Do 32. Finału WOŚP pozostało
52 dni
Finały

WOŚP łączy serca – dosłownie!

2023-09-21 14:15:07

Do 32. Finału WOŚP już tylko 129 dni. W związku z tym przypominamy, że Letnia Zadyma w Środku Zimy to nie tylko wolontariusze kwestujący z charakterystycznymi puszkami na ulicach miast w Polsce i poza nią. Finał to również wiele wydarzeń, koncertów i aukcji, organizowanych przez Sztaby.

Jedną z właśnie takich aukcji była ta wystawiona przez Wójta Tarnowa Podgórnego – Tadeusza Czajkę. Dzięki niej cen 31. Finału WOŚP – walkę z sepsą – zasiliło aż 1440 złotych. 16 września 2023 roku stał się dniem, który Gosia i Kazimierz zapamiętają do końca życia – dniem zawarcia przez nich związku małżeńskiego! Emocjom nie było końca, a życzenia złożył sam Jurek Owsiak!

"Pamiętacie styczniowy 31. Finał WOŚP? Wtedy też na aukcje wystawiłem możliwość udzielenia ślubu cywilnego. Szczęśliwi Małgorzata i Kazimierz od dziś są żoną i mężem. Gratuluję Wam moi drodzy!" – tak napisał na swoim facebookowym profilu sam Wójt.

My oczywiście przyłączamy się do życzeń. Państwu Młodym życzymy pięknej, wspólnej drogi, pełnej miłości i zrozumienia. Niech Rock'and'Roll będzie z Wami! 

 

 fot. Urząd Gminy Tarnowo Podgórne


fot. Urząd Gminy Tarnowo Podgórne

fot. Urząd Gminy Tarnowo Podgórne


fot. Urząd Gminy Tarnowo Podgórne

fot. Urząd Gminy Tarnowo Podgórne

 

 To niejedyny ślub, który był wynikiem charytatywnych aukcji 31. Finału WOŚP. Między innymi: w Warszawie ślubu udzielił Prezydent Miasta Rafał Trzaskowski (rekordowe 24,1 tys. zł), w Gdańsku Prezydentka miasta Aleksandra Dulkiewicz (4059 zł).
Zgodnie z hasłem — WOŚP łączy serca — ślub odbył się w tym roku po raz pierwszy również na 29. Pol'and'Rock Festival! Szczęśliwymi małżonkami stali się Dominika i Romek, którzy złożyli słowa przysięgi w Centrum Prasowym Najpiękniejszego Festiwalu Świata. A to jeszcze nie koniec - 30. edycja będzie jeszcze piękniejsza — dajemy Wam możliwość wzięcia ślubu  podczas 30. Pol'and'Rock Festival! 10 par będzie mogło zacząć wspólną drogę właśnie w tym przepięknie kolorowym miejscu!

A może to Właśnie Wy będziecie szczęśliwcami, którzy spełnią swoje ślubne marzenie właśnie w takiej formie?

Zapraszamy i życzymy Wam dużo miłości! 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-19 11:42:28

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Fundacji WOŚP? Dołącz do naszego newslettera! To doskonały sposób, aby regularnie otrzymywać najnowsze informacje i ciekawostki prosto z serca naszej działalności!

2023-09-25 19:25:00

Pokojowy Patrol ponownie na Maratonie Warszawskim!

Aż 130 członków Pokojowego Patrolu włączyło się w organizację Maratonu Warszawskiego, który odbył się w minioną niedzielę. To już 18. rok współpracy Fundacji WOŚP z organizatorami tej dużej biegowej imprezy.

2023-10-03 15:00:00

Wielki powrót Domowej Orkiestry! 7. sezon czas start!

Dzień dobry, fani Domowej Orkiestry! Po festiwalowym szaleństwie wracamy z wielkim hukiem! Dziś rano, na naszym kanale YouTube „KręciołaTV”, wystartował 7. sezon Waszego ulubionego programu.

2023-09-16 11:00:00

WOŚP i Fundacja DKMS - Najpiękniejsza Współpraca Świata!

Już po raz czwarty, podczas Pol’and’Rock Festival, organizowanego przez WOŚP, mieliśmy przyjemność gościć Fundację DKMS. W Światowym Dniu Dawcy Szpiku dziękujemy za tą niesamowitą współpracę, dzięki której setki ludzi otrzymały szansę na nowe, zdrowe życie.