Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Zgłoś firmę do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

2021-01-15 14:48:32

 

Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedna z najbardziej prestiżowych form wsparcia Finałów WOŚP. Od 10 stycznia można przyczynić się do realizacji celów Finału i wygrywając Karty Telefoniczne oraz Złote Serduszka. Jest to jedyna taka okazja w roku, aby wejść w posiadanie tych wyjątkowych przedmiotów. Dzięki swojej 28- letniej historii Serduszka i Karty stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm.

 

 

Także i w tym Finale licytować będziemy Złote Karty i Złote Serduszka 29. Finału WOŚP. To wyjątkowy Finał nie tylko dlatego, że organizowany w bardzo trudnych dla Rodaków czasach, ale przede wszystkim, że te trudne czasy spowodowały zmianę terminu naszego Finału. Mimo to nadal gramy głośno, z sercem, radością pokazując Rodakom na całym świecie, że potrafimy tej pomocy bardzo skutecznie udzielać. 

 

Zobacz jak wziąć udział w licytacji

 

W ramach 29. Finału licytacja po raz pierwszy w historii rozpoczęła się wcześniej. Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców jest otwarty dla wszystkich – osób fizycznych, firm oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). Z uwagi na wysokie kwoty licytacji właśnie tę formę wybierają firmy wspierające cele Finałów WOŚP.

 

 

Przypominamy, tegoroczny Finał odbędzie się 31 stycznia, w ostatnią niedzielę miesiąca. Organizujemy go w przekazie internetowym – online. Nasz sztab działać będzie już od soboty i będzie zlokalizowany pod Pałacem Kultury i Nauki w wielkim, specjalnie w tym celu wybudowanym namiocie. W nowym, 2021 roku, w imieniu Fundacji i swoim składam całemu zespołowi Waszej firmy, najkrótsze, ale najbardziej potrzebne życzenia – zdrowia.
 
Finał licytacji będzie można oglądać online na kanałach WOŚP na Facebooku, Youtube KręciołaTV, Twitch, platformie player.pl oraz na antenie telewizyjnej. Relacje zobaczymy w TVN, TVN24 i TTV. O tym dlaczego warto wziąć w niej udział, odpowiedzieli sami darczyńcy.

 

 

Jak było podczas 28. Finału?

Zeszłoroczny Finał wsparły osoby i firmy ze 192 miast, wygrywając pamiątkowe Złote Serduszka i Karty. Na pierwszym miejscu pod względem ilości są darczyńcy i przedsiębiorstwa z warszawskich Sztabów (28 serduszek). Hojni mieszkańcy Poznania zdobyli aż 7 serduszek, a do Wrocławia zostało przekazane 6 prestiżowych serc.
 
Poza tym podczas ostatniego Finału cele Finału Fundacji WOŚP zdobywając Złote Serduszka i Karty Telefoniczne Play, wsparły firmy z mniejszych miejscowości m.in.: Gliwic, Sułowa, Świlcza, Wyszkowa, Ketów, Bilicza, Tychowa i Kwidzyna.
 
 
 
 
 

W tym roku przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów moja firma w 29. Finale WOŚP, który ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie zagrać z nami podczas #wosp2021. Chcemy pokazać Wam, jak będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać cel 29. Finału WOŚP i razem z nami zagrać dla oddziałów dziecięcych laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, by wspólnie podnosić standardy polskiej medycyny. W cyklu materiałów dla firm opublikowaliśmy już informacje na temat: Sztabowych Puszek Stacjonarnych, aukcjach Allegro dla WOŚP, a także wspieraniu wolontariuszy oraz lokalnych sztabów w Twojej okolicy.

 

 Jerzy Owsiak podczas 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-05-10 16:56:13

Ogłaszamy 57. Konkurs Ofert

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłasza 57. Konkurs Ofert i zaprasza do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji z zachowaniem konkurencji.

2021-06-16 12:00:00

Kolejne 16,7 mln PLN na leczenie dzieci

Przez minione dwa dni Fundacja WOŚP dokonywała kolejnych zakupów sprzętu medycznego - tym razem celem Konkursu Ofert były wyroby medyczne dla dziecięcej kardiochirurgii oraz anestezjologii i intensywnej terapii dzieci. Do placówek w 23 miastach Polski trafią 242 urządzenia, które Orkiestra kupiła za 16,7 miliona złotych, realizując cel 28. Finału WOŚP, dedykowanego dziecięcej medycynie zabiegowej.

2021-04-07 14:02:40

Programy Medyczne Fundacji WOŚP - kamienie milowe rozwoju polskiej medycyny dziecięcej

Od samego początku działania Fundacji, Orkiestra gra, by dbać o życie i zdrowie najmłodszych pacjentów, i by zapewnić poprawę warunków w placówkach medycznych w całym kraju. Prawdziwymi kamieniami milowymi rozwoju polskiej medycyny dziecięcej stały się prowadzone przez Fundację ogólnonarodowe programy medyczne.

2021-04-23 09:15:00

Dzień książki w WOŚP - nasza biblioteka

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich zainicjowany został przez UNESCO i jest obchodzony w celu promocji czytelnictwa oraz ochrony własności intelektualnej autorów. Przez lata funkcjonowania Fundacji WOŚP ukazało się wiele pozycji opisujących historię działania naszej organizacji, a także podręczniki przeznaczone dla studentów medycyny i lekarzy.

Zobacz też