Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Twoja Firma gra ze Sztabami 29. Finału WOŚP

2020-12-08 14:32:14

 

W całej Polsce i na świecie zarejestrowane są już 1362 Sztaby, które działały będą podczas 29. Finału WOŚP. Twoja Firma może je wspierać w finałowym graniu!


Przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów moja firma w 29. Finale WOŚP, który ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie zagrać z nami podczas #wosp2021. Chcemy pokazać Wam, jak będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać 29. Finał WOŚP. Dzisiejszy tekst dotyczący wspierania przez firmy Sztabów 29. Finału WOŚP. Artykuł o Sztabowych Puszkach Stacjonarnych ukazał się w zeszłym tygodniu, pojawią się jeszcze artykuły o eSkarbonce, aukcjach Allegro dla WOŚP, licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców oraz o wspieraniu wolontariuszy.


10 stycznia 2021 roku zagramy dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Ten Finał z uwagi na sytuację pandemiczną będzie inny, jednak zależy nam przede wszystkim na podkreśleniu tego, że jak zawsze gramy razem i jednoczymy Polaków!

 

29. Finał WOŚP zagra już 10 stycznia 2021 roku! fot. Basia Lutzner


Współpraca firm ze Sztabami może przyjmować przeróżne formy. Możecie wesprzeć Sztab finansowo, jeśli dysponujecie środkami – takie fundusze pomogą w organizacji Finału. Często sponsorzy, nawiązując współpracę ze Sztabami, preferują współpracę opartą na barterze lub bezpośrednie przekazanie przedmiotów niezbędnych do organizacji wydarzenia finałowego.


W czasie rozmowy z przedstawicielem Sztabu zazwyczaj można zorientować się, jakie ma on najpilniejsze potrzeby. Często do lepszego działania Sztabu bardziej potrzebna jest konkretna pomoc (np.: materiały biurowe, żywność lub gorące napoje dla wolontariuszy), niż wkład finansowy.


Ciekawym pomysłem jest także wsparcie licytacji prowadzonych przez Sztaby w specjalnym serwisie aukcje.wosp.org.pl tworzonym we współpracy z Allegro. Wystawienie wyjątkowego przedmiotu o nietuzinkowej historii ma szansę zainteresować media oraz licytujących i jednocześnie jest świetną formą wsparcia Sztabu i celu 29. Finału WOŚP!

 

Wolontariusze WOŚP, fot. Lucyna Lewandowska

 


Jak skontaktować się ze Sztabem?

Na naszej stronie znajduje się lista wszystkich zaakceptowanych Sztabów 29. Finału WOŚP wraz z danymi kontaktowymi do nich – wystarczy znaleźć Sztab w Waszej okolicy, odezwać się do niego i ustalić najlepszą dla obu stron formę współpracy. Najlepiej, żebyście ważne kwestie ustalali z Szefem Sztabu – osobą, która odpowiada za działania danego Sztabu.

 


Jak Sztab może się odwdzięczyć za wsparcie?

Po rozliczeniu Sztab otrzymuje od nas finałowe podziękowania, które następnie przekazuje swoim sponsorom oraz osobom, które wspierały ich działania. Jest to wyraz naszej ogromnej wdzięczności za to, że postanowiliście wspierając lokalny Sztab - wspieraliście nasze działania.


Możecie też oczywiście indywidualne ze Sztabem ustalić inne formy pokazywania Was w zamian za wsparcie.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-06-17 09:47:04

Ostatnie szkolenie Pokojowego Patrolu

Ekipa instruktorów Pokojowego Patrolu jest już w naszym Centrum Wolontariatu w Szadowie-Młyn. Już jutro spotkają się z uczestnikami kolejnego – 188 – szkolenia wolontariuszy chcących pomagać w działaniach Fundacji WOŚP. Będzie to ostatnie szkolenie przed zbliżającym się 27. Pol’and’Rock Festival’em.

2021-06-16 12:00:00

Kolejne 16,7 mln PLN na leczenie dzieci

Przez minione dwa dni Fundacja WOŚP dokonywała kolejnych zakupów sprzętu medycznego - tym razem celem Konkursu Ofert były wyroby medyczne dla dziecięcej kardiochirurgii oraz anestezjologii i intensywnej terapii dzieci. Do placówek w 23 miastach Polski trafią 242 urządzenia, które Orkiestra kupiła za 16,7 miliona złotych, realizując cel 28. Finału WOŚP, dedykowanego dziecięcej medycynie zabiegowej.

2021-05-18 11:43:28

Ruszyły szkolenia Pokojowego Patrolu

W minioną niedzielę, 16 maja, zakończyło się pierwsze po bardzo długiej przerwie szkolenie wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Tradycyjnie miejscem spotkania z grupą ochotników chcących aktywnie wspierać Fundację WOŚP, było Centrum Wolontariatu w Szadowie-Młyn.

2021-04-02 13:45:00

Jak rosła kwota zebrana w czasie Finałów WOŚP?

W czasie 29. Finałów WOŚP zebraliśmy na wsparcie polskiej medycyny ponad 1,5 miliarda złotych. Kupiliśmy ponad 65 200 urządzeń. Kilka dni temu ogłosiliśmy wynik ostatniej Letniej Zadymy w Środku Zimy. Zobacz, jak przez lata zmieniała się kwota zebrana w czasie Finałów!

Zobacz też