W ramach 31. Finału WOŚP zarejestrowaliśmy już
48 749 wolontariuszy
2022-12-02 16:40:00

Ruszyliśmy z finałowymi aukcjami Allegro!

Allegro od 23 lat gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Jak co roku, dzięki Allegro można wspierać Finał WOŚP, licytując i wystawiając najróżniejsze przedmioty!
2022-11-28 21:25:00

Spięty na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

Spięty – charyzmatyczny frontmen Lao Che dołącza ze swoim autorskim projektem do line-upu koncertu warszawskiego 31. Finału WOŚP, który odbędzie się 29 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie!
2022-11-28 21:20:00

Kirszenbaum zagra na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

Kolejny projekt dołącza do składu warszawskich koncertów z okazji 31. Finału WOŚP — Kirszenbaum!
2022-11-28 20:25:00

Pull The Wire na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

W swojej cotygodniowej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” Jurek Owsiak ogłosił pierwsze gwiazdy, które zagrają podczas warszawskiego 31. Finału WOŚP. Podczas koncertów na Placu Bankowym usłyszycie Pull The Wire!
2022-11-28 20:15:00

Sztywny Pal Azji na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

Wiemy już, który zespół wystąpi 29 stycznia na Placu Bankowym podczas warszawskiego 31. Finału WOŚP – Sztywny Pal Azji!
2022-11-25 12:20:00

Tak wyglądają skarbonki 31. Finału WOŚP!

Na nieco ponad 2 miesiące przed kolejnym Finałem, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Stora Enso zaprezentowały skarbonki, do których trafiać będą środki mające wesprzeć cel zbliżającej się akcji - walkę z sepsą. To już 25. Finał, na który specjalne tekturowe puszki kwestarskie produkuje Stora Enso. Tylko w tym roku wydrukowano 225 tys. puszek.
2022-11-18 11:15:00

Trwa rejestracja wolontariuszy na 31. Finał WOŚP!

Trwa rejestracja wolontariuszy na 31. Finał WOŚP! Stań się częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i 29 stycznia zagraj razem z nami przeciwko sepsie!
2022-11-16 12:10:00

Już 100 pacjentów przebadanych aparatem PET-CT!

Najdroższe urządzenie zakupione przez Fundację WOŚP - pierwszy w Polsce dedykowany dzieciom cyfrowy aparat PET-CT - zostało użyte do przebadania aż 100 małych pacjentów. Rozpiera nas duma!
2022-11-16 11:45:00

Już ponad 1000 Sztabów gra z nami na 31. Finale WOŚP!

Co roku Wasza inicjatywa oraz chęć pomagania rozgrzewa nasze serca! Od rozpoczęcia rejestracji, swoją gotowość do 31. Finału WOŚP zgłosiło już 1078 Sztabów z Polski i całego świata! Dziękujemy, że jesteście z nami!
2022-11-15 10:35:00

Ostatnie dni rejestracji Sztabów na 31. Finał WOŚP!

Grasz z WOŚP od lat? Jesteś charyzmatyczną, odpowiedzialną osobą i chcesz spróbować swoich sił jako Szef Sztabu? Pamiętaj – 18 listopada mija termin na składanie wniosków o utworzenie Sztabu!
2022-11-14 16:05:00

Policz się z cukrzycą! Pobiegniemy 17-ty raz!

Bieg "Policz się z cukrzycą" już po raz 17-ty towarzyszyć będzie Finałowi WOŚP. Zapisy na wydarzenie - zarówno na jego stacjonarną formę, czyli ulicami Warszawy, jak i tzw. bieg wirtualny, w którym 5-kilometrowy dystans pokonywać można w dowolnym miejcu, tradycyjnie wystartowały w Światowym Dniu Cukrzycy.
2022-11-09 16:12:14

Karetka od WOŚP rusza do Charkowa!

Na prośbę stacji pogotowia ratunkowego w Charkowie, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakupiła w pełni wyposażony ambulans typu B! Zakup karetki i wyposażenia był możliwy dzięki środkom przekazanym przez firmę UPS oraz tenisistę Huberta Hurkacza. Dziękujemy!
2022-11-08 14:21:48

Rok temu uruchomiliśmy punkt pomocy humanitarnej w Michałowie

8 listopada 2021 roku w Michałowie uruchomiliśmy Punkt Pomocy Humanitarnej. Przez 85 dni nieśliśmy tam wsparcie dla aktywistów pracujących w obszarze przygranicznym.
2022-11-02 09:00:00

Ogłaszamy 63. Konkurs Ofert

63. Konkurs Ofert poświęcony będzie zakupom wyrobów medycznych dla oddziałów okulistycznych, poradni okulistycznych i bloków operacyjnych. Negocjacje odbędą się w dniach 28-30.11.2022 r. Zapraszamy do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji.
2022-10-27 11:59:34

Ratownictwo obywatelskie według Fundacji WOŚP!

W dniach 25-26 października w Łomnicy odbyło się Safe Tech Forum – spotkanie ekspertów w dziedzinie ratownictwa. W tym roku tematem przewodnim było „Ratownictwo Obywatelskie – Ratownictwem Przyszłości”. W rozmowach o edukacji z zakresu pierwszej pomocy nie mogło zabraknąć Fundacji WOŚP!
2022-10-26 15:00:00

Zaraz Będzie Ciemno co poniedziałek w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!


Czekaj - trwa pobieranie treści