Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Lawina wyjątkowych aukcji!

2016-12-30 15:47:10

Orkiestrowych aukcji na platformie aukcje.wosp.org.pl przybywa lawinowo! Dziś licznik pokazał 270 000 złotych, a do jubileuszowego 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostały jeszcze 2 tygodnie!

Pamiętajcie, że każdy z Was może w każdej chwili dołączyć do aukcji na rzecz WOŚP, licytując lub wystawiając własne przedmioty. O tym, jak wystawić swoją aukcję, napisaliśmy tutaj

Wśród prawie 5 000 dotychczas wystawionych aukcji możecie znaleźć różne wyjątkowe przedmioty, praktyczne gadżety i niezwykłe zaproszenia, między innymi:

  

- Koszulka z autografem Kuby Błaszczykowskiego i pióro od Rzecznika Praw Dziecka

Od Rzecznika Praw Dziecka na aukcję trafiła koszulka Kampanii Społecznej „Reaguj! Masz prawo.” z autografem Jakuba Błaszczykowskiego. Był to pierwszy autograf Jakuba Błaszczykowskiego jako Kawalera Orderu Uśmiechu. Decyzję o przyznaniu tego najsłoneczniejszego z odznaczeń podjęła Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu na podstawie listów, które skierowały do niej dzieci. 

Spotkanie w Fundacji WOŚP było okazją do omówienia bieżących problemów dzieci, szczególnie w zakresie wspólnych działań na rzecz walki przeciwko przemocy wobec najmłodszych. Rzecznikowi towarzyszyła Społeczna Doradczyni Dorota Zawadzka.

Koszulka i pióro od Rzecznika Praw Dziecka

 

- Koszulka z koncertu "Zapal światło wolności" od Roberta Brylewskiego

Robert Brylewski wystąpił w koszulce z podobizną Lecha Wałęsy na koncercie, który odbył się 13 grudnia 2016 w stoczni Gdańskiej. Koncert upamiętniał ofiary stanu wojennego 1981 roku w Gdańsku.

Koszulka Roberta Brylewskiego

 

- Scenariusz filmu "KILER" w reżyserii Juliusza Machulskiego sprzed 20 lat

Na nasza aukcję Szymon Majewski przekazał swój osobisty egzemplarz scenariusza kultowego filmu "KILER" autorstwa Piotra Wereśniaka napisany w marcu 1997 roku w Warszawie. Szymon zagrał w nim dzielnego aspiranta Mioducha, pomocnika Komisarza Ryby. W środku na stronie 10 zaznaczona jest jeszcze kredką kwestia, którą Szymon wypowiadał jako Mioduch. Jest to niesamowity egzemplarz, jak to Szymon mówi - ma jeszcze plamy z kawy.

 

Scenariusz filmu "KILER"

 

- Podwójne zaproszenie VIP na Grand Prix Polski na żużlu od PZM

Każdy fan sportów motorowych musi tam być! Przedmiotem aukcji jest przekazane przez Prezesa Polskiego Związku Motorowego – Andrzeja Witkowskiego podwójne zaproszenie VIP GOLD na zawody 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, czyli oficjalne Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu. 13 maja 2017 roku na PGE Narodowym w Warszawie wystąpi pięciu reprezentantów Polski: Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki i zawodnik z tzw. dziką kartą. 

Najlepsi żużlowcy na świecie, piękny stadion PGE Narodowy w Warszawie i okazja do przeżycia niesamowitych emocji w cudownym towarzystwie, a także wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - to wszystko może stać się udziałem kibica, który wylicytuje przekazane zaproszenie.

Grand Prix Polski na Żużlu od PZM

 

- Kolacja dla dwóch osób od Tomasza Jakubiaka

Tomasz Jakubiak to kucharz i dziennikarz kulinarny, czołowy szef kuchni w Polsce promujący polskie produkty i polskich producentów. Od 5 lat Gospodarz takich programów jak: "Jakubiak w sezonie" "Jakubiak lokalnie" "Jakubiak rodzinnie" "Z miłości do lokalności" na Kuchnia + TV. Ambasador "SOS Wioski Dziecięce" wspiera swoją aktywnością potrzebujące dzieci. Pomysłodawca i organizator pierwszego w Polsce zjazdu food trucków "Street food festiwal by Tomasz Jakubiak" Autor książki "Jakubiak lokalnie" Juror konkursów kulinarnych oraz trener kulinarny.

