Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Wciąż możecie dołączyć do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców!

2024-01-25 15:08:31

Do 32. Finału WOŚP zostały tylko cztery dni. A to oznacza, że macie dokładnie tyle czasu, aby dołączyć do tegorocznej Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców.

 

Kto może wziąć udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców 

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców jest dla każdego. Złote Serduszka i Złote Karty mogą licytować: 

  • osoby prawne, które są reprezentowane zgodnie z KRS lub przez upoważnionego pełnomocnika,
  • firmy, które są reprezentowane przez właściciela lub upoważnionego pełnomocnika, 
  • osoby fizyczne, czyli osoby pełnoletnie w swoim imieniu lub reprezentowane przez upoważnionego pełnomocnika. 

 

Kto w tym roku licytuje Złote Serduszka i Złote Karty

 

Listę wszystkich osób i instytucji, które biorą udział w tegorocznej licytacji, znajdziecie na stronie. Aktualnie Złote Serduszka licytują 54 osoby i instytucje, a o Złote Karty walczą aż 34. Wśród nich są także nasi partnerzy medialni – Antyradio i Radio ZET oraz Sztaby WOŚP – polskie i zagraniczne. 

 

Złote Serduszko z 32. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

Jak widzicie, Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców – podobnie jak Finał – dotarła do końca świata i o metr dalej! A Wy wciąż możecie do niej dołączyć

 

Jak wziąć udział w Licytacji

 

Jeśli chcecie dołączyć do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, wypełnijcie formularz na stronie licytacja.wosp.org.pl. Minimalna kwota deklarowanych ofert to 2 000 zł – w przypadku Złotych Serduszek – i 500 zł w przypadku Złotych Kart. Swoje zgłoszenia możecie edytować do wieczora w finałową niedzielę. 

 

Dowiedz się więcej o LNHD!

 

Kiedy zakończy się Licytacja

 

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedno z najważniejszych wydarzeń podczas Finału WOŚP. Licytujący, którzy są na jednej z pierwszych pozycji, mogą przyjąć zaproszenia do udziału w Finale Licytacji na antenie TV. Jeśli licytujący przyjmie zaproszenie, oznacza to, że zgadza się zadeklarować kwotę darowizny wyższą niż ta, która obecnie jest najwyższa. Taka osoba będzie połączona z jednym z naszych operatorów i to za jego pośrednictwem będzie uczestniczyć w Finale Licytacji. Już teraz sprawdźcie, kto jest w czołówce! 

 

Finał ten rozpocznie się w studiu na błoniach PGE Narodowego około godziny 23:00. Koniecznie włączcie wtedy naszą transmisję – możecie być pewni, że to właśnie w tym momencie emocje sięgną zenitu! 

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców podczas 31. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń

POKAŻ PODOBNE
2024-01-19 18:58:20

Wesprzyj 32. Finał WOŚP „przy okazji”

32. Finał WOŚP zagra już za kilka dni – tego wyjątkowego dnia będzie można spotkać wolontariuszy i wolontariuszy w wielu miejscach w Polsce i na całym świecie. Jeśli chcecie, możecie wspierać cel 32. Finału WOŚP już teraz, nawet podczas codziennych zajęć, takich jak zakupy. Zaskoczeni? Sami zobaczcie!

2024-01-20 15:21:00

Tak buduje się 32. Finał!

Już tylko 8 dni do Finału! Będziecie z nami na błoniach PGE Narodowego? Sprawdźcie, jak teraz wygląda nowa lokalizacja Finału WOŚP w Warszawie!

2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!

2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!