Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja
Finały

Wystaw przedmiot na licytacje 30. Finału WOŚP

2022-01-19 10:50:36
Licytacje to wspaniałe przedsięwzięcie, w którym udział może wziąć każdy, kto chce podarować coś od serca. Także firma może dołączyć do finałowego grania nie tylko podbijając stawkę przedmiotu.
 
Udział w licytacjach to możliwość wsparcia celu 30. Finału WOŚP, czyli dziecięcej okulistyki. 
Na aukcjach znajdują się przedmioty kolekcjonerskie, warte miliony złotych, ale również wspaniałe rękodzieła, przedmioty związane z kulturą i nauką.
 

Jak wystawić przedmiot?

Możecie to zrobić indywidualnie lub jako firma wybierając jedną z opcji"
#1 Wystawiam aukcję samodzielnie
Skorzystajcie z serwisu Allegro. Jeśli działacie pierwszy raz załóżcir konto na https://allegro.pl/rejestracja i poznajcie kolejne kroki wystawiania własnej aukcji. Aukcje trwają do 14 lutego 2022 r., dlatego najlepiej wystawić je nie później niż do końca stycznia. 
 
#2 Zgłaszam się do Sztabu
Orkiestrowe Sztaby również prowadzą aukcje w serwisie Allegro i mają w tym często niemałe doświadczenie. Warto też włączyć się do wspólnego grania, aby wspierać lokalną społeczność.
 
 

 
 
 
Jurek Owsiak, fot. Łukasz Widziszowski

Jak promować licytację?

Niezależnie od ścieżki wystawienia przedmiotu warto promować aukcje, w w których pojawia się Wasz przedmiot.
 
Szczególnie jeśli działacie samodzielnie w serwisie Allegro, możecie zwiększyć widoczność aukcji korzystając z udostępnionych przez nas dedykowanych grafik czy stworzenia filmiku zachęcającego do udziału w licytacji i umieszczenia go na stronie www.rzeczyodserca.pl.
 
Jeśli jako firmie zależy Wam na odpowiednim brandingu i projektujecie własne materiały do promocji aukcji - prześlijcie je na [email protected] abyśmy mogli Wam podpowiedzieć czy wszystko jest w porządku.
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-04-01 13:22:33

Karetka już w Przemyślu

Od początku wojny w Ukrainie poza transportami kupujemy sprzęt do szpitali, które zgłaszają potrzeby w związku z pomocą medyczną na granicy. Dlatego dzisiaj Jurek Owsiak osobiście przekazał w ręce Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu ambulans typu B na bazie pojazdu VW Crafter z wyposażeniem.

2022-03-11 12:19:47

Przedłużyliśmy akcję "Przejrzyj na oczy"!

Wspólnie z salonami partnerskimi "Czas na wzrok" przedłużamy do końca roku 2022 ogólnopolską akcję bezpłatnych, przesiewowych badań wzroku u dzieci.

2022-04-28 18:00:00

WOŚP wydaje środki z 29. Finału - ponad 17 milionów złotych na wsparcie placówek w całej Polsce

Trzy dni trwał zakupowy maraton Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w trakcie którego Fundacja zakupiła 180 urządzeń za kwotę 17 052 445 zł. To sprzęt, który Orkiestra mogła kupić dzięki hojności Polaków wspierających cel 29. Finału.

2022-02-24 15:30:23

Ronda im. WOŚP w Rokietnicy i Kórniku

Jurek Owsiak oficjalnie otworzył Ronda WOŚP w Rokietnicy i w Kórniku. Te dwa miejsca trafiają na listę prawie 50 obiektów, które noszą nazwę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.