Do 32. Finału WOŚP pozostały
122 dni
Festiwal
Patrol

Ruszył nabór do Medycznego Patrolu!

2023-05-30 13:55:21

 

Z radością informujemy, że ruszył nabór do Medycznego Patrolu na 29. Pol'and'Rock Festival! To wyjątkowa okazja dla medyków, którzy chcą połączyć pasję do muzyki z możliwością pomocy innym.

 

Zapraszamy do zgłoszeń wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu, przyczyniając się do zapewnienia jego bezpieczeństwa. Jeżeli masz wykształcenie medyczne, doświadczenie jako ratownik medyczny, pielęgniarka, lekarz, albo ukończyłeś Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 czerwca 2023 roku, ale nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

 

Dokładna instrukcja zgłoszeń!

 

Kogo dokładnie szukamy?

  • Medyków z pełnym wykształceniem medycznym. Twoje umiejętności mogą okazać się niezastąpione!
  • Osoby z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, które będą mogły wziąć udział w zespołach wyjazdowych.
  • Pokojowych Patrolowców, którzy ukończyli Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i brali udział w Festiwalu przynajmniej raz jako wolontariusz.  

 

Medyczny Patrol podczas 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

  

Medyczny Patrol to nie tylko możliwość pomocy innym. To także okazja do zdobycia niezapomnianych doświadczeń, nawiązania nowych znajomości i czynnego udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

 

Jak zgłosić się do Medycznego Patrolu?

  • Zaloguj się do Bazy PP na stronie patrol.wosp.org.pl
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Odpowiedz na pytania dotyczące przyjazdu
  • Wyślij podpisane zgłoszenie (może być skan, zdjęcie lub plik PDF)
  • Wybierz lidera grupy, w której chcesz działać

 

Zgłoś się!

 

Jeśli nigdy nie brałeś udziału w zabezpieczeniu medycznym lub jesteś po recertyfikacji KPP, prześlij swój dyplom/zaświadczenie na [email protected]

 

Wysyłając zgłoszenie, deklarujesz swoją obecność na Lotnisku Czaplinek–Broczyno od 30 lipca od godziny 9:00 (niedziela) do 6 sierpnia do godziny 16:00 (niedziela).

 

Zapraszamy serdecznie do zgłoszeń i dołączenia do naszej medycznej ekipy.

 

 

Do zobaczenia na 29. Pol'and'Rock Festival!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-24 10:00:00

Polskie Sztaby znów się spotkały!

Dziwnów nad Morzem Bałtyckim stał się miejscem trzeciego już Ogólnopolskiego Zjazdu Sztabów WOŚP. Przedstawiciele lokalnych ośrodków organizujących Finały spotkali się w sobotę, 23 września, by wymienić doświadczeniami i symbolicznie wkroczyć w przygotowania do 32. zbiórki.

2023-08-29 16:22:12

Jeremy Sochan zaprasza na 32. Finał WOŚP!

Chociaż nadal trwa lato, to w Fundacji WOŚP już czujemy, że do 32. Finału WOŚP coraz bliżej! Dzisiaj odwiedził nas koszykarz NBA, Jeremy Sochan, który przekazał koszulkę drużyny San Antonio Spurs ze swoim autografem na finałową aukcję!

2023-09-13 13:20:50

Walka z sepsą naszym priorytetem!

W Światowym Dniu Sepsy w Senacie zrealizowano seminarium Komisji Zdrowia poświęcone standardowi opieki w Polsce. Wśród dyskutujących na temat problemów związanych z sepsą i wsparcia pacjentów nie zabrakło oczywiście Fundacji WOŚP, która walkę z sepsą uczyniła tematem 31. Finału WOŚP.

2023-09-15 12:19:46

16 października ruszy rejestracja Sztabów!

135 dni! Dokładnie tyle dzieli nas od kolejnego, już 32., Finału WOŚP. Październik to w zawsze mocny start orkiestrowej machiny - to właśnie wtedy ogłaszamy cel zbiórki i ruszamy z rejestracją Sztabów.