W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja
Finały

Wasze pytania o WOŚP 2020 z wyszukiwarek

2020-01-06 18:55:00

 

Czytacie informacje na stronie www.wosp.org.pl, postujecie na Facebooku, dodajecie zdjęcia na Instagramie Tweetujecie. Wszystko widzimy! Na bieżąco także sprawdzamy, co Was najbardziej interesuje. Oto odpowiedzi na pytania oraz frazy, które najczęściej wpisujecie do wyszukiwarek. 

 

Pisząc o WOŚP używaj #wosp2020

 

Wszystkie najnowsze informacje o tym co się dzieje u nas w Warszawie oraz u Was w sztabach znajdziecie na www.wosp.org.pl, a także na naszych kanałach w mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie, Twitterze, czy Tik Toku.

 

 

  • Nakładka WOŚP na Facebooku

Jak co roku mamy dla Was przygotowane specjalne nakładki na zdjęcia profilowe na Facebooku! Wpieracie nas w czasie finałów na różne sposoby, dlatego myśląc o wszystkich, przygotowaliśmy kilka wersji oficjalnych nakładek do wyboru! 

Jak włączyć nakładkę? Wejdź na stronę do ustawiania nakładek:

http://bit.ly/JestemWolontariuszemWOSP
http://bit.ly/jestemwolontariuszka
http://bit.ly/DzialamwSztabie 
http://bit.ly/DzialamwSztabie2.

Wyświetlą Wam się wszystkie nasze oficjalne nakładki - możecie wybierać! Funkcje można ustawić na określony czas. Po upłynięciu tego okresu zdjęcie powróci do pierwotnego wyglądu.

Wykorzystaj także finałowy efekt: http://bit.ly/EfektWOŚP

 fot. Paweł Krupka

 

  • Rekord wysłanych serduszek WOŚP

Setki tysięcy ludzi wysyła do nas swoje serca SMS-em! Wg. danych SerwerSMS.pl w czasie 27. Finału wysłaliście 453 986 SMS-ów. Również w tym roku od 1 do 22 stycznia, możesz wesprzeć cel 28. Finału wysyłając SERCE SMSem! Zobacz, ile już zebraliśmy dzięki SERCOM wysłanych SMS-em na rzecz 28. Finału.

 

Dziękujemy wszystkim operatorom, którzy przekazali swój przychód na rzecz Fundacji WOŚP. W tym roku wszystkie wysłane serca grają dla dziecięcej medycyny zabiegowej, w szczególności dla dziedzin tj. chirurgia ogólnakardiochirurgia czy neurochirurgia

 

Wyślij SMS o treści SERCE na numer 75 565

Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN z VAT).
 
 
 

 

 

  • Finał WOŚP 2020 kiedy / Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020 data

Najbliższy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę 12 stycznia 2020 roku. Złap wiatr w żagle i bądź tego dnia razem z nami!  Baw się podczas koncertów na Placu Bankowym w Warszawie lub odwiedź lokalne wydarzenia w swojej miejscowości. Zagrajmy wspólnie dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Obejrzyj emocjonujące wypowiedzi pacjentów i lekarzy na temat działań WOŚP i przekonaj się, że warto pomagać. 

 

Lekarze i pacjenci o WOŚP

 

 

 

  • Fajerwerki na WOŚP 

Fundacja WOŚP bezpośrednio organizuje jedno tylko wydarzenie - koncert główny, który odbędzie się na Placu Bankowym w Warszawie. W przypadku tego koncertu "Światełko do Nieba" nie będzie miało formy tradycyjnego pokazu sztucznych ogni. Będzie to widowisko świetlno-muzyczne, w czasie którego użyta zostanie pirotechnika z grupy "silent". Są to sceniczne efekty pirotechniczne, które mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych oraz w niewielkiej odległości od ludzi. Widowisko dodatkowo podparte będzie dostępną techniką, czyli generatorami płomieni, pary, iskier. W tle widowiska wybrzmi utwór muzyczny specjalnie na tę okoliczność skomponowany przez Piotra „Dzikiego” Chancewicza. Będzie to wyglądało bardzo efektownie, ale będzie możliwie najlepszym i cichym rozwiązaniem w stosunku do tradycyjnych pokazów sztucznych ogni.

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

  • wspieram to wosp

Wirtualne serce WOŚP na wspieram.to/wosp już bije. W tym roku będzie bić już po raz siódmy, tym razem dla dziecięcej medycyny zabiegowej! Podobnie jak  w zeszłych latach możecie stać się częścią wielkiego Wirtualnego Serca w zamian za wpłatę do "wirtualnej puszki" i wsparcie 28. Finału. Wejdź na stronę wspieram.to/wosp, wpłać choćby złotówkę i zapal kolorową kropkę ze swoim imieniem na wirtualnym sercu!

 

  • Replika - Nobel - Tokarczuk

Olga Tokarczuk - laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie literatury przekazała na aukcje Allegro dla WOŚP oficjalną replikę Medalu Noblowskiego. Jest to pierwsza z trzech przysługujących Noblistce replik nagrody. Weź udział w licytacji.

 

 

 

  • Licytacje WOŚP 2020

Aukcje Allegro dla WOŚP cieszą się niesłabnącą popularnością, a każdy kolejny Finał jest wyjątkowy. W tym roku licznik na stronie aukcje.wosp.org.pl kręci się w szalonym tempie i już teraz wskazuje ponad 2 790 000 PLN. To ponad dwukrotnie więcej niż rok temu o tej samej porze!

 

♥ Licytuj dla WOŚP ♥

 

 

  • skarpetki, koszulki, gadżety 28. Finał WOŚP

Szukacie w wyszukiwarce finałowych gadżetów! Specjalnie na 28. Finał przygotowaliśmy nowe wyjątkowe przedmioty. Wszystkie z nich znajdziecie w sprzedaży online na https://siemashop.pl/. W SiemaShop kupujesz z sercem! Każdy zakup w sklepie wspiera działalność Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

 

 

  

POKAŻ PODOBNE
2020-06-10 15:31:18

Kardiomonitory od WOŚP trafią do 44 szpitali

Kilkanaście dni koleją – tak wyglądał transport 100 kardiomonitorów, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zamówiła w Chinach z przeznaczeniem dla placówek walczących z COVID-19. Urządzenia o wartości ponad 2 milionów złotych trafią do szpitali przed końcem czerwca, część już teraz pomaga monitorować stan zdrowia pacjentów.

2020-05-19 16:20:00

Ultrasonografy dla szpitali zakaźnych

19 maja w siedzibie Fundacji WOŚP nastąpiło symboliczne przekazanie Orkiestrze 25 zestawów ultrasonograficznych, stanowiących darowiznę od firmy Philips Polska. Sprzęt ten trafi do placówek zlokalizowanych w całej Polsce, przede wszystkim do szpitali przekształconych w zakaźne. Wartość darowizny to około 1,2 miliona złotych.

2020-05-29 09:41:50

Domowa Orkiestra na żywo prosto z siedziby WOŚP!

Domowa Orkiestra - od dziś na żywo! 76. odcinek internetowego programu Jurka Owsiaka rozpoczyna serię programów transmitowanych na żywo. To preludium Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli 26. edycji Pol’and’Rock Festival, która odbędzie się online.

2020-07-17 18:55:51

Jurek Owsiak chce pracować z samorządami nad poprawą polskiej medycyny

Kampania prezydencka stała się możliwością nagłośnienia dyskusji na temat sytuacji polskiej medycyny. Po rozmowie z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim Jurek Owsiak proponuje cztery filary, na których planuje się skupić, działając wspólnie z samorządami.

Zobacz też