Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Festiwal

Woodstock w pigułce

2014-08-04 08:00:00

Z okazji pofestiwalowego poniedziałku chcielibyśmy skrótowo i w kilku zdjęciach przypomnieć Wam ostatnie dni, które wspólnie spędziliśmy w Kostrzynie nad Odrą na 20. jubileuszowym Przystanku Woodstock.
Wiemy, że wielu z Was jeszcze wraca do domu, część jeszcze jest na polu. Nas również czeka  parę dni spraw organizacyjnych po festiwalu, a potem nasza Fundacja idzie na urlop.

Tymczasem wróćmy myślami na festiwalowe pole ...
 
PIĘKNE ROZPOCZĘCIECZTERY FESTIWALOWE SCENYAKADEMIA SZTUK PRZEPIĘKNYCHPASAŻ NGO, WARSZTATYPOKOJOWY PATROLMEDYCZNY PATROLOBCHODY GODZINY WBŁOTOTRANSMISJA LIVEBIURO PRASOWEREDAKCJA WWWNAUKA PIERWSZEJ POMOCYWIOSKI NASZYCH PARTNERÓW I SPONSORÓW,
W KTÓRYCH PADŁY WYJĄTKOWE REKORDY

ZBIÓRKA KRWIPARADA MOTOCYKLIAPLIKACJA MOBILNARADIO WOODSTOCKLIDLSIEMASHOPBIURO RZECZY ZNALEZIONYCH750 TYS. LUDZIMIŁOŚĆ-PRZYJAŹŃ-MUZYKAA WSZYSTKIE PIĘKNE ZDJĘCIA ROBIŁA DLA WAS EKIPA
FOTOKRĘCIOŁA


 
(Nika)
POKAŻ PODOBNE
2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-08-05 10:51:47

Rekordowa oglądalność 26. Pol’and’Rock Festival online

W nocy z 2 na 3 sierpnia zakończyła się 26. edycja Pol’and’Rock Festival, czyli Najpiękniejsza Domówka Świata, która w całości transmitowana była w internecie. Znamy wyniki oglądalności.

Zobacz też