Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Pokażcie lokalne Finały WOŚP w telewizji!

2023-12-15 12:39:15

 

Chcecie pokazać działania Waszego Sztabu w dniu 32. Finału WOŚP? Dzięki stacjom TVN, TTV i TVN24 macie szanse pokazać na żywo działania Waszej załogi w ogólnopolskiej telewizji!

 

Podczas zbliżającego się, 32. Finału WOŚP, mamy okazję pokazać energię, pasję i serce Sztabów WOŚP oraz wolontariuszy w całym kraju, dzięki współpracy z reporterami TVN, TTV i TVN24. To szansa na zaprezentowanie Waszych wyjątkowych inicjatyw szerokiej publiczności!

 

Wywiad reportera TVN podczas 30. Finału WOŚP, fot. Paweł Krupka

 

Co możemy pokazać?

 • Bieg "Policz się z cukrzycą" (szczególnie niestandardowe formy Biegu!)
 • Światełko do nieba
 • Beneficjentów działań Fundacji WOŚP (dzieci, rodzice, lekarze)
 • Wydarzenia Sztabowe – zaskoczcie nas!
 • Koncert z okazji 32. Finału (tylko jako tło wejścia telewizyjnego, nie jako wypełnienie treści)

 

Co może być lepszym sposobem na pokazanie pozytywnej energii i dobroci, niż transmisja na żywo z Waszych lokalnych wydarzeń?

Zapraszamy Sztaby WOŚP do zgłaszania swoich pomysłów na wydarzenia, które mogą być pokazane w telewizji. W tym roku planujemy wysłać sześć zespołów reporterskich, które będą transmitować wydarzenia z różnych miejscowości. Każdy zespół odwiedzi trzy lokalizacje, prezentując różnorodność i kreatywność Sztabów WOŚP.

 

Zespół TVN podczas 31. Finału WOŚP, fot. Paweł Krupka

 
Jak się zgłosić?

W treści maila na adres [email protected] wpiszcie:

 1. Dane kontaktowe (mail i telefon – koniecznie!)
 2. Adres sztabu (nazwa miejscowości, siedziba Sztabów)
 3. Gdzie odbywają się zgłoszone wydarzenia
 4. Proponowane wydarzenie w wejściu telewizyjnym. Opiszcie, jak widzicie takie wejście.
 5. Informacja czy robicie bieg PZC oraz, czy macie światełko do nieba (w jakiej formie)
 6. Temat maila: telewizja 2024

 

Ekipa TVN w studio 31. Finału WOŚP, fot. Paweł Krupka

 

Pamiętajcie, że potrzebujemy jednej osoby kontaktowej od Sztabu, która będzie koordynować współpracę z ekipą telewizyjną oraz dostęp do zasięgu GSM. Ważne jest też, abyście mieli przygotowany scenariusz dla wejścia telewizyjnego.

 

Ważne! Wydarzenia Sztabowe mogą odbywać się w jednej lub w kilku miejscowościach. Jeden zespół reporterski może przejechać maksymalnie 80 kilometrów między łączeniami

 

To więcej niż relacja – to okazja do pokazania siły wspólnoty i pozytywnej energii. Nie przegapcie szansy na udział w tej wyjątkowej inicjatywie! Zgłoszenia przyjmujemy do 29 grudnia 2023 roku – wystarczy wysłać mail na adres [email protected] z wymaganymi informacjami. Czekamy na Wasze pomysły i entuzjazm! Razem stwórzmy niezapomniany 32. Finał WOŚP!

 

 

O 32. Finale WOŚP

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki są płuca po pandemii - środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Cel zbiórki od początku grudnia zasilić można poprzez rozmaite kanały elektroniczne.

Centrum działań w Warszawie będą Błonia PGE Narodowego, gdzie powstanie studio główne, z którego nadawana jest transmisja telewizyjna i internetowa, oraz scena, na której zaprezentuje się kilkunastu wykonawców. Do tej pory ogłosiliśmy koncerty artystów: BOKKA, Golden Life, Lordofon, Booze & GloryWojtek Szumański, LemONEnej, Pull The Wire, Proletaryat, Poparzeni Kawą Trzy.

 

POKAŻ PODOBNE
2024-03-21 12:18:05

Złóż ofertę na operatora gastronomii

Złoty Melon sp. z o.o. – Producent wykonawczy Pol’and’Rock Festival, zaprasza do składania ofert na oficjalnych operatorów gastronomii Pol’and’Rock Festival w latach 2024-2025.

2024-03-30 12:00:00

Mocy życzymy! Wielkanoc 2024

Życzymy Wam wszystkiego dobrego od całej naszej Fundacji!

2024-02-29 14:43:22

Ratujemy i Uczymy Ratować – wznawiamy szkolenia!

Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować”(RUR) prowadzimy od 2006 roku. Przez te 18 lat, dzięki działaniom w ramach Programu RUR, blisko 3 miliony dzieci nauczyło się podstawowych czynności ratujących życie. Wznawiamy szkolenia dla nauczycieli i zapraszamy szkoły z całej Polski do zgłaszania się!

2024-02-27 15:44:38

Za miesiąc poznamy wynik 32. Finału WOŚP

Równo za miesiąc – dokładnie 27 marca – ogłosimy ostateczny wynik 32. Finału WOŚP! Jeszcze tylko przez dwa dni, do końca lutego, możecie wspierać cel naszej tegorocznej zbiórki, czyli płuca po pandemii!