Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Muzyczne aukcje Allegro wystawione przez artystów!

2023-01-23 18:15:00

 

Muzyka jest nieodłącznym elementem wszystkich Finałów WOŚP, dlatego pośród Aukcji Allegro znajdziecie także licytacje przedmiotów wystawionych przez polskich muzyków!

 

Allegro od 23 lat gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Jak co roku, dzięki Allegro, można wspierać Finał WOŚP, licytując i wystawiając najróżniejsze przedmioty! Jak wystawić przedmiot na aukcje Allegro WOŚP? Nic prostszego!

 

Wystaw przedmiot na aukcje Allegro! Oto 3 sposoby, jak to zrobić!

  1. Wystaw przedmiot samodzielnie — korzystając z tego rozwiązania, można samodzielnie decydować o wyglądzie i momencie wystawienia swojej aukcji. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto w serwisie Allegro i przejść do zakładki Wyjątkowe Chwile.
  2. Zgłoś się do Sztabu WOŚP — zgłaszając się do Sztabu, można uzyskać pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji wystawianego przedmiotu.
  3. Przekaż przedmiot Fundacji — wystarczy przekazać wystawiany przedmiot osobiście lub za pomocą kuriera prosto do Fundacji WOŚP!

 

Warszawski koncert 31. Finału WOŚP odbędzie się 29 stycznia na Placu Bankowym.

Oto niektóre z przedmiotów wystawionych przez muzyków, którzy zagrają z nami podczas 31. edycji Letniej Zadymy w Środku Zimy!

 

Talerz perkusyjny zespołu Dirty Shirt

 

"Ten firmowy talerz Paista został przechwycony przez naszych fanów i na jednym z koncertów w Polsce podpisali się na nim muzycy Dirty Shirt oraz zespołu Łydki Grubasa. Talerz, razem ze swoją bardzo bogatą historią muzyczną, został przyniesiony nam do rozgłośni Antyradia, aby go przekazać na licytację" - Jurek

 

Perkusyjny talerz zespołu Dirty Shirt

Gitara z autografami zespołu Sztywny Pal Azji

 

Gitara elektryczna custom typu Fender stratocaster z autografami Chrzanowskiego zespołu Sztywny Pal Azji, podpisana przez muzyków podczas jubileuszowego koncertu ich 25-lecia istnienia. Instrument był dumą w kolekcji właściciela przez prawie 12 lat, teraz trafia na licytację, by wesprzeć tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

GItara zespołu Sztywny Pal Azji z autografami

 

Płyta MiłyMłodyCzłowiek — WaluśKraksaKryzys z autografem

 

Przedmiotem aukcji jest podpisana przez Walusia jego pierwsza płyta „MiłyMłodyCzłowiek” oraz origami zrobione i podpisane przez niego specjalnie na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Płyta została uznana za jedną z najciekawszych propozycji 2019 roku.

 

WaluśKraksaKryzys i płyta "MiłyMłodyCzłowiek"

 

 

Do tej pory wystartowało 110 588 aukcji, a kwota deklarowana sięga 9 479 498 złotych!

 

 

31. Finał WOŚP — walczymy z sepsą, dla małych i dużych!

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy — oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.
 
 
 
Koncert Pull The Wire podczas 29. Finału WOŚP, fot. Dominik Malik
 
POKAŻ PODOBNE
2024-03-21 16:00:00

Dołączcie do nas 27 marca!

Za 6 dni, w środę 27 marca ogłosimy ostateczny wynik 32. Finału WOŚP! Celem zbiórki był zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

2024-03-21 12:18:05

Złóż ofertę na operatora gastronomii

Złoty Melon sp. z o.o. – Producent wykonawczy Pol’and’Rock Festival, zaprasza do składania ofert na oficjalnych operatorów gastronomii Pol’and’Rock Festival w latach 2024-2025.

2024-03-28 15:20:00

Na Bielanach wszystko gra OK!

Prawie 350 metrów kwadratowych - to powierzchnia odsłoniętego dziś muralu WOŚP. Grafika zaprojektowana przez Jurka Owsiaka zdobi ścianę budynku przy ulicy Marymonckiej 155 na warszawskich Bielanach.

2024-02-29 14:43:22

Ratujemy i Uczymy Ratować – wznawiamy szkolenia!

Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować”(RUR) prowadzimy od 2006 roku. Przez te 18 lat, dzięki działaniom w ramach Programu RUR, blisko 3 miliony dzieci nauczyło się podstawowych czynności ratujących życie. Wznawiamy szkolenia dla nauczycieli i zapraszamy szkoły z całej Polski do zgłaszania się!