 Kolacja dla dwóch osób

 

- Obraz "Kolorowy WOŚP" od Artura Barcisia z autografem

Wymiary: 47 x 37 cm. Obraz został osobiście dostarczony do fundacji i jest opatrzony z tyłu autografem autora.

Artur Barciś to absolwent Wydziału Aktorskiego łódzkiej PWSFTviT, którą ukończył w 1979 r. Przed kamerami zadebiutował w roku 1978 niewielką rólką w obrazie pt. "Do krwi ostatniej". Największą popularność zyskał w latach 80., wtedy też zagrał swoje najważniejsze role. Barciś jest aktorem warszawskich teatrów. W latach 1979 - 1981 występował w teatrze Na Targówku, w latach 1982 - 1984 na deskach Teatru Narodowego, a od 1984 r. jest związany z Teatrem Ateneum.

"Kolorowy WOŚP"

 

- Serialowe gadżety od Joanny Moro

Najsłynniejsza blondynka w Polsce zaprasza do licytacji! Zdobądź wyjątkowe przedmioty przekazane przez Joannę Moro - dvd z serialem "Anna German" i fimem dokumentalnym o życiu artystki oraz wielki dwustronny plakat z podpisem aktorki. Zdjęcie plakatowe było rekwizytem w jednej ze scen w 3 serii serialu "Blondynka". Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, licytuj! Wymiary plakatu: 100cm na 140cm, tekturowa plandeka z haczykami do powieszenia. 

Gadżety od Joanny Moro

 

- Szkolenie paralotniowe w Międzybrodziu Żywieckim

Szkolenie paralotniowe (I etap) w Szkole Paralotniowej ALTI w Międzybrodziu Żywieckim. Szkolenie trwa pięć dni i jest bramą wyjściową do zdobycia Świadectwa Kwalifikacji - państwowego dokumentu pilota paralotniowego. Paralotniarstwo jest sportem dla każdego, nie są wymagane badania lekarskie, a wbrew pozorom nie jest to sport niebezpieczny. Terminy szkoleń w sezonie 2017 znajdują się na tej stronie. I etap szkolenia obejmuje wykonanie minimum 20 lotów. Oprócz zajęć praktycznych podczas szkolenia prowadzone są także wykłady teoretyczne. Szkolenie nie obejmuje zakwaterowania oraz wyżywienia. 

Szkolenie paralotniowe w Międzybrodziu Żywieckim

 

- 20 biletów VIP na spektakl "MAMMA MIA!" w Teatrze Roma

Do zdobycia jest 20 najlepszych miejsc na widowni Teatru Muzycznego ROMA w loży VIP. Zwycięzca aukcji sam zdecyduje kogo zaprosi i 4 marca 2017 roku (o godz. 15:00) wspólnie ze swoimi gośćmi bawić się będzie w rytm największych przebojów zespołu ABBA.  

MAMMA MIA! to komediowy musical, w którym zderzają się marzenia, ambicje i rzeczywistość dwóch pokoleń – tego wychowanego w latach 70. i tego, które dorastało w latach 90. XX wieku. Polska publiczność długo czekała na warszawską premierę popularnego musicalu. Pozyskanie licencji trwało kilka lat. Gdy się to jednak udało, powstało przedstawienie typu non-replica, które przyciągnęło uwagę całego musicalowego świata – od Sztokholmu, przez Londyn, aż po Nowy Jork. Dotychczasowe profesjonalne inscenizacje musicalu MAMMA MIA! były replikami oryginalnego londyńskiego spektaklu, a Warszawa otworzyła nowy rozdział w imponującym pochodzie tego tytułu przez teatralne sceny świata.

Bilety VIP na spektakl "MAMMA MIA!"- Figurka Reksia Lechosława Marszałka

Od Fundacji im. Heleny i Lechosława Marszałków "Reksio" na aukcję trafiła figurka z Reksiem, wykonana dla twórcy postaci na 50-lecie Reksia. Figurka jest wykonana z mosiądzu. Wysokość 25 cm.

Figurka Reksia

- Drewniany rower od Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego

 

Rower - wersja damska. Wykonany ręcznie z dębu ciemnego, wyjątkowy i oryginalny rower do miejskich wojaży z logiem 800-lecia Opola. Wykonany z części w większości od polskich producentów, ze skórzanym siodełkiem i rączkami pokrytymi skórą. Producentem roweru jest opolska firma Wooden Barrel. 

