Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Zgłoś firmę do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców

2021-01-15 14:48:32

 

Licytacje Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedna z najbardziej prestiżowych form wsparcia Finałów WOŚP. Od 10 stycznia można przyczynić się do realizacji celów Finału i wygrywając Karty Telefoniczne oraz Złote Serduszka. Jest to jedyna taka okazja w roku, aby wejść w posiadanie tych wyjątkowych przedmiotów. Dzięki swojej 28- letniej historii Serduszka i Karty stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm.

 

 

Także i w tym Finale licytować będziemy Złote Karty i Złote Serduszka 29. Finału WOŚP. To wyjątkowy Finał nie tylko dlatego, że organizowany w bardzo trudnych dla Rodaków czasach, ale przede wszystkim, że te trudne czasy spowodowały zmianę terminu naszego Finału. Mimo to nadal gramy głośno, z sercem, radością pokazując Rodakom na całym świecie, że potrafimy tej pomocy bardzo skutecznie udzielać. 

 

Zobacz jak wziąć udział w licytacji

 

W ramach 29. Finału licytacja po raz pierwszy w historii rozpoczęła się wcześniej. Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców jest otwarty dla wszystkich – osób fizycznych, firm oraz osób prawnych (które muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika). Z uwagi na wysokie kwoty licytacji właśnie tę formę wybierają firmy wspierające cele Finałów WOŚP.

 

 

Przypominamy, tegoroczny Finał odbędzie się 31 stycznia, w ostatnią niedzielę miesiąca. Organizujemy go w przekazie internetowym – online. Nasz sztab działać będzie już od soboty i będzie zlokalizowany pod Pałacem Kultury i Nauki w wielkim, specjalnie w tym celu wybudowanym namiocie. W nowym, 2021 roku, w imieniu Fundacji i swoim składam całemu zespołowi Waszej firmy, najkrótsze, ale najbardziej potrzebne życzenia – zdrowia.
 
Finał licytacji będzie można oglądać online na kanałach WOŚP na Facebooku, Youtube KręciołaTV, Twitch, platformie player.pl oraz na antenie telewizyjnej. Relacje zobaczymy w TVN, TVN24 i TTV. O tym dlaczego warto wziąć w niej udział, odpowiedzieli sami darczyńcy.

 

 

Jak było podczas 28. Finału?

Zeszłoroczny Finał wsparły osoby i firmy ze 192 miast, wygrywając pamiątkowe Złote Serduszka i Karty. Na pierwszym miejscu pod względem ilości są darczyńcy i przedsiębiorstwa z warszawskich Sztabów (28 serduszek). Hojni mieszkańcy Poznania zdobyli aż 7 serduszek, a do Wrocławia zostało przekazane 6 prestiżowych serc.
 
Poza tym podczas ostatniego Finału cele Finału Fundacji WOŚP zdobywając Złote Serduszka i Karty Telefoniczne Play, wsparły firmy z mniejszych miejscowości m.in.: Gliwic, Sułowa, Świlcza, Wyszkowa, Ketów, Bilicza, Tychowa i Kwidzyna.
 
 
 
 
 

W tym roku przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów moja firma w 29. Finale WOŚP, który ma zainspirować Was i pokazać, jak możecie zagrać z nami podczas #wosp2021. Chcemy pokazać Wam, jak będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać cel 29. Finału WOŚP i razem z nami zagrać dla oddziałów dziecięcych laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, by wspólnie podnosić standardy polskiej medycyny. W cyklu materiałów dla firm opublikowaliśmy już informacje na temat: Sztabowych Puszek Stacjonarnych, aukcjach Allegro dla WOŚP, a także wspieraniu wolontariuszy oraz lokalnych sztabów w Twojej okolicy.

 

 Jerzy Owsiak podczas 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-02-23 14:59:01

Klienci mBanku mogą wspierać WOŚP cały rok

W ciągu dwóch ostatnich lat klienci mBanku korzystający z regularnych wpłat przekazali na WOŚP ponad 2 miliony złotych! Fundacja kupiła za to 209 pomp insulinowych dla przyszłych mam.

2021-03-16 14:56:49

Wyjątkowe ogłoszenia wyniku Finałów

Przed nami ogłoszenie wyniku 29. Finału WOŚP. Przypomnijmy więc sobie najbardziej wyjątkowe ogłoszenia, w czasie których wspólnie cieszyliśmy się z tego, że dzięki olbrzymiej hojności Polaków co roku możemy zmieniać oblicze polskiej medycyny dziecięcej.

2021-02-27 10:00:00

Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych

27 lutego na całym świecie obchodzony jest dzień NGO, który ma przypomnieć i edukować o działaniach trzeciego sektora, a także uczcić pracę założycieli organizacji pozarządowych, ich pracowników oraz wolontariuszy.

2021-03-08 11:23:31

Ważne kobiety w historii WOŚP

Przez wszystkie lata działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wiele wyjątkowych kobiet pojawiło się w jej historii. W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim kobietom wszystkiego najlepszego!

Zobacz też