Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Wyjątkowe spotkania w ramach aukcji

2024-01-09 15:15:00

 

Na charytatywnych Aukcjach WOŚP na platformie Allegro można znaleźć wiele bardzo różnych licytacji – od przedmiotów z niesamowitą historią, przez dzieła sztuki, aż po wyjątkowe chwile, takie jak spotkania z niesamowitymi osobami! Jakimi? Zobacz!

Wszystkie finałowe aukcje znajdziesz na aukcje.wosp.org.pl!

 

Joanna Krupa: Wspólne gotowanie

Joanna Krupa w ramach finałowej aukcji proponuje wspólne gotowanie z nią i jej siostrą Martą! Jak mówi Joanna w opisie aukcji – nie musisz umieć gotować, żeby wziąć udział w licytacji. To może być wspólna nauka gotowania i rozmowy o życiu. Brzmi jak świetnie spędzony czas! Zachęcamy do licytowania! 

 

 

Maciej Musiałowski: Kolacja z oprowadzaniem po zamku w Domanicach

Aktor Maciej Musiałowski w ramach finałowej aukcji zaprasza na kolację z oprowadzaniem po zakamarkach Zamku w Domanicach. Aktor gwarantuje, że zwycięzca aukcji poczuje się jak część wspaniałej dominickiej społeczności. 

 

 

Agnieszka Dygant: Spotkanie we francuskim bistro La Buvette

Agnieszka Dygant propoznuje rozmowę w miłej atmosferze i pyszne francuskie sery w ramach spotkania we francuskim bistro la Buvette. Brzmi to jak wspaniale spędzony czas w doborowym towarzystwie!

 

 

Magdalena Schejbal: Zaproszenie do Teatru Ateneum + spotkanie za kulisami

Lubisz teatr? Jeśli tak, to ta aukcja jest właśnie dla Ciebie! Magdalena Schejbal zaprasza do Teatru Ateneum na dowolny spektakl z udziałem aktorki oraz na oprowadzanie po kulisach, gdzie będzie można zobaczyć, jak wygląda przygotowanie i praca aktorów. 

 

 

Maciej Orłoś: Spotkanie przy kawie

Pyszka kawa w jednej z warszawskich kawiarni oraz rozmowa o społeczeństwie, bieżących wydarzenia oraz o swoich pasjach – to właśnie proponuje w ramach finałowych aukcji charytatywnych Maciej Orłoś. Chcesz się spotkać, porozmawiać i wypić wspólnie kawę? Licytuj!

 

Maciej Orłoś dla WOŚP: Spotkanie przy kawie

Basia i Rafał: Wspólne nagranie w domowym studio u Szatanów 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wspólnie zaśpiewają i nagrają ulubiony utwór zwycięzcy ich aukcji Allegro dla WOŚP! Dodatkowo na pamiątkę nagrają mini klip ze studia nagraniowego. Zapraszamy do licytacji tej rozśpiewanej aukcji!

 

 

Marcin Gortat: lot śmigłowcem na żużlowe Grand Prix

Maciej Gortat w ramach finałowej aukcji zaprasza do wspólnego lotu śmigłowcem na jedną z europejskich eliminacji żużlowego Grand Prix. Oprócz wyjątkowych chwil, które zapewni już sam przelot śmigłowcem, Marcin gwarantuje: niezapomniane emocje sportowe, bilety VIP na mecz, zwiedzanie parku maszyn oraz spotkanie z najlepszymi żużlowcami na świecie!

 

 

Wystaw przedmiot na aukcje Allegro! Oto sposoby, jak to zrobić!

  1. Wystaw przedmiot samodzielnie — korzystając z tego rozwiązania, można samodzielnie decydować o wyglądzie i momencie wystawienia swojej aukcji. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto w serwisie Allegro i przejść do zakładki Wyjątkowe Chwilę.
  2. Zgłoś się do Sztabu WOŚP — zgłaszając się do Sztabu, można uzyskać pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji wystawianego przedmiotu. 

 

 

To co? Którą aukcję wybierasz? Zachęcamy do licytowania i wspierania celu 32. Finału WOŚP!

 

fot. Paweł Krupka

POKAŻ PODOBNE
2024-01-22 11:37:00

Bieg wirtualny już trwa!

Tysiące biegaczy w charakterystycznych pomarańczowych koszulach? To bieg "Policz się z cukrzycą"! Na ulicach Warszawy zrealizujemy go 28 stycznia, ale już dziś rozpoczął się bieg wirtualny! Wciąż możesz się do niego zapisać i dołączyć swój wynik do rezultatu innych biegaczy!

2024-01-25 14:43:38

Oglądaj 32. Finał WOŚP online!

32. Finał WOŚP gra nie tylko do końca świata i jeden dzień dłużej, ale także na całym świecie i jeszcze dalej! Wydarzenia z Warszawy możecie oglądać na transmisji online i śledzić ich przebieg w radiu.

2024-01-27 15:42:24

Jak wesprzeć 32. Finał WOŚP bez wychodzenia z domu?

W tych czasach możecie pomagać na wiele sposobów, a większość z nich nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Dlatego, jeśli zimowa aura nie zachęca Was do opuszczania swoich mieszkań, to podpowiadamy, jak inaczej możecie wspierać 32. Finał WOŚP.

2024-01-22 09:38:00

Rozpędźcie się z nami na Finał!

Podsumować działania Orkiestry w zaledwie kilka minut? Spróbowaliśmy! Od dziś na antenie TVN oglądać możecie specjalny program, w którym Jurek Owsiak opowiada o przygotowaniach do 32. Finału.