Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Fundacja

To ostatni dzień by wystawić swoją aukcję!

2017-01-30 15:15:29

Wciąż jeszcze można zdobyć wspaniała gitarę Micka Jaggera czy koszulkę reprezentacji polski w piłce nożnej z autografami sportowców, a na fanów sportów zimowych czeka wyjazd VIP dla 2 osób na Puchar Świata w bobslejach. Gdyby ktoś chciał się oderwać od rzeczywistości, znakomitą wydaje się być propozycja Artura Kielaka – lot z elementami akrobacji.

Jeżeli masz coś ciekawego do zaoferowania, chciałbyś się czymś podzielić, wykonujesz rękodzieło lub po prostu chcesz, aby przedmioty z Twojego otoczenia zmieniły właściciela, tym samym wspierając cel 25. Finału WOŚP, wejdź już teraz na stronę aukcje.wosp.org.pl – jeszcze do północy możesz wystawić aukcję.

Współpraca Allegro z WOŚP rozpoczęła się w 2000 roku. To właśnie podczas 9. Finału, największy serwis aukcyjny w Polsce zagrał po raz pierwszy z Orkiestrą. W aukcjach charytatywnych zebraliśmy wówczas 113 222,76 zł. Ubiegłoroczny Finał WOŚP okazał się rekordowy pod każdym względem, również za sprawą środków uzyskanych z internetowych licytacji, które powiększyły orkiestrową pulę o prawie 4,5 mln złotych. Do tej pory dzięki zaangażowaniu klientów Allegro, którzy wykorzystują platformę do pomagania innym, przez 17 lat udało się zebrać na rzecz WOŚP ponad 34,5 mln złotych.

Platforma działa w całości charytatywnie, a partner finansowy aukcji, czyli PayU, nie pobiera prowizji za obsługę wszystkich płatności. Tak więc fundusze pozyskane dzięki aukcjom w całości trafiają na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

 

Pomagaj z uśmiechem na twarzy

POKAŻ PODOBNE
2021-01-19 19:00:00

Twoja Firma wspiera wolontariuszy 29. Finału WOŚP

Już wkrótce na ulice miast w całej Polsce i na świecie wyjdą wolontariusze z kolorowymi puszkami kwestarskimi by z maseczką na buzi, ale też z wielką radością i dobrą energią zbierać dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy najmłodszych. Zobacz, jak możesz im pomóc!

2021-01-21 17:40:00

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP – część 3

Już ponad 7 milionów złotych na aukcjach Allegro dla WOŚP. Udział w licytacjach to możliwość wsparcia celu Finału, którym w tym roku jest otolaryngologia, laryngologia i diagnostyka głowy. Zobacz, co możesz wylicytować!

2021-01-13 17:05:00

Wizyty w Sztabach umawiane z Booksy

Wolontariusze WOŚP umówią wizytę w Sztabie za pomocą aplikacji Booksy. Wyjątkowa sytuacja związana z pandemią koronawirusa skłoniła Fundację do poszukiwania nowych pomysłów na organizację wydarzenia oraz wdrożenia skutecznych rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa.

2021-01-21 13:00:00

Lovela łączy siły z Orkiestrą

Lovela dołącza do grona sponsorów 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, by razem z Fundacją dbać o bezpieczeństwo najmłodszych od pierwszych dni życia.

Zobacz też