Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Wyjątkowe spotkania w ramach aukcji

2024-01-09 15:15:00

 

Na charytatywnych Aukcjach WOŚP na platformie Allegro można znaleźć wiele bardzo różnych licytacji – od przedmiotów z niesamowitą historią, przez dzieła sztuki, aż po wyjątkowe chwile, takie jak spotkania z niesamowitymi osobami! Jakimi? Zobacz!

Wszystkie finałowe aukcje znajdziesz na aukcje.wosp.org.pl!

 

Joanna Krupa: Wspólne gotowanie

Joanna Krupa w ramach finałowej aukcji proponuje wspólne gotowanie z nią i jej siostrą Martą! Jak mówi Joanna w opisie aukcji – nie musisz umieć gotować, żeby wziąć udział w licytacji. To może być wspólna nauka gotowania i rozmowy o życiu. Brzmi jak świetnie spędzony czas! Zachęcamy do licytowania! 

 

 

Maciej Musiałowski: Kolacja z oprowadzaniem po zamku w Domanicach

Aktor Maciej Musiałowski w ramach finałowej aukcji zaprasza na kolację z oprowadzaniem po zakamarkach Zamku w Domanicach. Aktor gwarantuje, że zwycięzca aukcji poczuje się jak część wspaniałej dominickiej społeczności. 

 

 

Agnieszka Dygant: Spotkanie we francuskim bistro La Buvette

Agnieszka Dygant propoznuje rozmowę w miłej atmosferze i pyszne francuskie sery w ramach spotkania we francuskim bistro la Buvette. Brzmi to jak wspaniale spędzony czas w doborowym towarzystwie!

 

 

Magdalena Schejbal: Zaproszenie do Teatru Ateneum + spotkanie za kulisami

Lubisz teatr? Jeśli tak, to ta aukcja jest właśnie dla Ciebie! Magdalena Schejbal zaprasza do Teatru Ateneum na dowolny spektakl z udziałem aktorki oraz na oprowadzanie po kulisach, gdzie będzie można zobaczyć, jak wygląda przygotowanie i praca aktorów. 

 

 

Maciej Orłoś: Spotkanie przy kawie

Pyszka kawa w jednej z warszawskich kawiarni oraz rozmowa o społeczeństwie, bieżących wydarzenia oraz o swoich pasjach – to właśnie proponuje w ramach finałowych aukcji charytatywnych Maciej Orłoś. Chcesz się spotkać, porozmawiać i wypić wspólnie kawę? Licytuj!

 

Maciej Orłoś dla WOŚP: Spotkanie przy kawie

Basia i Rafał: Wspólne nagranie w domowym studio u Szatanów 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wspólnie zaśpiewają i nagrają ulubiony utwór zwycięzcy ich aukcji Allegro dla WOŚP! Dodatkowo na pamiątkę nagrają mini klip ze studia nagraniowego. Zapraszamy do licytacji tej rozśpiewanej aukcji!

 

 

Marcin Gortat: lot śmigłowcem na żużlowe Grand Prix

Maciej Gortat w ramach finałowej aukcji zaprasza do wspólnego lotu śmigłowcem na jedną z europejskich eliminacji żużlowego Grand Prix. Oprócz wyjątkowych chwil, które zapewni już sam przelot śmigłowcem, Marcin gwarantuje: niezapomniane emocje sportowe, bilety VIP na mecz, zwiedzanie parku maszyn oraz spotkanie z najlepszymi żużlowcami na świecie!

 

 

Wystaw przedmiot na aukcje Allegro! Oto sposoby, jak to zrobić!

  1. Wystaw przedmiot samodzielnie — korzystając z tego rozwiązania, można samodzielnie decydować o wyglądzie i momencie wystawienia swojej aukcji. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto w serwisie Allegro i przejść do zakładki Wyjątkowe Chwilę.
  2. Zgłoś się do Sztabu WOŚP — zgłaszając się do Sztabu, można uzyskać pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji wystawianego przedmiotu. 

 

 

To co? Którą aukcję wybierasz? Zachęcamy do licytowania i wspierania celu 32. Finału WOŚP!

 

fot. Paweł Krupka

POKAŻ PODOBNE
2024-03-30 12:00:00

Mocy życzymy! Wielkanoc 2024

Życzymy Wam wszystkiego dobrego od całej naszej Fundacji!

2024-03-21 12:18:05

Złóż ofertę na operatora gastronomii

Złoty Melon sp. z o.o. – Producent wykonawczy Pol’and’Rock Festival, zaprasza do składania ofert na oficjalnych operatorów gastronomii Pol’and’Rock Festival w latach 2024-2025.

2024-03-02 11:00:00

31. urodziny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Dziś świętujemy 31. urodziny Fundacji WOŚP! 2 marca 1993 roku została zarejestrowana Fundacja Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. W ciągu 31 Finałów WOŚP, Orkiestra zebrała blisko 2 miliardy złotych i kupiła ponad 71 500 urządzeń.

2024-03-19 14:09:41

Przeszkoliliśmy nauczycieli w Wołominie!

Przeszkoliliśmy wczoraj ponad 30 nauczycielek i nauczycieli z 15 szkół podstawowych z powiatu wołomińskiego w ramach naszego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować"!