Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Hejt mi nie gra

Hejt mi nie gra, czyli nie mam focha!

 
Od wielu lat uważamy, że z hejtem i mową nienawiści należy “walczyć” na wesoło i z nadzieją, że da się coś z nią zrobić. Dlatego chcielibyśmy, żeby to miejsce pełne ludzi, którzy nie mają focha, stało się przestrzenią i platformą do pokazywania tego, że z hejtem da się wygrać.
 
Pod koniec marca 2019 zorganizowaliśmy debatę “Ja nie hejtuję - ja rock’n’rolluję” razem z Rzecznikiem Praw Obywatelskim dr Adamem Bodnarem.
 

Przeczytaj relację

 

 Jak możesz do nas dołączyć?

 
Pomóż nam powstrzymać mowę nienawiści. Pomóż nam, aby słowa nie raniły, nie bolały, aby nikt przez złe słowo nie płakał i nie chował się przerażony ich złą mocą.
 
Pomóż nam zapraszać wszystkich do świata przyjaźni, tolerancji i szacunku. Doi świata, w którym możemy mieć różne poglądy, zdania, jednocześnie potrafiąc wysłuchiwać swoich racji do końca. Stwórzmy świat ludzi różnych, ale szanujących siebie nawzajem. Niech słowa w naszych ustach będą zaproszeniem do rozmowy, debaty, dialogu. Niech słowa nasze budują, a nie rwą relacje międzyludzkie. Sięgajmy po słowa ładne, zgrabne, komiczne, kolorowe, słowa muzyki, pełne miłości, pełne muzyki, a na końcu przyjaźni. Nie mówimy, że od razu się uda, ale chociaż spróbujmy. 
 

Pobierz i wydrukuj naszą ulotkę!

Zrób sobie zdjęcie z hashtagiem #hejtminiegra i opublikuj na swoim profilu w serwisach społecznościowych - Instagramie, Twitterze czy Facebooku. 

Pamiętaj, żeby w opisie zdjęcia też dodać #hejtminiegra!

 
 
 
 
Fot. Łukasz Widziszowski
 
 
 
 
Aktualności
2019-03-13 16:55:09

Kobiety Medycyny - zagłosuj na nas!

Już po raz szósty ruszył Plebiscyt KOBIETY MEDYCYNY, którego celem jest wyłonienie wyjątkowych kobiet związanych z medycyną i ochroną zdrowia. Wśród nominowanych jest Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - dyrektor ds. medycznych naszej Fundacji!