Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

2024-01-24 13:00:00

 

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

Aktualnie na https://www.aukcje.wosp.org.pl/ wystawionych jest już aż 147 799 aukcji, z których kwora deklarowana to aż 15 379 974 złote! Aukcje Allegro dla WOŚP trwają do 9 lutego.

 

Politycy 

 

Władysław Kosiniak-Kamysz dla WOŚP: wspólny obiad i zaproszenie na Święto WP

Władysław Kosiniak-Kamysz, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Obrony Narodowej, w ramach 32. Finału WOŚP zaprasza na wspólny obiad wojskowy oraz Święto Wojska Polskiego.

 

 

Małgorzata Kidawa-Błońska dla WOŚP: Książka i spotkanie w Senacie RP

Marszałek Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska na nasze finałowe aukcje przekazała wyjątkową książkę wspomnienia Władysława Grabskiego „Dwa lata pracy u podstaw państwowości naszej (1924-1925)”, oryginalne wydanie z 1927 r. wraz z zaproszeniem na spotkanie w Senacie RP.

 

 

Ministra Edukacji Barbara Nowacka: Oryginalna przysięga z zaprzysiężenia

Ministra Edukacji Barbara Nowacka przekazała na aukcję tekst przysięgi, którą złożyła i miała w ręku podczas zaprzysiężenia w Pałacu Prezydenckim 13 grudnia 2023 roku. Jest to fragment Konstytucji RP, który zostaje odczytany przez każdego z ministrów w chwili zaprzysiężenia. Tekst zawarty został w artykule 151. Ustawy Zasadniczej.

 

 

Sportowcy

 

Trening z Agnieszką Radwańską

W ramach naszych finałowych aukcji możecie wylicytować niezapomniany trening tenisowy z legendarną Agnieszką Radwańską i spędzić czas z jedną z najwybitniejszych polskich tenisistek, ucząc się tajników tenisowego mistrzostwa.

 

 

Bartosz Zmarzlik dla WOŚP: mistrzowski motocykl

Bartosz Zmarzlik przekazał na aukcję 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swój motocykl, na którym wywalczył czwarty złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Na tym motocyklu Bartosz ścigał się podczas finałowych zawodów cyklu FIM Speedway Grand Prix, które odbyły się 30 września 2023 roku, na Motoarenie w Toruniu.

 

 

Dariusz Michalczewski: Gitara z podpisami grupy Scorpions

Na aukcję 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiła gitara z autografami legendy sceny rockowej – grupy Scorpions, hojnie przekazana przez przyjaciela Fundacji – Dariusza Michalczewskiego. Dariusz 'Tiger' Michalczewski, to nie tylko legendarny polski bokser, ale także zapalony miłośnik muzyki. Jego pasja do rocka połączyła go z członkami zespołu Scorpions już w 1993 roku. Od tego czasu nawiązał z nimi bliską przyjaźń, co zaowocowało przekazaniem tego niezwykłego przedmiotu.

 

 

Aktorzy

Wspólny ziemniaczany posiłek z Zofią i Janem Pawłem z "1670"

Katarzyna Herman i Bartłomiej Topa zapraszają na spotkanie z Zofią i Janem Pawłem z rodu Adamczewskich, czyli odgrywanymi przez nich postaciami w serialu "1670". Spotkanie będzie okraszone ziemniaczanym posiłkiem – do wyboru bulwy, ziemniaki, pyry i kartofle.

 

 

Julia Wieniawa dla WOŚP: Wizyta na planie "Mam Talent"!

Julia Wieniawa oraz TVN S.A. przekazali na aukcję wizytę na planie "Mam Talent"! 15. Zwycięzca licytacji będzie miał okazję zajrzeć za kulisy popularnego rozrywkowego show i zobaczyć jak od kuchni wygląda studio Mam Talent. Będzie to również niezwykła okazja do poznania jurorów i prowadzących oraz poczucia emocji towarzyszących powstawaniu programu na żywo!

 

 

 

Agnieszka Dygant dla WOŚP: Spotkanie we francuskim bistro La Buvette

Agnieszka Dygant zaprasza na spotkanie we francuskim bistro La Buvette – z pewnością będzie to wspaniale spędzony czas w doborowym towarzystwie!

 

 

Dziennikarze

 

Monika Olejnik: Wspólne bieganie i niespodzianka literacko-muzyczna

Zapraszamy do licytowania wyjątkowego połączenia sportu i kultury z udziałem Moniki Olejnik! Spotkajmy się na treningu biegowym, ale dla zwycięzcy Monika będzie miała niespodziankę – książkę oraz świetną muzykę na płycie. Do zobaczenia w biegu!

 

 

Piotr Jacoń dla WOŚP: Zaproszenie na plan programu "Bez polityki"

Piotr Jacoń przekazał na aukcję 32. Finału WOŚP zaproszenie na spotkanie na planie programu "Bez polityki". W kawiarni na warszawskim Powiślu, gdzie realizowane są nagrania, zwycięzca akcji będzie miał szansę zanurzyć się w samym sercu produkcji, poznać ekipę telewizyjną i ich warsztat pracy, a także będzie mieć niepowtarzalną szansę na wysłuchanie rozmowy z gościem programu "na żywo".

 

 

Artur Molęda dla WOŚP: Kostka na mikrofon TVN24 z autografem Igi Świątek

Artur Molęda zaprasza do licytacji kostka na mikrofon TVN24 z autografem Igi Świątek.

 

 

Muzycy

Anna Wyszkoni dla WOŚP: Obraz pt. "Daria'' autorstwa Anny Wyszkoni

Przedmiotem aukcji jest obraz malowany techniką akrylową autorstwa Anny Wyszkoni inspirowany okładką płyty "Dziewczyna pop''.

 

 

Natalia Nykiel zaprasza na rowerową przygodę w szczytnym celu! Nie trzeba być pro kolarzem, albo super wysportowaną osobą, wystarczą: sama umiejętność jazdy na rowerze i chęć wspólnego spędzenia czasu z Natalią!

 

 

Kayah: Festiwalowa bluza "Po Co" + osobiste przekazanie

Kayah przekazała na aukcję 32. Finału WOŚP wyjątkową bluzę zaprojektowaną przez Kayah oraz jej stylistykę Anię Zeman specjalnie na telewizyjny koncert w kieleckiej Kadzielni. Dodatkowo bluza zostanie osobiście przekazana przez Artystkę na wybranym przez kupującego koncercie.

 

 

  

POKAŻ PODOBNE
2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!

2024-01-21 13:04:00

Sprawdź sportowe aukcje Allegro dla WOŚP!

Do 32. Finału WOŚP coraz bliżej. Cel zbiórki wspierać można na wiele sposobów, jednym z nich są aukcje w serwisie Allegro. Wśród wielu kategorii można znaleźć na przykład aukcje sportowe!

2024-01-22 09:38:00

Rozpędźcie się z nami na Finał!

Podsumować działania Orkiestry w zaledwie kilka minut? Spróbowaliśmy! Od dziś na antenie TVN oglądać możecie specjalny program, w którym Jurek Owsiak opowiada o przygotowaniach do 32. Finału.

2024-01-21 09:00:00

Trwają procesy akredytacji na 32. Finał WOŚP!

Zapraszamy do uczestnictwa w procesach akredytacyjnych na wydarzenia organizowane w ramach 32. Finału WOŚP w Warszawie - studio główne i koncert na błoniach PGE Narodowego.