Deklarowana kwota: 115 362 894 PLN
Na koncie mamy już:
115 362 894 
Festiwal

Ruszył ostatni dzień 22.Przystanku Woodstock

2016-07-16 13:17:53

 

Robiliśmy, co mogliśmy, uruchomiliśmy parę znajomości, kilka telefonów i trochę organizacji i oto jest! Specjalnie dla Was - dobra pogoda! Dzień dobry w sobotę! Od rana świeci nad nami słońce, a bezchmurne niebo obiecuje dobry, pogodny i długi dzień. Zachęcamy Was do skorzystania ze wszystkich wydarzeń, które będą miały dzisiaj miejsce. 

Piątek był bardzo długi. Koncert Grubsona zakończył się przed 03:00, a w namiocie na wzgórzu ASP w najlepsze trwał jeszcze spektakl Teatru Capitol "Przekręt (nie)doskonały". 

Sobota oferuje Wam nadal moc atrakcji. W namiocie ASP o godzinie 10:00 rozpoczęło się spotkanie z Maciejem Stuhrem. Patrząc na ilość osób zebranych w namiocie i obok niego - przed telebimem, można stwierdzić, byliście tam chyba wszyscy! 
O 11:30 w namiocie zagości Karolina Korwin-Piotrowska, a po niej przyjdzie czas na rozmowę z aktorami wczorajszej sztuki, które zakończy tegoroczne spotkania w wielkim namiocie. 

O 14:00 w namiocie Centrum Prasowego odbędzie się trzecia i ostatnia oficjalna konferencja prasowa na temat przebiegu i powoli podsumowania Przystanku Woodstock. 

O 14:40 przez pasaż handlowy wystartuje parada motocyklowa, a zaraz za nią w rytm muzyki podąży parada samby. 

15:00 to start koncertów na Dużej Scenie - Aarch A, Cochise, Kensington, Dragonforce, Bring me the horizon, Dilated peoples, Tarja Turunen, Living Colour, a później przyjdzie pora na zakończenie 22. Przystanku Woodstock, czyli na scenę wkroczy zespół Kabanos i uczestnicy prowadzonych przez nich warsztatów. 

Mała Scena również startuje o 15:00 i dzisiaj dowodzenie przejmą: Hanza, SIQ, Denoi, Mike Love, Poparzeni Kawą Trzy, Chemia, Lion Shepherd i Che Sudaka. 
Scena w wiosce VIVA KULTURA rozpoczyna dzisiaj czwarty dzień koncertowy - w jego trakcie usłyszymy Maja Lumasepio, Sachiel, Radical Soul Ammunition, Fifidroki, Majestic, Nocny Kochanek i Pull the wire. 

Przed Wami również cały dzień warsztatów na wzgórzu ASP, prezentacji organizacji pozarządowych, nauki pierwszej pomocy, sprzedaży w SiemaShopie oraz strefy chilloutu w Lidlu i Play. Koniecznie sprawdźcie, co dzieje się w strefie Allegro i Play.
 

Kolejny raz prosimy Was - pomóżcie nam posprzątać teren Festiwalu. Nasi partenrzy i sponsorzy przygotowali moc nagród w zamian za przyniesione przez Was puszki i butelki. Możecie również dostać od nich worki na śmieci - posprzątajcie teren wokół swojego namiotu, a dzięki temu nam będzie łatwiej. 

Jeśli nie ma Was z nami - na Kręcioła TV czeka na Was relacja LIVE ze wszystkich wydarzeń. Bądźcie na bieżąco, dzięki naszej aplikacji mobilnej.


Niech to będzie najpiękniejszy dzień Najpiękniejszego Festiwala Świata. 

 

(Nika)

fot. Damian Mękal

POKAŻ PODOBNE
2019-12-03 14:00:00

Barbórkowa aukcja ruszyła!

Szczodre serca nabywców przedmiotów mogą włączyć się w pomaganie, a rzeczy przekazane na licytacje są naprawdę wyjątkowe. Pierwszą z nich jest przejazd z jednym z najbardziej cenionych kierowców rajdowych Kajetanem Kajetanowiczem!

2019-12-13 16:00:31

Złota Synapsa Psychiatrii dla WOŚP

W tym tygodniu podczas Międzynarodowego Kongresu "Psychiatria Medforum" organizowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Fundacja WOŚP została nagrodzona "Złotą Synapsą" w kategorii „Przyjaciel Psychiatrii” za działania znacząco wspierające opiekę psychiatryczną.

2019-12-05 17:25:00

Kim jest wolontariusz WOŚP?

Od 28 lat rok w rok grają z nami, tworząc niesamowitą atmosferę podczas kwesty ulicznej! To dzięki nim gramy i śpiewamy na ulicach miast nie tylko w całej Polsce, ale i na świecie!

2019-12-05 13:00:00

28. Finał WOŚP na Allegro już gra!

28. Finał wystartował, a z nim aukcje Allegro dla WOŚP. Na stronie przygotowanej przez Allegro już czekają wyjątkowe licytacje: spotkania ze znanymi i lubianymi oraz unikatowe przedmioty przekazane dla Orkiestry.

Zobacz też