Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Dołącz do wolontariuszy 32. Finału WOŚP!

2023-12-13 11:59:43

 

Minął miesiąc, od kiedy zaczęliśmy zapisy na wolontariat w ramach 32. Finału WOŚP. Liczba chętnych wolontariuszy przekracza nasze oczekiwania, ale wciąż mamy miejsce dla Ciebie! W tym roku, 28 stycznia, będziemy grać dla oddziałów pulmonologicznych. Sprawdź, jak możesz do nas dołączyć.

 

Rozpędzamy się z każdym dniem! Z ogromną radością informujemy, że po miesiącu od startu rejestracji wolontariuszy na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy liczba zarejestrowanych osób przekroczyła 71 000! Wspólnie będziemy zbierać środki na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

 

Jak zostać wolontariuszem WOŚP? Oto kroki, które musisz wykonać:
  1. Zgłoszenie do Sztabu: pierwszym krokiem jest znalezienie Sztabu, z którym chcesz współpracować. Wszystkie informacje kontaktowe do Sztabów znajdziesz na naszej stronie – lista Sztabów. Przed zgłoszeniem się, zapoznaj się z Regulaminem Wolontariusza.
  2. Rekrutacja: Masz dwie ścieżki rejestracji:
    • Rekrutacja w Sztabie: skontaktuj się ze Sztabem i umów się na spotkanie, zabierając ze sobą wszystkie potrzebne dane i zdjęcie.
    • Rekrutacja online: zgłoś się przez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl i uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!
  3. Tokeny: Niektóre sztaby wykorzystują specjalne kody (tokeny) w procesie rejestracji. Jeśli otrzymasz token, zarejestruj się na iwolontariusz.wosp.org.pl, wpisz token i poczekaj na potwierdzenie od Sztabu.
  4. Trzy możliwości kwestowania: jako wolontariusz, możesz zbierać pieniądze do tradycyjnej skarbonki, za pomocą eSkarbonki online lub łączyć obie formy wsparcia.

 

Dołącz do wolontariuszy 32. Finału!

 

Informacje dla osób niepełnoletnich:

Osoby niepełnoletnie powinny zgłosić się do Sztabu razem z opiekunem prawnym. Osoby poniżej 16. roku życia mogą zbierać środki tylko w towarzystwie dorosłego, za zgodą Szefa Sztabu.

 

Wolontariusze 31. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

W 32. Finał WOŚP włączy się w sumie 1 685 Sztabów (o 32 więcej niż przed rokiem), z czego 100 zlokalizowanych jest poza granicami Polski. Finał organizowany będzie w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Holandii, Norwegii, Szwajcarii, Indonezji, Irlandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Francji, Japonii, Hiszpanii, Chorwacji, Australii, Tajlandii, Luksemburgu, Kanadzie, Czechach, Singapurze, Egipcie i na Cyprze. Listę zatwierdzonych Sztabów i informacje o statusie zgłoszeń publikujemy na dedykowanej podstronie

 

Wolontariusze 31. Finału WOŚP, fot. Marcin Zieliński

 

Puszki Stacjonarne

Firmowe Puszki Stacjonarne to rozwiązanie dla firm, które chcą wspierać Finał WOŚP poprzez kwestę w swoich lokalach. Będąc małą, średnią lub dużą firmą możecie wspierać 32. Finał WOŚP. Puszka Stacjonarna to tekturowa puszka kwestarska, która przypisana jest do konkretnego Opiekuna (osoby odpowiadającej za zbiórkę prowadzoną do Sztabowej Puszki Stacjonarnej) i lokalu. Lokalny Sztab WOŚP prowadzi nadzór nad prowadzoną kwestą (wydaje niezbędne materiały oraz rozlicza zbiórkę). Zbiórka do Firmowych Puszek Stacjonarnych może odbywać się w dniach 10.12.2023 – 28.01.2024 roku. 

 

Do tej pory zarejestrowaliśmy 5 018 Sztabowych i Firmowych Puszek Stacjonarnych oraz 17 345 Placówek Sztabów Skarbon Stacjonarnych!

 

 

O 32. Finale WOŚP

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki są płuca po pandemii - środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Cel zbiórki od początku grudnia zasilić można poprzez rozmaite kanały elektroniczne.

Centrum działań w Warszawie będą Błonia PGE Narodowego, gdzie powstanie studio główne, z którego nadawana jest transmisja telewizyjna i internetowa, oraz scena, na której zaprezentuje się kilkunastu wykonawców. Do tej pory ogłosiliśmy koncerty artystów: BOKKA, Golden Life, Lordofon, Booze & Glory, Wojtek Szumański, LemON, Enej, Pull The Wire, Proletaryat, Poparzeni Kawą Trzy.

 

POKAŻ PODOBNE
2024-03-13 10:05:00

Czwarte urodziny Domowej Orkiestry!

13 marca świętujemy czwarte urodziny programu Jurka Owsiaka. Za nami już siedem sezonów! Domową Orkiestrę możesz oglądać w każdy wtorek i czwartek o godz. 11:00 na kanale KręciołaTV na YouTube.

2024-04-10 10:15:00

Rekrutujemy!

Fundacja WOŚP prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Social Media.

2024-03-30 12:00:00

Mocy życzymy! Wielkanoc 2024

Życzymy Wam wszystkiego dobrego od całej naszej Fundacji!

2024-03-01 09:50:45

Promocja z okazji Dnia Kobiet w SiemaShop

Z okazji zbliżającego się coraz większymi krokami Dnia Kobiet w naszym sklepiku SiemaShop trwa specjalna promocja! Do 10 marca zamawiając online w sklepie internetowym, można wykorzystać specjalny kod promocyjny i zrobić zakupy 25% taniej!