Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

To już wszyscy! Kto zagra na warszawskim 32. Finale?

2024-01-04 15:22:23

 

Już tylko 3 tygodnie dzielą nas od 32. Finału WOŚP! Już 28 stycznia spotkamy się na błoniach PGE Narodowego, by wspólnie przeżyć niezapomniane muzyczne chwile. Kto umili nam warszawską Letnią Zadymę w Środku Zimy? Oto wszyscy artyści!

 

Poznaj line-up finałowego koncertu!

 

Tulia – folk w wielkim stylu zamyka line-up koncertu w Warszawie!

Tulia, zespół znany z niezwykłego połączenia muzyki ludowej z nowoczesną produkcją muzyczną, z pewnością wniesie na deski warszawskiej sceny niepowtarzalny klimat! To już nie tylko folk, to pełna paleta inspiracji i emocji, które sprawią, że każdy uczestnik warszawskiego Finału poczuje się częścią wyjątkowego muzycznego przeżycia.

Grupa Tulia ma już na swoim koncie liczne występy, w tym udział w 28. Finale WOŚP w 2020 roku oraz rewelacyjny koncert na Małej Scenie 25. Pol’and’Rock Festival w 2019 roku. Ich debiutancki album, wypełniony oryginalnymi wersjami utworów takich artystów jak Depeche Mode, Obywatel GC, czy Dawid Podsiadło, zdobył liczne nagrody i uzyskał status Platynowej Płyty.

 

 

W lutym 2019 roku Tulia reprezentowała Polskę na Konkursie Eurowizji w Tel-Awiwie z utworem „Fire of Love”. Od tego czasu zespół zdobył międzynarodową sławę, koncertując m.in. w Amsterdamie, Londynie, i Madrycie. To jednak nie koniec ich podróży – jeszcze tego samego roku dziewczyny zaistniały na scenie festiwalu w chińskim Macau.

 

 

W 2023 roku Tulia powróciła po intensywnej pracy w studiu z nowym albumem. Jego pierwszym przesłaniem jest singiel nagrany w duecie z Haliną Mlynkovą, zatytułowany "Przerwany". To kolejny etap artystycznej podróży zespołu, który stale zaskakuje i zachwyca swoją twórczością.

 

Zakończenie 31. Finału WOŚP w Warszawie, fot. Basia Krasuska

 

Kto jeszcze wystąpi na 32. Finale w Warszawie?

28 stycznia scena na błoniach PGE Narodowego rozbłyśnie muzyką piękną, kolorową i emocjonalną. Z mroźnej Szwecji odwiedzi nas ekipa z Hoffmaestro grająca niepowtarzalną mieszankę ska, reggae, hip-hopu i funku. Szwedzki kolektyw, który swoją karierę rozpoczął od niezależnego filmu "Stockholm Boogie", szybko stał się fenomenem na światowej scenie muzycznej. Szwedzi zagrali na deskach Dużej Sceny tegorocznego, 29. Pol'and'Rock Festival.

 

Hoffmaestro na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Damian Mekal

 

Oprócz tego, zza naszej wschodniej granicy powróci do nas Luiku – projekt Dmytro Cyperdiuka. Ukraińskie rytmy połączone z innymi stylami muzycznymi znowu staną się prawdziwą ucztą muzyczną dla miłośników mieszanek gatunkowych. Zespół wystąpił na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival!

 

Tulia na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Marcin Michoń

 

Oprócz gwiazd zagranicznych, na 32. Finale WOŚP w Warszawie wystąpią także: BOKKA, Golden Life, Lordofon, Booze & GloryWojtek Szumański, LemONEnej, Pull The Wire, Proletaryat, Poparzeni Kawą TrzyKrzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni i Dorosłe Dzieci.

 

O 32. Finale WOŚP

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki są płuca po pandemii – środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Cel zbiórki od początku grudnia zasilić można poprzez rozmaite kanały elektroniczne.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!

2024-04-22 14:30:32

Przypominamy o 1,5% podatku!

30 kwietnia mija termin złożenia deklaracji PIT za rok 2023. Wszystkich chętnych do wspierania najwyższych standardów leczenia dzieci i całorocznych programów medycznych, zachęcamy do przekazania swojego 1,5% podatku na rzecz naszej Fundacji!

2024-05-14 09:35:00

Na koniec świata i jeszcze dalej!

Centrum Badań Kosmicznych PAN w ramach aukcji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiło rzecz niezwykłą – możliwość wysłania swojego nazwiska w kosmos! Chodzi o grawerunek na obudowie fotometru, który stanowić będzie element sondy kosmicznej, biorącej udział w misji 1,5 miliona km od Ziemi.

2024-05-24 15:20:00

Case study: WOŚP w publikacji naukowej!

Za nami premiery dwóch edycji książki "ojca marketingu" Philipa Kotlera „Essentials of Modern Marketing - Poland Edition” z artykułami o nowoczesnych technologiach wykorzystywanych przez Orkiestrę.