Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
174923705 PLN
Fundacja
Finały

Sportowe aukcje Allegro dla WOŚP

2023-01-19 14:45:00

 

Odliczaniu ostatnich dni do 31. Finału WOŚP towarzyszą ogromne emocje — także te sportowe! Pośród licytacji Allegro WOŚP czekają na Was aukcje związane ze sportem, turystyką i zdrowym trybem życia.

  

Allegro od 23 lat gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Jak co roku, dzięki Allegro, można wspierać Finał WOŚP, licytując i wystawiając najróżniejsze przedmioty!

 

„Żyj zdrowo w zdrowym świecie” — takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP, dlatego też pośród aukcji Allegro będziecie mogli znaleźć oferty związane ze sportem. Oto niektóre z nich!

  

Rower Trek Émonda SLR 9

 

Émonda SLR 9 Disc to superlekki aerodynamiczny rower szosowy z włókna węglowego. Dwukołowiec został zaprojektowany i zbudowany z największą starannością i dbałością o szczegóły. Wszystko w tym rowerze jest ultralekkie i ultraszybkie, począwszy od aerodynamicznej ramy, przez koła z włókna węglowego, na precyzyjnej i niezawodnej pracy bezprzewodowego napędu Dura-Ace Di2 skończywszy.

 

Rower Trek Émonda SLR 9 56cm

 

Rękawica Mike'a Tysona z autografem

 

Przedmiotem aukcji jest unikatowa rękawica z oryginalnym autografem Mike Tysona w pięknej oprawie LED. Do rękawicy z autografem dołączone są aż dwa certyfikaty autentyczności Beckett i hologramowa naklejka Fiterman.

 

Rękawica Mike'a Tysona z autografem

Narty Stöckli wraz z wiązaniami od Roberta Makłowicza!

 

Narty zasłużonej, szwajcarskiej firmy Stöckli, wiekowe, lecz zdatne do użytku, występowały w kilku alpejskich epizodach telewizyjnych przygód Roberta Makłowicza!

 

Narty Roberta Makłowicza

 

Koszulka reprezentacji Polski Grzegorza Krychowiaka

 

Oryginalna meczowa koszulka Grzegorza Krychowiaka z meczu Polska-Chile, rozegranego na Stadionie Narodowym 16.11.2022 roku. Ozdobiona autografem piłkarza.

 

,,Grzegorz Krychowiak znany jest wszystkim. Tym razem na naszą aukcję przekazał koszulkę meczową. Nosi ślady używania, więc jest to dodatkowa wartość." - Jurek Owsiak

 

Koszulka Grzegorza Krychowiaka

 

Do tej pory wystartowało 86 627 aukcji, a kwota deklarowana sięga 5 822 322 złote!

 

Klienci mogą również wesprzeć 31. Finał WOŚP podczas swoich codziennych zakupów na Allegro. Wystarczy dodać do swojego koszyka cegiełkę, a jej wartość trafia wtedy do Wirtualnej Puszki sztabu Allegro i zostanie w całości przekazane Fundacji.

 

Zespół Allegro podczas 30. Finału WOŚP, fot. Paweł Krupka

 

Wystaw przedmiot na aukcje Allegro! Oto 3 sposoby, jak to zrobić!

  1. Wystaw przedmiot samodzielnie — korzystając z tego rozwiązania, można samodzielnie decydować o wyglądzie i momencie wystawienia swojej aukcji. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto w serwisie Allegro i przejść do zakładki Wyjątkowe Chwilę.
  2. Zgłoś się do Sztabu WOŚP — zgłaszając się do Sztabu, można uzyskać pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji wystawianego przedmiotu.
  3. Przekaż przedmiot Fundacji — wystarczy przekazać wystawiany przedmiot osobiście lub za pomocą kuriera prosto do Fundacji WOŚP!

 

 

31. Finał WOŚP — walczymy z sepsą, dla małych i dużych!

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy — oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.
 
POKAŻ PODOBNE
2023-12-11 11:58:31

Dar Młodzieży - okręt pełen historii i dobroci

W niedzielę, 10 grudnia 2023 r., żaglowiec „Dar Młodzieży” otworzył swoje pokłady dla zwiedzających, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP. Dziękujemy!

2023-12-10 09:32:00

Spotkamy się już za 7 tygodni!

Zostało mniej niż 50 dni! Za 7 tygodni o tej porze wielka finałowa machina będzie już bardzo mocno rozpędzona! Wspólnie odliczając, przypomnijmy sobie 5 najważniejszych faktów na temat 32. Finału WOŚP.

2023-12-04 20:15:00

Poznaj kolejne gwiazdy finałowego koncertu!

Do 32. Finału WOŚP coraz bliżej – dzieli nas od niego już niewiele ponad 50 dni! Poznaliśmy kolejnych, po LemONie i Wojtku Szumańskim, artystów, którzy zagrają na finałowym koncercie na błoniach PGE Narodowego 28 stycznia 2024 roku. Zobacz, kto to!

2023-12-11 12:01:00

Blisko 2700 uczestników Biegu

Od 14 listopada trwają zapisy na Bieg "Policz się z cukrzycą". W ramach najbliższego Finału WOŚP zrealizowana zostanie już 18. edycja tego sportowego happeningu. Jak dotąd swój udział zgłosiło blisko 2700 osób.