Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja

To ostatni dzień by wystawić swoją aukcję!

2017-01-30 15:15:29

Wciąż jeszcze można zdobyć wspaniała gitarę Micka Jaggera czy koszulkę reprezentacji polski w piłce nożnej z autografami sportowców, a na fanów sportów zimowych czeka wyjazd VIP dla 2 osób na Puchar Świata w bobslejach. Gdyby ktoś chciał się oderwać od rzeczywistości, znakomitą wydaje się być propozycja Artura Kielaka – lot z elementami akrobacji.

Jeżeli masz coś ciekawego do zaoferowania, chciałbyś się czymś podzielić, wykonujesz rękodzieło lub po prostu chcesz, aby przedmioty z Twojego otoczenia zmieniły właściciela, tym samym wspierając cel 25. Finału WOŚP, wejdź już teraz na stronę aukcje.wosp.org.pl – jeszcze do północy możesz wystawić aukcję.

Współpraca Allegro z WOŚP rozpoczęła się w 2000 roku. To właśnie podczas 9. Finału, największy serwis aukcyjny w Polsce zagrał po raz pierwszy z Orkiestrą. W aukcjach charytatywnych zebraliśmy wówczas 113 222,76 zł. Ubiegłoroczny Finał WOŚP okazał się rekordowy pod każdym względem, również za sprawą środków uzyskanych z internetowych licytacji, które powiększyły orkiestrową pulę o prawie 4,5 mln złotych. Do tej pory dzięki zaangażowaniu klientów Allegro, którzy wykorzystują platformę do pomagania innym, przez 17 lat udało się zebrać na rzecz WOŚP ponad 34,5 mln złotych.

Platforma działa w całości charytatywnie, a partner finansowy aukcji, czyli PayU, nie pobiera prowizji za obsługę wszystkich płatności. Tak więc fundusze pozyskane dzięki aukcjom w całości trafiają na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

 

Pomagaj z uśmiechem na twarzy

POKAŻ PODOBNE
2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-07-06 11:43:55

Blisko 50 milionów złotych na walkę z koronawirusem

6 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podsumowała prowadzone od połowy marca działania związane z pandemią COVID-19. Organizacja placówkom w całym kraju przekazała  sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej o wartości 48,8 miliona złotych.

Zobacz też