Drewniany rower

 

- Zestaw płyt DVD "Monty Python Box Set"

Wyjątkowa kolekcja Monty Pythona przekazana przez szefa Allegro to istna perełka w filmotece każdego kinomaniaka. Pozycje z repertuaru grupy Monty Python zapewnią nie tylko porządną dawkę znakomitego, ponadczasowego humoru, ale i sposób na domową rozrywkę na najwyższym poziomie. Stan: bardzo dobry, bez wyraźnych śladów użytkowania. Zestaw zawiera: Pakiet 15 płyt DVD “Monty Python Box Set” (version: eng, dostępne napisy).

Zestaw płyt DVD "Monty Python Box Set"

  

- Scenariusze "Legendy polskie - Allegro" z dedykacjami

Zapraszamy do udziału w licytacji wyjątkowego pakietu trzech scenariuszy filmów z cyklu "Legendy Polskie Allegro". W zestawie: Bazyliszek, Jaga oraz Twardowsky 2.0. Wystawione na aukcji przedmioty są ostatnimi, zatwierdzonymi przed rozpoczęciem zdjęć wersjami scenariuszy filmów z serii “Legendy Polskie”. Na stronach tytułowych zawierają odręczne dedykacje autorstwa Tomasza Bagińskiego (reżysera) oraz Błażeja Dzikowskiego (scenarzysta “Jagi” i “Twardowsky’ego”) i Dominika Marca (scenarzysta “Bazyliszka”). Poza dedykacją, scenariusze zawierają również komentarze w treści, dzięki którym fani serii szczegółowo prześledzą zmiany w stosunku do opublikowanych oficjalnie filmów.

“Legendy Polskie” to projekt z pogranicza kultury i reklamy, który jest wyjątkowym sposobem na budowanie marki w cyfrowym świecie. Cały cykl ukazuje w nowym świetle znane, tradycyjne polskie historie w sposób przystępny i zrozumiały dla młodego odbiorcy, żyjącego w świecie Internetu i mediów społecznościowych. Do projektu, Allegro zaprosiło znanych twórców, aktorów i muzyków, a reżyserię powierzyło Tomaszowi Bagińskiemu. Więcej informacji, oraz ciekawostek znajdą państwo na stronie www.legendy.pl.

Scenariusz "Legendy polskie - Allegro"

 

- Motocykl Junak M11 Cafe 125 od Ostrego

 W tej aukcji licytujesz motocykl Junak M11 Cafe 125 z dwucylindrowym silnikiem chłodzonym cieczą, który z oryginałem nie ma wiele wspólnego. To zasługa wyjątkowych ludzi z Motocultura7 czyli Filipa Gniado - przywódcy ekipy i wizjonera, Roberta Osmulskiego - konstruktora, Romana Wróblewskiego - grafika, artysty, miłośnika starych motocykli. Ten motocykl wygrał bitwę na przebudowanie Junaka zorganizowaną przez Aleksandra Ostrowskiego "Ostrego" z Antyradia oraz program Motoślad na kanale Motowizja. Zobacz jak to się odbyło klikając na ten link. Całej akcji przyglądał się Jurek Owsiak, który od początku przebudowy uczestniczył w rywalizacji dwóch zespołów customizujących motocykle. Ekipa Motocultura7 podkreśla, że ich motocykl, który oglądacie w tej aukcji wygrał w tej batalii głosami internautów i widzów, którzy odwiedzili Przystanek Woodstock.

Motocykl Junak M11 od Ostrego

(amm)

POKAŻ PODOBNE
2024-01-28 09:03:10

Orkiestra zaczęła grać!

Orkiestra stroi instrumenty, dyrygent dał znak i zaczął – kolejny Finał grać. Co było w naszych sercach kiedyś jak świecący diament, dziś znowu zyska blask!

2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!

2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!

2024-01-27 15:42:24

Jak wesprzeć 32. Finał WOŚP bez wychodzenia z domu?

W tych czasach możecie pomagać na wiele sposobów, a większość z nich nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Dlatego, jeśli zimowa aura nie zachęca Was do opuszczania swoich mieszkań, to podpowiadamy, jak inaczej możecie wspierać 32. Finał WOŚP.