Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Fundacja
Finały

Sportowe aukcje Allegro dla WOŚP

2023-01-19 13:45:00

 

Odliczaniu ostatnich dni do 31. Finału WOŚP towarzyszą ogromne emocje — także te sportowe! Pośród licytacji Allegro WOŚP czekają na Was aukcje związane ze sportem, turystyką i zdrowym trybem życia.

  

Allegro od 23 lat gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Jak co roku, dzięki Allegro, można wspierać Finał WOŚP, licytując i wystawiając najróżniejsze przedmioty!

 

„Żyj zdrowo w zdrowym świecie” — takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP, dlatego też pośród aukcji Allegro będziecie mogli znaleźć oferty związane ze sportem. Oto niektóre z nich!

  

Rower Trek Émonda SLR 9

 

Émonda SLR 9 Disc to superlekki aerodynamiczny rower szosowy z włókna węglowego. Dwukołowiec został zaprojektowany i zbudowany z największą starannością i dbałością o szczegóły. Wszystko w tym rowerze jest ultralekkie i ultraszybkie, począwszy od aerodynamicznej ramy, przez koła z włókna węglowego, na precyzyjnej i niezawodnej pracy bezprzewodowego napędu Dura-Ace Di2 skończywszy.

 

Rower Trek Émonda SLR 9 56cm

 

Rękawica Mike'a Tysona z autografem

 

Przedmiotem aukcji jest unikatowa rękawica z oryginalnym autografem Mike Tysona w pięknej oprawie LED. Do rękawicy z autografem dołączone są aż dwa certyfikaty autentyczności Beckett i hologramowa naklejka Fiterman.

 

Rękawica Mike'a Tysona z autografem

Narty Stöckli wraz z wiązaniami od Roberta Makłowicza!

 

Narty zasłużonej, szwajcarskiej firmy Stöckli, wiekowe, lecz zdatne do użytku, występowały w kilku alpejskich epizodach telewizyjnych przygód Roberta Makłowicza!

 

Narty Roberta Makłowicza

 

Koszulka reprezentacji Polski Grzegorza Krychowiaka

 

Oryginalna meczowa koszulka Grzegorza Krychowiaka z meczu Polska-Chile, rozegranego na Stadionie Narodowym 16.11.2022 roku. Ozdobiona autografem piłkarza.

 

,,Grzegorz Krychowiak znany jest wszystkim. Tym razem na naszą aukcję przekazał koszulkę meczową. Nosi ślady używania, więc jest to dodatkowa wartość." - Jurek Owsiak

 

Koszulka Grzegorza Krychowiaka

 

Do tej pory wystartowało 86 627 aukcji, a kwota deklarowana sięga 5 822 322 złote!

 

Klienci mogą również wesprzeć 31. Finał WOŚP podczas swoich codziennych zakupów na Allegro. Wystarczy dodać do swojego koszyka cegiełkę, a jej wartość trafia wtedy do Wirtualnej Puszki sztabu Allegro i zostanie w całości przekazane Fundacji.

 

Zespół Allegro podczas 30. Finału WOŚP, fot. Paweł Krupka

 

Wystaw przedmiot na aukcje Allegro! Oto 3 sposoby, jak to zrobić!

  1. Wystaw przedmiot samodzielnie — korzystając z tego rozwiązania, można samodzielnie decydować o wyglądzie i momencie wystawienia swojej aukcji. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto w serwisie Allegro i przejść do zakładki Wyjątkowe Chwilę.
  2. Zgłoś się do Sztabu WOŚP — zgłaszając się do Sztabu, można uzyskać pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji wystawianego przedmiotu.
  3. Przekaż przedmiot Fundacji — wystarczy przekazać wystawiany przedmiot osobiście lub za pomocą kuriera prosto do Fundacji WOŚP!

 

 

31. Finał WOŚP — walczymy z sepsą, dla małych i dużych!

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy — oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.
 
POKAŻ PODOBNE
2023-01-12 16:40:00

Rezonans Magnetyczny w Szczecinie rozpoczął pracę!

Dzisiaj, 12 stycznia, Jurek Owsiak brał udział w uroczystości otwarcia pracowni rezonansu magnetycznego w Szpitalu "Zdroje" w Szczecinie. Urządzenie zakupione przez Fundację WOŚP zacznie służyć najmłodszym pacjentom!

2023-01-15 21:15:20

Tarnowo Podgórne - Bijemy Rekord Polski w grupowym tańczeniu makareny dla WOŚP

W naszym programie już kilkanaście wydarzeń towarzyszących 31. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy też coś dla fanów zimowego karnawału! Będziemy tańczyć makarenę.

2023-01-09 20:25:00

Hańba! zagra na 31. Finale WOŚP!

Klezmerskie, folkowe brzmienia przeplatające się z buntowniczymi dźwiękami muzyki punkowej — Hańba! zasila skład koncertu na Placu Bankowym w Warszawie!

2023-01-11 15:39:54

Najciekawsze aukcje muzyczne

W związku ze zbliżającym się 31. Finałem postanowiliśmy sprawdzić najciekawsze muzyczne perełki, które możecie wylicytować podczas aukcji WOŚP na Allegro.