzątać teren Festiwalu. Nasi partenrzy i sponsorzy przygotowali moc nagród w zamian za przyniesione przez Was puszki i butelki. Możecie również dostać od nich worki na śmieci - posprzątajcie teren wokół swojego namiotu, a dzięki temu nam będzie łatwiej. 

Jeśli nie ma Was z nami - na Kręcioła TV czeka na Was relacja LIVE ze wszystkich wydarzeń. Bądźcie na bieżąco, dzięki naszej aplikacji mobilnej.


Niech to będzie najpiękniejszy dzień Najpiękniejszego Festiwala Świata. 

 

(Nika)

fot. Damian Mękal

POKAŻ PODOBNE
2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-09-29 12:57:13

Debata Senatu RP i WOŚP już 21 października

21 października br. o godz. 11.00 w Senacie RP odbędzie się debata „Ratujmy psychiatrię dziecięcą i młodzieżową”, organizowana pod auspicjami Marszałka Senatu RP prof. Tomasza Grodzkiego oraz Prezesa Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

Zobacz też