Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Co przygotowują dla Was Sztaby WOŚP?

2023-01-17 16:45:10

 

Kolejna edycja Letniej Zadymy w Środku Zimy zbliża się wielkimi krokami. Na 12 dni przed 31. Finałem WOŚP sprawdzamy, co przygotowały dla Was Sztaby!

 

Aktualnie jest przygotowanych aż 830 wydarzeń organizowanych w Sztabach przez lokalne społeczności. Każdego roku pomysłowość i zapał Sztabów dodają nam sił do działania.

 

Sztab, który przygotował dla Was najwięcej wydarzeń to Stowarzyszenie Motocykliści Wolbromscy Wolbrom (woj. Małopolskie). Wolontariusze z Wolbromia przygotowali aż 19 wydarzeń, a w ich skład wchodzą m.in.: koncerty, jasełka, zajęcia artystyczne i kiermasze.

 

Wydarzenie Sztabu Wrocław podczas 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

W tym roku najpopularniejsze typy wydarzeń to:

 • Zajęcia sportowe (biegi, morsowanie, treningi)
 • Występy artystyczne
 • Strefy Gastro
 • Zajęcia edukacyjne
 • Kiermasze szkolne
 • Warsztaty
 • Koncerty
 • Przedstawienia teatralne

 

Listę wszystkich sztabowych wydarzeń w Waszej okolicy znajdziecie tutaj!

 

 

Wydarzenie Sztabu Wrocław podczas 28. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

Aukcje Allegro

Jednym ze sposobów wsparcia celu 31. Finału są aukcje Allegro dla WOŚP, w których każdy może wystawić przeróżne przedmioty i aktywności!

 

W tym roku Sztaby WOŚP na swoje aukcje Allegro przygotowały na przykład:

 

 

 

Wy też możecie wystawić przedmiot na aukcje Allegro! Oto 3 sposoby, jak to zrobić!

 1. Wystaw przedmiot samodzielnie — korzystając z tego rozwiązania, można samodzielnie decydować o wyglądzie i momencie wystawienia swojej aukcji. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto w serwisie Allegro i przejść do zakładki Wyjątkowe Chwile.
 2. Zgłoś się do Sztabu WOŚP — zgłaszając się do Sztabu, można uzyskać pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji wystawianego przedmiotu.
 3. Przekaż przedmiot Fundacji — wystarczy przekazać wystawiany przedmiot osobiście lub za pomocą kuriera prosto do Fundacji WOŚP!

 

Do tej pory wystartowały 83 543 aukcje, a kwota deklarowana sięga 5 451 869 złotych! 

Wszystkie Aukcje Allegro dla WOŚP znajdziecie TUTAJ!

 

 

 

 

31. Finał WOŚP — walczymy z sepsą, dla małych i dużych!

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy — oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.
POKAŻ PODOBNE
2024-01-21 15:14:00

Za tydzień 32. Finał WOŚP!

Już tylko 7 dni dzieli nas od Letniej Zadymy w Środku Zimy! Po raz kolejny spotkamy się w gorącej atmosferze dobroci i radości - tym razem, aby zagrać dla oddziałów pulmonologicznych w całej Polsce.

2024-01-21 22:30:56

Ostrowiec Świętokrzyski - 32.Finał WOŚP - GRAMY!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zapraszamy na koncert plenerowy i w klubie muzycznym, 7 Biegu "Policz się z cukrzycą, morsowanie. Wykręcimy rowerami wirtualne serce. Oj będzie się działo!

2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

2024-01-20 12:01:38

Kąty Wrocławskie - Trzeci Trening Biegaczy!

Dzisiaj odbył się trzeci i ostatni już trening przygotowujący do wydarzen biegowych WOŚP 2024. Dziękujemy uczestnikom za wspólne bieganie!