Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Wciąż możecie dołączyć do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców!

2024-01-25 15:08:31

Do 32. Finału WOŚP zostały tylko cztery dni. A to oznacza, że macie dokładnie tyle czasu, aby dołączyć do tegorocznej Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców.

 

Kto może wziąć udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców 

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców jest dla każdego. Złote Serduszka i Złote Karty mogą licytować: 

  • osoby prawne, które są reprezentowane zgodnie z KRS lub przez upoważnionego pełnomocnika,
  • firmy, które są reprezentowane przez właściciela lub upoważnionego pełnomocnika, 
  • osoby fizyczne, czyli osoby pełnoletnie w swoim imieniu lub reprezentowane przez upoważnionego pełnomocnika. 

 

Kto w tym roku licytuje Złote Serduszka i Złote Karty

 

Listę wszystkich osób i instytucji, które biorą udział w tegorocznej licytacji, znajdziecie na stronie. Aktualnie Złote Serduszka licytują 54 osoby i instytucje, a o Złote Karty walczą aż 34. Wśród nich są także nasi partnerzy medialni – Antyradio i Radio ZET oraz Sztaby WOŚP – polskie i zagraniczne. 

 

Złote Serduszko z 32. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

Jak widzicie, Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców – podobnie jak Finał – dotarła do końca świata i o metr dalej! A Wy wciąż możecie do niej dołączyć

 

Jak wziąć udział w Licytacji

 

Jeśli chcecie dołączyć do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, wypełnijcie formularz na stronie licytacja.wosp.org.pl. Minimalna kwota deklarowanych ofert to 2 000 zł – w przypadku Złotych Serduszek – i 500 zł w przypadku Złotych Kart. Swoje zgłoszenia możecie edytować do wieczora w finałową niedzielę. 

 

Dowiedz się więcej o LNHD!

 

Kiedy zakończy się Licytacja

 

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedno z najważniejszych wydarzeń podczas Finału WOŚP. Licytujący, którzy są na jednej z pierwszych pozycji, mogą przyjąć zaproszenia do udziału w Finale Licytacji na antenie TV. Jeśli licytujący przyjmie zaproszenie, oznacza to, że zgadza się zadeklarować kwotę darowizny wyższą niż ta, która obecnie jest najwyższa. Taka osoba będzie połączona z jednym z naszych operatorów i to za jego pośrednictwem będzie uczestniczyć w Finale Licytacji. Już teraz sprawdźcie, kto jest w czołówce! 

 

Finał ten rozpocznie się w studiu na błoniach PGE Narodowego około godziny 23:00. Koniecznie włączcie wtedy naszą transmisję – możecie być pewni, że to właśnie w tym momencie emocje sięgną zenitu! 

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców podczas 31. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń

POKAŻ PODOBNE
2024-03-14 09:25:00

Co zrobiliśmy dla nefrologii?

Światowy Dzień Nerek jest obchodzony w drugi czwartek marca, czyli w 2024 roku dzisiaj – 14 marca. Jak wsparliśmy nefrologię i urologię? Kupiliśmy 1 040 urządzeń za ponad 36,7 milionów złotych!

2024-03-02 11:00:00

31. urodziny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Dziś świętujemy 31. urodziny Fundacji WOŚP! 2 marca 1993 roku została zarejestrowana Fundacja Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. W ciągu 31 Finałów WOŚP, Orkiestra zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła ponad 71 500 urządzeń.

2024-04-04 16:10:00

Samochód po przejściach już u nowego właściciela

Wyjątkowa aukcja kolorowego i odnowionego Fiata Seicento w zestawie z broszką cieszyła się ogromną popularnością w finałowym czasie. Ostatecznie aukcja została wylicytowana przez firmę Tarczyński za ponad 200 tysięcy złotych, a samochód i broszka trafiły dzisiaj do nowego właściciela!

2024-03-19 14:09:41

Przeszkoliliśmy nauczycieli w Wołominie!

Przeszkoliliśmy wczoraj ponad 30 nauczycielek i nauczycieli z 15 szkół podstawowych z powiatu wołomińskiego w ramach naszego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować"!