Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja
Finały

Wystaw przedmiot na licytacje 30. Finału WOŚP

2022-01-19 10:50:36
Licytacje to wspaniałe przedsięwzięcie, w którym udział może wziąć każdy, kto chce podarować coś od serca. Także firma może dołączyć do finałowego grania nie tylko podbijając stawkę przedmiotu.
 
Udział w licytacjach to możliwość wsparcia celu 30. Finału WOŚP, czyli dziecięcej okulistyki. 
Na aukcjach znajdują się przedmioty kolekcjonerskie, warte miliony złotych, ale również wspaniałe rękodzieła, przedmioty związane z kulturą i nauką.
 

Jak wystawić przedmiot?

Możecie to zrobić indywidualnie lub jako firma wybierając jedną z opcji"
#1 Wystawiam aukcję samodzielnie
Skorzystajcie z serwisu Allegro. Jeśli działacie pierwszy raz załóżcir konto na https://allegro.pl/rejestracja i poznajcie kolejne kroki wystawiania własnej aukcji. Aukcje trwają do 14 lutego 2022 r., dlatego najlepiej wystawić je nie później niż do końca stycznia. 
 
#2 Zgłaszam się do Sztabu
Orkiestrowe Sztaby również prowadzą aukcje w serwisie Allegro i mają w tym często niemałe doświadczenie. Warto też włączyć się do wspólnego grania, aby wspierać lokalną społeczność.
 
 

 
 
 
Jurek Owsiak, fot. Łukasz Widziszowski

Jak promować licytację?

Niezależnie od ścieżki wystawienia przedmiotu warto promować aukcje, w w których pojawia się Wasz przedmiot.
 
Szczególnie jeśli działacie samodzielnie w serwisie Allegro, możecie zwiększyć widoczność aukcji korzystając z udostępnionych przez nas dedykowanych grafik czy stworzenia filmiku zachęcającego do udziału w licytacji i umieszczenia go na stronie www.rzeczyodserca.pl.
 
Jeśli jako firmie zależy Wam na odpowiednim brandingu i projektujecie własne materiały do promocji aukcji - prześlijcie je na [email protected] abyśmy mogli Wam podpowiedzieć czy wszystko jest w porządku.
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-05-23 12:25:00

Most zwodzony w Dziwnowie nosi imię WOŚP

To już 50 obiekt imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W ubiegły czwartek odbyła się uroczystość nadania imienia mostowi zwodzonemu nad rzeką Dziwną w Dziwnowie.

2022-05-17 15:37:37

Otworzyliśmy dwa kolejne ronda imienia WOŚP!

Na naszej mapie miejsc imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już prawie 50 takich obiektów. Dzisiaj dołączyły do niej 2 ronda zlokalizowane w województwie dolnośląskim - w Dzierżoniowie i we Wrocławiu!

2022-05-30 16:27:13

Szukamy ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wraz ze Złotym Melonem sp. z o.o., organizatorem Wakacyjnego Zawrotu Głowy w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo Młyn, poszukuje ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią w terminie: 12.07 – 23.07.2022.

2022-04-23 10:55:19

Łączność internetowa w Punktach Humanitarnych

Dostęp do internetu pozwala na monitorowanie sytuacji na pozostałych przejściach granicznych oraz szybką i niezawodną komunikację pomiędzy nami a innymi grupami wolontariuszy niosących pomoc. Możliwość swobodnej komunikacji to również szybsze zbieranie i przekazywanie informacji o potrzebym wyposażeniu i materiałach