W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja

To ostatni dzień by wystawić swoją aukcję!

2017-01-30 15:15:29

Wciąż jeszcze można zdobyć wspaniała gitarę Micka Jaggera czy koszulkę reprezentacji polski w piłce nożnej z autografami sportowców, a na fanów sportów zimowych czeka wyjazd VIP dla 2 osób na Puchar Świata w bobslejach. Gdyby ktoś chciał się oderwać od rzeczywistości, znakomitą wydaje się być propozycja Artura Kielaka – lot z elementami akrobacji.

Jeżeli masz coś ciekawego do zaoferowania, chciałbyś się czymś podzielić, wykonujesz rękodzieło lub po prostu chcesz, aby przedmioty z Twojego otoczenia zmieniły właściciela, tym samym wspierając cel 25. Finału WOŚP, wejdź już teraz na stronę aukcje.wosp.org.pl – jeszcze do północy możesz wystawić aukcję.

Współpraca Allegro z WOŚP rozpoczęła się w 2000 roku. To właśnie podczas 9. Finału, największy serwis aukcyjny w Polsce zagrał po raz pierwszy z Orkiestrą. W aukcjach charytatywnych zebraliśmy wówczas 113 222,76 zł. Ubiegłoroczny Finał WOŚP okazał się rekordowy pod każdym względem, również za sprawą środków uzyskanych z internetowych licytacji, które powiększyły orkiestrową pulę o prawie 4,5 mln złotych. Do tej pory dzięki zaangażowaniu klientów Allegro, którzy wykorzystują platformę do pomagania innym, przez 17 lat udało się zebrać na rzecz WOŚP ponad 34,5 mln złotych.

Platforma działa w całości charytatywnie, a partner finansowy aukcji, czyli PayU, nie pobiera prowizji za obsługę wszystkich płatności. Tak więc fundusze pozyskane dzięki aukcjom w całości trafiają na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 

 

Pomagaj z uśmiechem na twarzy

POKAŻ PODOBNE
2020-05-22 13:05:18

Warszawa, Łódź i Poznań z analizatorami od WOŚP

Sprzęt dla laboratoriów diagnozujących osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem o wartości blisko 10,5 miliona złotych jest jednym z największych zakupów jakich dokonaliśmy w ramach walki z COVID-19. Do Warszawy, Łodzi i Poznania trafiły właśnie specjalistyczne analizatory, pozwalające na znaczne przyspieszenie diagnostyki i przeprocesowanie nawet 2304 próbek w ciągu doby.

2020-06-10 15:31:18

Kardiomonitory od WOŚP trafią do 44 szpitali

Kilkanaście dni koleją – tak wyglądał transport 100 kardiomonitorów, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zamówiła w Chinach z przeznaczeniem dla placówek walczących z COVID-19. Urządzenia o wartości ponad 2 milionów złotych trafią do szpitali przed końcem czerwca, część już teraz pomaga monitorować stan zdrowia pacjentów.

2020-05-15 15:36:33

WOŚP laureatem nagrody Idea Przyjazna Dziecku

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy została laureatem nagrody Idea Przyjazna dziecku w konkursie Hit Najlepsze dla dziecka „Mamo, To Ja” 2019. Nagroda specjalna została przyznana WOŚP za akcję "Leczyć z miłością" i zakup leżanek oraz rozkładanych foteli dla rodziców w szpitalach pediatrycznych.

2020-05-14 16:00:00

#UkładamyDlaWas puzzle razem z Treflem

Razem z Trefl, postanowiliśmy wydać puzzle, które pomagają nam kupować sprzęt medyczny do walki z koronawirusem. Wyjątkowymi puzzlami dziękujemy Bohaterom - personelowi medycznemu. #UkładamyDlaWas - 5 obrazków, 1000 elementów to godziny wspólnej zabawy dla małych i dużych domowników. #Zostańwdomu i układaj puzzle całą rodziną.

Zobacz też