2018-01-17 16:02:12

Dziękujemy za 26. Finał WOŚP!

Finał już za nami, a my chlelibyśmy Wam z całego naszego serca podziękować za wszystko co wydarzyło się w ostatnią niedzielę.
2018-01-17 13:24:47

Polacy chętnie wsparli WOŚP z Mastercard!

Zarówno zbiórki przeprowadzone za pomocą eSkarbonek od Mastercard jak i akcja hashtagowa na Twitterze cieszyły się w tym roku ogromną popularnością!
2018-01-17 09:53:57

Blisko 13 milionów widzów 26. Finału w TVN!

Przez cały dzień kanały Grupy TVN przyciągnęły przed ekrany telewizorów niemal 13 milionów widzów! Największą popularnością cieszyła się transmisja „Światełka do nieba”.
2018-01-15 00:32:35

Znamy wynik 26. Finału WOŚP!

Emocje jeszcze nie opadły, a 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł już końca. Jednak to nie znaczy, że wszystko się skończyło! Szaleństwo poorkiestrowe będzie jeszcze przez chwilę trwać.
2018-01-14 23:22:15

Licytacje zakończone sukcesem!

Na koncie już ponad 60 mln złotych, ale wciąż trwają jak zwykle bardzo emocjonujące licytacje.
2018-01-14 20:20:55

Pokaż swoją twarz

Orkiestra to przede wszystkim ludzie. Pracownicy, wolontariusze, współpracownicy, sympatycy, darczyńcy, partnerzy, sponsorzy, lekarze, nauczyciele, instruktorzy, strażacy... ile ludzi, tyle historii związanych z Fundacją i innych spojrzeń na wspólne granie. Poznajcie kilka z nich ...
2018-01-14 19:18:03

Światełko do nieba po raz kolejny!

Światełko do nieba to piękny, symboliczny moment w corocznym planie Finału WOŚP. Punktualnie o 20:00 w wielu polskich miastach, w tym w Warszawie na Placu Defilad, już po raz kolejny pokaz fajerwerków!
2018-01-14 19:03:09

Cudowna atmosfera na Placu Defilad!  

Za nami ponad połowa koncertów pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie! Gramy dalej!
2018-01-14 18:00:00

Historia WOŚP ma już ponad ćwierć wieku!

Kiedy minął ten czas? 25 Finałów za nami! Otwieramy drugie ćwierćwiecze z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
2018-01-14 17:55:43

Szczecin - 26. Finał w szczecińskiej Szkole Podstawowej „TAK”!

Wspaniałe, gorące serca, niegasnący entuzjazm dla dzieła pomocy dzieciom i umiejętność wspólnej zabawy połączyły wszystkich uczestników 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w hali sportowej szkoły „TAK”.
2018-01-14 17:00:00

Najwięcej koncertów gramy dzisiaj w Polsce!

Kilkaset scen w całym kraju, ogrom wspaniałych artystów, niesamowite koncerty, wszystkie możliwe gatunki muzyczne… tak, zdecydowanie możemy powiedzieć, że dzisiaj jesteśmy najgłośniejszym miejscem na świecie!
2018-01-14 16:33:38

Zduńska Wola - Gorący Sztab Hufiec ZHP Zduńska Wola

Sztab kipi od gorącej atmosfery WOŚP. Jest na sportowo, bo gra z nami najnowocześniejsza siłownia w mieście!
2018-01-14 16:00:00

Idźta, gdzie chceta! Czyli co się dzieje w Polsce.

Się dzieje w całym kraju! Atakujemy pozytywnymi emocjami, świetną zabawą, rodzinną atmosferą. Nie ważne, gdzie dzisiaj jesteście – bądźcie proszę z nami! Chcemy widzieć Wasz uśmiech, który napędza nas do dalszych działań.
2018-01-14 15:30:00

Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy"

W 108 miastach dzisiaj odbył się bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", a w Warszawie po raz dwunasty!
2018-01-14 13:56:14

W duchu ROCK'n'ROLLA

ROCK'n'ROLLowy duch nie opuszcza również naszych aukcji! Wejdźcie i sami sprawdźcie, jakie cuda możecie wylicytować w tym roku, dzięki hojności muzyków i artystów.
2018-01-14 13:29:06

Leszkowice - Karnawałowa licytacja w szkole

Wczoraj nasz Sztab przeprowadził licytację na zabawie choinkowej w Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach.


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też