Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Wystaw przedmiot na licytacje 30. Finału WOŚP

2022-01-19 11:50:36
Licytacje to wspaniałe przedsięwzięcie, w którym udział może wziąć każdy, kto chce podarować coś od serca. Także firma może dołączyć do finałowego grania nie tylko podbijając stawkę przedmiotu.
 
Udział w licytacjach to możliwość wsparcia celu 30. Finału WOŚP, czyli dziecięcej okulistyki. 
Na aukcjach znajdują się przedmioty kolekcjonerskie, warte miliony złotych, ale również wspaniałe rękodzieła, przedmioty związane z kulturą i nauką.
 

Jak wystawić przedmiot?

Możecie to zrobić indywidualnie lub jako firma wybierając jedną z opcji"
#1 Wystawiam aukcję samodzielnie
Skorzystajcie z serwisu Allegro. Jeśli działacie pierwszy raz załóżcir konto na https://allegro.pl/rejestracja i poznajcie kolejne kroki wystawiania własnej aukcji. Aukcje trwają do 14 lutego 2022 r., dlatego najlepiej wystawić je nie później niż do końca stycznia. 
 
#2 Zgłaszam się do Sztabu
Orkiestrowe Sztaby również prowadzą aukcje w serwisie Allegro i mają w tym często niemałe doświadczenie. Warto też włączyć się do wspólnego grania, aby wspierać lokalną społeczność.
 
 

 
 
 
Jurek Owsiak, fot. Łukasz Widziszowski

Jak promować licytację?

Niezależnie od ścieżki wystawienia przedmiotu warto promować aukcje, w w których pojawia się Wasz przedmiot.
 
Szczególnie jeśli działacie samodzielnie w serwisie Allegro, możecie zwiększyć widoczność aukcji korzystając z udostępnionych przez nas dedykowanych grafik czy stworzenia filmiku zachęcającego do udziału w licytacji i umieszczenia go na stronie www.rzeczyodserca.pl.
 
Jeśli jako firmie zależy Wam na odpowiednim brandingu i projektujecie własne materiały do promocji aukcji - prześlijcie je na [email protected] abyśmy mogli Wam podpowiedzieć czy wszystko jest w porządku.
 
 
POKAŻ PODOBNE
2024-01-25 15:08:31

Wciąż możecie dołączyć do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców!

Do 32. Finału WOŚP zostały tylko cztery dni. A to oznacza, że macie dokładnie tyle czasu, aby dołączyć do tegorocznej Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców.

2024-01-22 09:38:00

Rozpędźcie się z nami na Finał!

Podsumować działania Orkiestry w zaledwie kilka minut? Spróbowaliśmy! Od dziś na antenie TVN oglądać możecie specjalny program, w którym Jurek Owsiak opowiada o przygotowaniach do 32. Finału.

2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!

2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!