Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Start finałowych aukcji Allegro!

2023-12-04 14:30:16

 

To już 24. rok naszego wspólnego grania z Allegro! Dzisiaj ruszyła możliwość licytowania i wystawiania najróżniejszych przedmiotów, a kwota z ich sprzedaży wesprze cel 32. Finału WOŚP!

 

Na niespełna 2 miesiące przed 32. Finałem WOŚP startujemy z aukcjami Allegro dla WOŚP. Kolejny rok z rzędu, dzięki Allegro można wesprzeć cel 32. Finału cegiełką, wystawiając ciekawą aukcję lub licytując wystawione przez innych przedmioty. Aukcje trwają do 9 lutego 2024 roku!

 

Weź udział w aukcjach Allegro dla WOŚP!

 

Cel 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Będziemy kupować sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Chcemy wyposażyć szpitale w urządzenia dla diagnostyki obrazowej, czynnościowej, endoskopowej i torakochirurgii oraz sprzęt niezbędny do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc. Razem z Allegro łączymy siły i gramy razem dla dzieci i dorosłych, by walczyć z chorobami płuc!

 

Do tej pory wystartowało 4 065 aukcji, a kwota deklarowana sięga 54 837 złotych!  

 

Charytatywne aukcje WOŚP są nie tylko okazją do wsparcia celu 32. Finału! Są także okazją do spełnienia marzeń, spotkania się ze swoimi idolami czy zdobycia limitowanych przedmiotów, które pojawiają się specjalnie na Finał WOŚP. 

 

Pracownicy Allegro podczas 30. Finału WOŚP, fot. Paweł Krupka

 

Wystaw przedmiot na aukcje Allegro! Oto sposoby, jak to zrobić!

 1. Wystaw przedmiot samodzielnie — korzystając z tego rozwiązania, można samodzielnie decydować o wyglądzie i momencie wystawienia swojej aukcji. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto w serwisie Allegro i przejść do zakładki Wyjątkowe Chwilę.
 2. Zgłoś się do Sztabu WOŚP — zgłaszając się do Sztabu, można uzyskać pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji wystawianego przedmiotu. 

 

 

Klienci mogą również wesprzeć Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas swoich codziennych zakupów na Allegro. Wystarczy dodać do swojego koszyka cegiełkę, a jej wartość trafia wtedy do Wirtualnej Puszki sztabu Allegro i zostanie w całości przekazane na rzecz celu 32. Finału!

 

Oto krótkie, liczbowe podsumowanie Aukcji Allegro na 31. Finale WOŚP:

 • 30 609 661 PLN – tyle zebraliśmy wspólnie z Allegro podczas 31. Finału
 • 14 489 – tylu osób wystawiło przedmiot na aukcję WOŚP
 • 132 963 – tyle aukcji zostało wystawionych przez użytkowników Allegro
 • 5 414 139 – tylu uczestników weszło na stronę aukcje.wosp.org.pl
 • 13 sek. – z taką częstotliwością wystawiane były aukcje dla WOŚP w dniu 30. Finału

 

 

Zapoznaj się z pierwszymi wystawionymi aukcjami!

 

Gitara zespołu While She Sleeps

Gitara zespołu While She Sleeps - zdjęta z szyi Seana Longa po koncercie na naszym Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Kompletnie nie spodziewałem się takiego prezentu! Panowie bardzo zainteresowali się Fundacją, tym co robimy, okazali nam mega ogromny szacunek, a kończąc 29. Pol'and'Rock swoim darem jeszcze bardziej podkreślili jak bardzo wyjątkowy jest ten Festiwal, który w sposób niezwykły łączy publiczność z artystami. W tej gitarze zawarło się wszystko, co jest podstawą naszych spotkań: miłość, przyjaźń, muzyka.

 

 

 

Krystyna Kofta - Obraz "4 ogniwa w łańcuchu ciągłości"

"Obraz powstawał przez trzy miesiące. Do obrazu dołączyłam kolejne fazy jego powstawania - od szkicu ołówkowego do ostatniej, ósmej fazy. Obraz przedstawia ciągłość pokoleń kobiet  - Prababka, Babka, Matka i Córka. Obraz powstał na płótnie, zawiera opis techniki oraz pokazuje temat korzeni, jakie nosimy w sobie." - Krystyna Kofta

 

 

Gitara Pol'and'Rockowa 2023 - Szymon Chwalisz

W tym roku Szymon namalował portrety gości Festiwalu, a byli to:

 • Martyna Wojciechowska
 • Monika Brodka
 • Kwiat Jabłoni - Katarzyna i Jacek Sienkiewicz
 • Jan Borysewicz
 • Janusz Panasewicz
 • Igor Herbut
 • Borys Szyc
 • Krzysztof Zalewski
 • Jerzy Kryszak
 • Wojtek Szumański

Pod każdym portretem znajdują się autografy Artystów.

Gitara została ufundowana przez Salony muzyczne Riff i wykonana przez Warsztat gitarowy Silent Scream.

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-20 15:21:00

Tak buduje się 32. Finał!

Już tylko 8 dni do Finału! Będziecie z nami na błoniach PGE Narodowego? Sprawdźcie, jak teraz wygląda nowa lokalizacja Finału WOŚP w Warszawie!

2024-01-19 14:15:00

Pobiegniemy już po raz 18!

Bieg „Policz się z cukrzycą” po raz kolejny towarzyszy Finałowi WOŚP. Organizujemy go, żeby promować zdrowy i aktywny tryb życia i zwrócić uwagę na problem, jakim jest cukrzyca. W biegu możesz wziąć udział na aż 3 sposoby! Dołącz do nas!

2024-01-25 15:15:00

Odwiedź finałowe miasteczko!

Tegoroczny 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Warszawie odbędzie się na błoniach PGE Narodowego – zapraszamy Was tam oczywiście w finałową niedzielę – od rana do naszego studia telewizyjnego, a od 14:00 na koncert, ale również w sobotę w strefie partnerów wiele się będzie działo!

2024-01-21 15:14:00

Za tydzień 32. Finał WOŚP!

Już tylko 7 dni dzieli nas od Letniej Zadymy w Środku Zimy! Po raz kolejny spotkamy się w gorącej atmosferze dobroci i radości - tym razem, aby zagrać dla oddziałów pulmonologicznych w całej Polsce.