Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Wystaw aukcję WOŚP na Allegro!

2024-01-09 12:46:02

 

Już od 24 lat możesz wspierać Finały WOŚP, wystawiając najróżniejsze przedmioty na aukcje Allegro dla WOŚP! Tutaj dowiesz się, jak w prosty sposób zorganizować swoją licytację. Pomaganie nic nie kosztuje!

 

32. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami! Kolejny rok z rzędu, dzięki Allegro można wesprzeć cel Finału, wystawiając ciekawą aukcję lub licytując wystawione przez innych przedmioty. Aukcje trwają do 9 lutego 2024 roku! Klienci mogą również wesprzeć cel tegorocznej zbiórki podczas swoich codziennych zakupów na Allegro. Wystarczy dodać do swojego koszyka cegiełkę, a jej wartość trafia wtedy do Wirtualnej Puszki sztabu Allegro i zostanie w całości przekazane na rzecz celu 32. Finału!

 

Weź udział w aukcjach Allegro dla WOŚP!

 

 

Wystaw przedmiot na aukcje Allegro! Oto sposoby, jak to zrobić!

 1. Wystaw przedmiot samodzielnie — korzystając z tego rozwiązania, można samodzielnie decydować o wyglądzie i momencie wystawienia swojej aukcji. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto w serwisie Allegro i przejść do zakładki Wyjątkowe Chwilę.
 2. Zgłoś się do Sztabu WOŚP — zgłaszając się do Sztabu, można uzyskać pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji wystawianego przedmiotu. 

 

 

Do tej pory wystartowało 73 938 aukcji, a kwota deklarowana wynosi 3 358 416 PLN

 

 

 

Jak samemu wystawić aukcję w serwisie Allegro? To bardzo proste!

Aukcję dla WOŚP możesz wystawić:

 • za pomocą formularza – podaj cel zbiórki: 32. Finał WOŚP
 • klikając w [wystaw przedmiot na WOŚP] na głównej stronie Allegro w zakładce Sprzedaż
 • z poziomu strony: aukcje.wosp.org.pl 

Wystawianie aukcji Allegro dla WOŚP jest proste!
W formularzu wystawiania zdecyduj, jaki produkt wystawiasz – znajdź go w Katalogu Produktów Allegro i skorzystaj z gotowego opisu i zdjęć. Oczywiście, możesz je edytować.

Jeśli produkt, który chcesz wystawić jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i niespotykany nigdzie indziej (np. książka z autografem autora) – możesz wystawić produkt “unikatowy”. Wystarczy, że w formularzu wystawiania pominiesz sekcję wybierania produktu z Katalogu – stworzymy dla Ciebie produkt tymczasowy (nie będzie powiązany z żadnymi innymi produktami). W opisie aukcji podkreśl wyjątkowość swojego przedmiotu i dodaj zdjęcia.

W formularzu wystawiania uzupełnij m.in.:

 • tytuł – limit znaków w tytule to 75
 • kategorię i parametry – w wybranych kategoriach podpowiadamy produkty z Katalogu. Jeśli wybierzesz produkt, uzupełnimy za Ciebie część parametrów.
 • zdjęcia i opis – jeśli wystawiasz produkt z Katalogu, nie musisz tego robić samodzielnie
 • cenę i format sprzedaży
 • czas trwania – jeśli chcesz wystawić licytację z innym czasem trwania niż ten dostępny w formularzu wystawiania, skontaktuj się z nami. Na Twoją prośbę wydłużymy czas trwania licytacji, ale nie dłużej niż do końca zbiórki, czyli do 9 lutego 2023. Pamiętaj, że nie możemy wydłużyć czasu trwania w aktywnej ofercie. Zgłoś się do nas jeszcze przed wystawieniem oferty.
 • cenniki dostawy
 • dostawę i płatność – pamiętaj, że w ofercie charytatywnej możesz wybrać wyłącznie płatność z góry
 • warunki oferty – informacje o zwrotach, reklamacji, gwarancji, usługach dodatkowych

Szczegółowe informacje o wystawianiu ofert, ale także o zakładaniu konta na Allegro, promowaniu swoich ofert oraz zarządzaniu nimi znajdziesz w specjalnie przygotowanym Poradniku użytkownika.

 

Załoga Allegro w studio 30. Finału WOŚP, fot. Aleksandra Szymczyk

  

Cel 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Będziemy kupować sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Chcemy wyposażyć szpitale w urządzenia dla diagnostyki obrazowej, czynnościowej, endoskopowej i torakochirurgii oraz sprzęt niezbędny do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc. Razem z Allegro łączymy siły i gramy razem dla dzieci i dorosłych, by walczyć z chorobami płuc!

 

Załoga Allegro w studio 30. Finału WOŚP, fot. Paweł Krupka

 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-04-10 13:55:22

Za nami szkolenie RUR w Szadowie-Młyn!

W zeszłym tygodniu w Ośrodku Szkoleniowym WOŚP Szadowo-Młyn odbyło się szkolenie dla kandydatów na instruktorów WOŚP z uprawnieniami AHA (American Heart Association) w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”.

2024-04-25 16:21:55

Orkiestrowa wymiana kulturowa!

W miniony weekend udało nam się zakończyć projekt, nad którym wspólnie z Polonią mieszkającą w Szkocji pracowaliśmy od kilku lat. Fundacja WOŚP ma swój tartan! W niedzielę, podczas specjalnej wizyty w Szkocji, Jerzy Owsiak odebrał fundacyjny kilt.

2024-05-08 15:41:06

Szkolenia RUR w woj. śląskim!

W dniach 7 i 8 maja przeprowadziliśmy kolejne szkolenia RUR, tym razem dla nauczycieli w województwie śląskim. W zajęciach w Bielsku-Białej oraz Częstochowie uczestniczyło łącznie 76 nauczycieli z 40 szkół podstawowych!

2024-04-10 10:15:00

Rekrutujemy!

Fundacja WOŚP prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Social Media.