2018-05-23 16:13:54

Orkiestrowa flaga na Evereście!

Kamil Suchański, wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyz Kielc wrócił dziś do Polski z wyprawy, w trakcie której zatknął flagę z sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na najwyższym szczycie Ziemi. Na lotnisku powitał go osobiście Jerzy Owsiak!
2018-05-23 14:56:31

To już ostatni moment by zamówić hologramy dla Twojej szkoły!

Już tylko do kocńca maja, przedstawiciele szkół, biorących udział w prowadzonym pezez Fundację WOŚP Programie Edukacyjnym "Ratujmy i Uczymy Ratować" mogą zmaówić bezpłatne hologramy dla uczniów klas I-III, potwierdzające przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy.
2018-05-23 09:24:57

Asystent/ka działu medycznego poszukiwana!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poszukuje osoby do pracy w dziale medycznym na stanowisku asystenta/asystentki działu.
2018-05-18 13:30:46

Jerzy Owsiak kawalerem Orderu Uśmiechu

W Lipskim Centrum Kultury odbyła się dziś uroczystość uhonorowania Jerzego Owsiaka najsłoneczniejszym z odznaczeń. Prezes Zarządu Fundacji WOŚP dołączy do grona Kawalerów Orderu Uśmiechu, obok takich osobistości jak m. in.: Jan Paweł II, Dalajlama, Matka Teresa z Kalkuty czy Irena Sendlerowa.
2018-05-16 16:55:33

207 stanowisk do resuscytacji!

Kontynuacja zakupów rozpoczętych na 50. Konkursie Ofert Fundacji WOŚP za nami! Orkiestra zakupiła 207 stanowisk do resuscytacji, które trafią do szpitali w całej Polsce!
2018-05-16 14:50:32

Instruktorzy RUR przeszkolili kolejnych nauczycieli!

Kolejny tydzień szkoleń pierwszej pomocy dla nauczycieli w ramach Programu Edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować dobiega końca. Nasi instruktorzy tym razem dotarli na podkarpacie!
2018-05-16 13:40:12

Na pomoc niepełnosprawnym

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podjęła decyzję o zwiększeniu wydatków na realizowany program pomocy indywidualnej oraz o zmianie kryteriów przyznawania wsparcia.
2018-05-11 18:10:37

Rondo im. WOŚP w Skarżysku Kamiennej

To już informacja oficjalna – dziś, w piątek 11 maja, w Skarżysku Kamiennej dokonano uroczystego nadania imienia Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rondu u zbiegu ulic Paryskiej, Metalowców i Norwida. Decyzję Rady Miasta o nadaniu imienia WOŚP podjęto jednomyślnie.
2018-05-11 15:11:26

Znamy Finalistów 7. Konkursu RUR!

Za nami drugi etap Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować"! Po emocjonującej rywalizacji w zakończonym właśnie etapie, przyszedł czas na nie mniej emocjonujący Finał! Sprawdź z którymi szkołami już 6 czerwca zobaczymy się w Warszawie!
2018-05-11 11:28:47

WOŚP liderem na YouTube!

Kanały Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i KręciołaTV w czołówce najchętniej oglądanych kanałów na YouTube, w kategorii portale internetowe oraz NGO i akcje społeczne, wynika z cyklicznego raportu YouTube Trends przedstawionego przez firmę Sortrender!
2018-04-27 15:22:07

Fundacja nieczynna w weekend majowy

W związku z długim weekendem majowym siedziba Fundacji WOŚP będzie nieczynna do 6 maja. Kontakt telefoniczny i mailowy będzie możliwy w drugim tygodniu maja. Do zobaczenia!
2018-04-27 11:53:37

Rusza rekrutacja do Medycznego Patrolu!

Dołącz do Medycznego Patrolu i pomóż nam zadbać o bezpieczeńśtwo uczestników 24. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!
2018-04-27 10:13:29

To już ostatni moment by przekazać 1% podatku!

Już tylko do końca kwietnia możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz WOŚP wspierając podnoszenie standardu opieki na oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży.
2018-04-24 20:58:35

50. Konkurs Ofert WOŚP zakończony

W efekcie 50. Konkursu Ofert Fundacja WOŚP zakupiła na wyposażenie polskich szpitali 4976 urządzeń medycznych. Największa część zakupów i największy sukces negocjacji to zakup 4317 leżanek i rozkładanych foteli dla rodziców opiekujących się dziećmi w szpitalach.
2018-04-24 12:14:58

50. Konkurs Ofert - kupujemy sprzęt medyczny

Już po raz 50 odbył się Konkurs Ofert na zakup sprzętu medycznego. Tym razem sprzęty wesprą oddziały neonatologiczne oraz pediatryczne.
2018-04-24 10:40:27

Gdzie zobaczyć 50. Konkurs Ofert na zakup sprzętu medycznego

Dziś odbędzie się 50. Konkurs Ofert na zakup sprzętu medycznego. Sprawdź, gdzie będziesz mógł obejrzeć go na żywo.


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też