Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Na koncie mamy już:
92 143 798 PLN
2019-02-18 15:27:14

Wesprzyj WOŚP – przekaż Fundacji 1% podatku

W tym roku celem zbiórki 1% podatku przez WOŚP będzie stałe podwyższanie standardów leczenia Polaków i powszechna nauka pierwszej pomocy wśród dzieci ze szkół podstawowych.
2019-01-31 16:02:20

To już ostatnia okazja by wesprzeć 27. Finał!

Koniec stycznia to także koniec wszystkich trwających dotąd zbiórek na rzecz 27. Finału WOŚP w Internecie. Dziś ostatnia okazja, by wspomóc cel tegorocznego finału, jakim jest zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Już tylko do północy możesz dorzucić się na wspieraj.wosp.org.pl.
2019-01-30 13:36:34

List Fundacji WOŚP do szpitali

Zobacz treść listu, jaki Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przesłała do szpitali, które otrzymały leżanki w ramach akcji „Leczyć z miłością”.
2019-01-29 14:30:00

Wracamy z Programem Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować"!

Nasi instruktorzy, w tym roku jako pierwsze odwiedzili województwo łódzkie – w Sieradzu spędzą najbliższe dwa dni,podczas których przeszkolą przedstawicieli 54 szkół podstawowych.
2019-01-29 13:00:00

Allegro gra dla WOŚP jeszcze do końca stycznia

Aukcje organizowane przez Allegro dla WOŚP z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Licznik zbliża się do kwoty 11 milionów zł. To o 2,5 miliona więcej niż rok temu! Licytacje trwają już tylko do 31 stycznia.
2019-01-29 09:16:42

Kwota deklarowana już na koncie Orkiestry!

Nieco ponad dwa tygodnie po 27. Finale WOŚP na naszym koncie jest już kwota deklarowana, która w tym roku wyniosła 92 143 798 PLN. To absolutny rekord! Zobacz, co będzie działo się dalej!
2019-01-29 09:00:00

Zbiórka na Facebooku, czyli o co w ogóle chodzi?

Coraz większą popularnością cieszą się wśród Was zbiórki organizowane na naszą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za pośrednictwem Facebooka. Postanowiliśmy wyjaśnić Wam, jak działa ta forma wsparcia działań WOŚP i w jaki sposób wykorzystywane są zebrane za jej pośrednictwem pieniądze.
2019-01-25 16:16:11

Zobacz wyniki finałowych konkursów dla Sztabów!

Znamy wyniki trzech konkursów, jakie zorganizowaliśmy w dniu 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla naszych Sztabów. Dziękujemy, że wzięliście udział w naszej zabawie i gratulujemy zwycięzcom!
2019-01-25 09:38:34

27. Finał WOŚP - gramy dalej!

Chociaż od Finału minęło już prawie dwa tygodnie, Orkiestra gra dalej dla małych dzieci i bez focha. Cały czas można wesprzeć nasz tegoroczny Finałowy cel - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Sprawdź, jak możesz pomóc.
2019-01-23 09:04:55

Zwycięstwo idei solidarności

Ostatnia orkiestrowa puszka Pana Prezydenta Pawła Adamowicza okazała się nieprawdopodobnym zwycięstwem idei solidarności! Zaczęło się od tysiąca złotych, a skończyło na nieprawdopodobnej sumie prawie 16 mln PLN.
2019-01-22 14:49:02

Kwota deklarowana a kwota na koncie

Co roku na zakończenie każdego Finału podajemy kwotę deklarowaną. Co to oznacza? Czym się różni od kwoty na koncie?
2019-01-22 09:41:18

Ponad 2 miliony dzięki Waszym SMS-om!

Dzisiaj ostatni dzień, kiedy można wesprzeć cel 27. Finału za pomocą SMS-ów.
2019-01-21 13:24:15

Jurek Owsiak podsumowuje 27. Finał WOŚP

Konferencja prasowa Jurka Owsiaka podsumowująca 27. Finał WOŚP.
2019-01-19 17:53:00

Dwa słowa Jurka Owsiaka do Prezydenta Pawła Adamowicza

Dwa słowa Jurka Owsiaka do Prezydenta Pawła Adamowicza.
2019-01-17 15:00:00

Sobotnia zbiórka WOŚP w Gdańsku

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, na prośbę rodziny śp. Prezydenta Miasta Gdańsk Pawła Adamowicza, zdecydowała się przeprowadzić zbiórkę wśród osób uczestniczących w sobotnich uroczystościach pogrzebowych.
2019-01-16 12:27:15

Drodzy Przyjaciele

Jesteśmy, wszyscy w Fundacji, a przede wszystkim Jurek, wzruszeni, poruszeni i wdzięczni za Wasze przeogromne wsparcie dla nas i dla Jurka. Bardzo chcielibyśmy każdemu z Was osobiście podziękować (...) Największą tragedię przeżywają jednak teraz bliscy ś.p. Prezydenta Pawła Adamowicza, jego rodzina, współpracownicy, przyjaciele, mieszkańcy Gdańska. W tej chwili to oni najbardziej potrzebują wsparcia i to oni muszą poczuć, że w obliczu tego koszmaru nie są osamotnieni.


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też