W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
22 273 830 PLN

Artyści grają z nami w 24. Finale

2016-01-10 19:34:55
Tomasz Karolak
"W tym roku wspieram Orkiestrę tak, jak tylko mogę. Podarowałem na aukcję kostiumy filmowe, instrumenty, które mamy w domu. Wspieramy Orkiestrę z całej siły."

Halinka Młynkowa
"W tym roku przekazałam na WOŚP kilka płyt, które pojawiły się na aukcjach w różnych sztabach w Polsce. Jedną płytę można również licytować na aukcji Allegro. Oprócz tego również podarowałam na licytację sukienkę, w której prowadziłam Sylwester w Dwójce."
Na pytanie dlaczego warto wspierać Orkiestrę Halina Młynkowa odpowiedziała: "Takie pytanie jest niepotrzebne. Trzeba wspierać Orkiestrę! Jest to organizacja, którą obdarzam dużym zaufaniem. A dzień Finału, to jest święto. Nie ma dla mnie ściemy w tym wszystkim."

Agnieszka Kaczorowska
"Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to akcja dobrych serc. Pomaganie jest fajne, pomaganie jest dobre. I dobro wraca. Myślę, że każdy powinien choć troszeczkę zaangażować się w tę akcję.
By wesprzeć Orkiestrę przekazałam na aukcję Allegro suknię wieczorową z domu mody Caroliny Herrery, w którą byłam ubrana na uroczystości "Róże Gali" w 2015 roku. Jest to nie lada gratka dla wielbicielek mody, ponieważ nie ma Caroliny Herrery na każdym rogu, ciężko jej prace dostać. A poza tym, to wartość tej sukni to jest około 3 i pół tysiąca złotych. U nas licytacja zaczęła się od złotówki. Mam nadzieję, że zostanie kupiona za dużo więcej. Ale tak naprawdę, dla wielu osób jest ona teraz na wyciągnięcie ręki."


Magdalena Różczka
"Wspieram Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, bo robi cudowne rzeczy.  Staram się wspierać każdego, kto na co dzień czyni dobro. Dwadzieścia trzy lata temu wrzuciłam do puszki cały swój majątek, jak znalazłam w kieszeni. Było tam wtedy 1,20 złotych. Później mogłam wrzucać więcej. Od kilku lat daję różne przedmioty na aukcję Rzeczy od Serca na Allegro. W tym roku jest to srebrny klucz do szczęścia, który waży ponad 1kg i który, co obiecałam, osobiście przywiozę osobie, która go wylicytuje."

Wywiady z artystami prowadziła Anna Krajewska
(gosia)
 


fot. Arek Drygas
 


fot. Robert Grablewskifot. Arek Drygas
POKAŻ PODOBNE
2020-03-14 09:00:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.2

Co możesz robić spędzając czas wolny z dziećmi? Wykorzystaj czas w domu na budowanie relacji lub naukę i zabawę z bliskimi. Przedstawiamy Ci kolejny pomysł na konstruktywne zagospodarowanie dnia!

2020-03-10 16:20:00

Meczowa karetka w Ustrzykach Dolnych

Dziś na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie, odbyło się uroczyste przekazanie karetki Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych. Karetka została zakupiona za pieniądze zebrane w efekcie Wielkiego Meczu WOŚP vs. TVN.

2020-03-23 11:55:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.11

Co możesz zrobić spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Dbaj o rodzinę i ucz dziecko dobrych nawyków przed koronawirusem przez zabawę. Jak nauczyć dziecko myć dobrze ręce? Jak z nim rozmawiać? Zrób doświadczenie z dziećmi lub puść video i wykonaj ćwiczenia.

2020-03-20 16:30:50

Prawie 4 miliony złotych na walkę z koronawirusem

Fundacja złożyła zamówienia na zakup łóżek do intensywnej terapii, które z końcem kwietnia trafią do wytypowanych wspólnie z Ministerstwem Zdrowia placówek, głównie do 19 szpitali jednoimiennych, powołanych do walki z koronawirusem.

Zobacz też