Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Twoja Firma gra ze Sztabami 29. Finału WOŚP

2020-12-08 14:32:14

 

W całej Polsce i na świecie zarejestrowane są już 1362 Sztaby, które działały będą podczas 29. Finału WOŚP. Twoja Firma może je wspierać w finałowym graniu!


Przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów moja firma w 29. Finale WOŚP, który ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie zagrać z nami podczas #wosp2021. Chcemy pokazać Wam, jak będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać 29. Finał WOŚP. Dzisiejszy tekst dotyczący wspierania przez firmy Sztabów 29. Finału WOŚP. Artykuł o Sztabowych Puszkach Stacjonarnych ukazał się w zeszłym tygodniu, pojawią się jeszcze artykuły o eSkarbonce, aukcjach Allegro dla WOŚP, licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców oraz o wspieraniu wolontariuszy.


10 stycznia 2021 roku zagramy dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Ten Finał z uwagi na sytuację pandemiczną będzie inny, jednak zależy nam przede wszystkim na podkreśleniu tego, że jak zawsze gramy razem i jednoczymy Polaków!

 

29. Finał WOŚP zagra już 10 stycznia 2021 roku! fot. Basia Lutzner


Współpraca firm ze Sztabami może przyjmować przeróżne formy. Możecie wesprzeć Sztab finansowo, jeśli dysponujecie środkami – takie fundusze pomogą w organizacji Finału. Często sponsorzy, nawiązując współpracę ze Sztabami, preferują współpracę opartą na barterze lub bezpośrednie przekazanie przedmiotów niezbędnych do organizacji wydarzenia finałowego.


W czasie rozmowy z przedstawicielem Sztabu zazwyczaj można zorientować się, jakie ma on najpilniejsze potrzeby. Często do lepszego działania Sztabu bardziej potrzebna jest konkretna pomoc (np.: materiały biurowe, żywność lub gorące napoje dla wolontariuszy), niż wkład finansowy.


Ciekawym pomysłem jest także wsparcie licytacji prowadzonych przez Sztaby w specjalnym serwisie aukcje.wosp.org.pl tworzonym we współpracy z Allegro. Wystawienie wyjątkowego przedmiotu o nietuzinkowej historii ma szansę zainteresować media oraz licytujących i jednocześnie jest świetną formą wsparcia Sztabu i celu 29. Finału WOŚP!

 

Wolontariusze WOŚP, fot. Lucyna Lewandowska

 


Jak skontaktować się ze Sztabem?

Na naszej stronie znajduje się lista wszystkich zaakceptowanych Sztabów 29. Finału WOŚP wraz z danymi kontaktowymi do nich – wystarczy znaleźć Sztab w Waszej okolicy, odezwać się do niego i ustalić najlepszą dla obu stron formę współpracy. Najlepiej, żebyście ważne kwestie ustalali z Szefem Sztabu – osobą, która odpowiada za działania danego Sztabu.

 


Jak Sztab może się odwdzięczyć za wsparcie?

Po rozliczeniu Sztab otrzymuje od nas finałowe podziękowania, które następnie przekazuje swoim sponsorom oraz osobom, które wspierały ich działania. Jest to wyraz naszej ogromnej wdzięczności za to, że postanowiliście wspierając lokalny Sztab - wspieraliście nasze działania.


Możecie też oczywiście indywidualne ze Sztabem ustalić inne formy pokazywania Was w zamian za wsparcie.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-01-13 17:05:00

Wizyty w Sztabach umawiane z Booksy

Wolontariusze WOŚP umówią wizytę w Sztabie za pomocą aplikacji Booksy. Wyjątkowa sytuacja związana z pandemią koronawirusa skłoniła Fundację do poszukiwania nowych pomysłów na organizację wydarzenia oraz wdrożenia skutecznych rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa.

2021-01-13 11:25:00

21 pomysłów na zimową aktywność z WOŚP

Nie masz pomysłów na organizację czasu i atrakcje dla dzieci w domu? Skorzystaj z gotowych materiałów przygotowanych przez WOŚP. Tylko w tym artykule przygotowaliśmy dla Twojego dziecka 21 pomysłów na zabawy w domu. Sprawdź i sami wybierzcie to - co Twoje dziecko lubi robić najbardziej!

2021-01-19 19:00:00

Twoja Firma wspiera wolontariuszy 29. Finału WOŚP

Już wkrótce na ulice miast w całej Polsce i na świecie wyjdą wolontariusze z kolorowymi puszkami kwestarskimi by z maseczką na buzi, ale też z wielką radością i dobrą energią zbierać dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy najmłodszych. Zobacz, jak możesz im pomóc!

2021-01-17 10:15:00

Nowe technologie w pomaganiu

Każdy kolejny Finał WOŚP to czas, w którym wszyscy Polacy łączą się w jednym celu – aby zebrać środki dla polskich szpitali. Celem 29. Finału jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Ze względu na pandemię Covid-19 tegoroczny Finał będzie wyjątkowy. Szczególną rolę odegrają w nim nowoczesne technologie, które coraz częściej stoją w służbie pomocy potrzebującym. PayU już od 19 lat wspiera WOŚP, zapewniając wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla wpłat na zbiórkach internetowych. Dzięki temu setki tysięcy darczyńców mogą pomagać bez wychodzenia z domu.

Zobacz też