Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Festiwal
Patrol

Ruszył nabór do Medycznego Patrolu!

2023-05-30 15:55:21

 

Z radością informujemy, że ruszył nabór do Medycznego Patrolu na 29. Pol'and'Rock Festival! To wyjątkowa okazja dla medyków, którzy chcą połączyć pasję do muzyki z możliwością pomocy innym.

 

Zapraszamy do zgłoszeń wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu, przyczyniając się do zapewnienia jego bezpieczeństwa. Jeżeli masz wykształcenie medyczne, doświadczenie jako ratownik medyczny, pielęgniarka, lekarz, albo ukończyłeś Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 czerwca 2023 roku, ale nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

 

Dokładna instrukcja zgłoszeń!

 

Kogo dokładnie szukamy?

  • Medyków z pełnym wykształceniem medycznym. Twoje umiejętności mogą okazać się niezastąpione!
  • Osoby z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, które będą mogły wziąć udział w zespołach wyjazdowych.
  • Pokojowych Patrolowców, którzy ukończyli Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i brali udział w Festiwalu przynajmniej raz jako wolontariusz.  

 

Medyczny Patrol podczas 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

  

Medyczny Patrol to nie tylko możliwość pomocy innym. To także okazja do zdobycia niezapomnianych doświadczeń, nawiązania nowych znajomości i czynnego udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

 

Jak zgłosić się do Medycznego Patrolu?

  • Zaloguj się do Bazy PP na stronie patrol.wosp.org.pl
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Odpowiedz na pytania dotyczące przyjazdu
  • Wyślij podpisane zgłoszenie (może być skan, zdjęcie lub plik PDF)
  • Wybierz lidera grupy, w której chcesz działać

 

Zgłoś się!

 

Jeśli nigdy nie brałeś udziału w zabezpieczeniu medycznym lub jesteś po recertyfikacji KPP, prześlij swój dyplom/zaświadczenie na [email protected]

 

Wysyłając zgłoszenie, deklarujesz swoją obecność na Lotnisku Czaplinek–Broczyno od 30 lipca od godziny 9:00 (niedziela) do 6 sierpnia do godziny 16:00 (niedziela).

 

Zapraszamy serdecznie do zgłoszeń i dołączenia do naszej medycznej ekipy.

 

 

Do zobaczenia na 29. Pol'and'Rock Festival!

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-25 15:15:00

Odwiedź finałowe miasteczko!

Tegoroczny 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Warszawie odbędzie się na błoniach PGE Narodowego – zapraszamy Was tam oczywiście w finałową niedzielę – od rana do naszego studia telewizyjnego, a od 14:00 na koncert, ale również w sobotę w strefie partnerów wiele się będzie działo!

2024-01-22 09:38:00

Rozpędźcie się z nami na Finał!

Podsumować działania Orkiestry w zaledwie kilka minut? Spróbowaliśmy! Od dziś na antenie TVN oglądać możecie specjalny program, w którym Jurek Owsiak opowiada o przygotowaniach do 32. Finału.

2024-01-23 18:03:48

Pokojowy Patrol czeka na Ciebie!

Dołącz do Pokojowego Patrolu i działaj z nami na 30. Pol’and’Rock Festival! Pierwsze w tym roku szkolenie odbędzie się już w dniach 16-18 lutego!

2024-01-21 15:14:00

Za tydzień 32. Finał WOŚP!

Już tylko 7 dni dzieli nas od Letniej Zadymy w Środku Zimy! Po raz kolejny spotkamy się w gorącej atmosferze dobroci i radości - tym razem, aby zagrać dla oddziałów pulmonologicznych w całej Polsce.