Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
58 439 716 PLN
Fundacja
Finały

Wystaw przedmiot na licytacje 30. Finału WOŚP

2022-01-19 10:50:36
Licytacje to wspaniałe przedsięwzięcie, w którym udział może wziąć każdy, kto chce podarować coś od serca. Także firma może dołączyć do finałowego grania nie tylko podbijając stawkę przedmiotu.
 
Udział w licytacjach to możliwość wsparcia celu 30. Finału WOŚP, czyli dziecięcej okulistyki. 
Na aukcjach znajdują się przedmioty kolekcjonerskie, warte miliony złotych, ale również wspaniałe rękodzieła, przedmioty związane z kulturą i nauką.
 

Jak wystawić przedmiot?

Możecie to zrobić indywidualnie lub jako firma wybierając jedną z opcji"
#1 Wystawiam aukcję samodzielnie
Skorzystajcie z serwisu Allegro. Jeśli działacie pierwszy raz załóżcir konto na https://allegro.pl/rejestracja i poznajcie kolejne kroki wystawiania własnej aukcji. Aukcje trwają do 14 lutego 2022 r., dlatego najlepiej wystawić je nie później niż do końca stycznia. 
 
#2 Zgłaszam się do Sztabu
Orkiestrowe Sztaby również prowadzą aukcje w serwisie Allegro i mają w tym często niemałe doświadczenie. Warto też włączyć się do wspólnego grania, aby wspierać lokalną społeczność.
 
 

 
 
 
Jurek Owsiak, fot. Łukasz Widziszowski

Jak promować licytację?

Niezależnie od ścieżki wystawienia przedmiotu warto promować aukcje, w w których pojawia się Wasz przedmiot.
 
Szczególnie jeśli działacie samodzielnie w serwisie Allegro, możecie zwiększyć widoczność aukcji korzystając z udostępnionych przez nas dedykowanych grafik czy stworzenia filmiku zachęcającego do udziału w licytacji i umieszczenia go na stronie www.rzeczyodserca.pl.
 
Jeśli jako firmie zależy Wam na odpowiednim brandingu i projektujecie własne materiały do promocji aukcji - prześlijcie je na [email protected] abyśmy mogli Wam podpowiedzieć czy wszystko jest w porządku.
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-11-18 11:15:00

Trwa rejestracja wolontariuszy na 31. Finał WOŚP!

Trwa rejestracja wolontariuszy na 31. Finał WOŚP! Stań się częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i 29 stycznia zagraj razem z nami przeciwko sepsie!

2022-11-09 16:12:14

Karetka od WOŚP rusza do Charkowa!

Na prośbę stacji pogotowia ratunkowego w Charkowie, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakupiła w pełni wyposażony ambulans typu B! Zakup karetki i wyposażenia był możliwy dzięki środkom przekazanym przez firmę UPS oraz tenisistę Huberta Hurkacza. Dziękujemy!

2022-11-28 21:25:00

Spięty na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

Spięty – charyzmatyczny frontmen Lao Che dołącza ze swoim autorskim projektem do line-upu koncertu warszawskiego 31. Finału WOŚP, który odbędzie się 29 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie!

2022-12-05 13:21:18

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.