Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Finały

Kwidzyn - Pokaz filmu Okna i samoloty

2015-12-02 18:51:22

Powoli zaczyna stawać się tradycją, że organizując Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pochylamy się nad twórczością młodych artystów pochodzących z Kwidzyna. W tym roku proponujemy udział w specjalnych pokazach filmu "Okna i samoloty" w reżyserii Łukasza Suchockiego - absolwenta II Liceum Ogólnokształcącego w Kwidzynie oraz wydziału operatorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Łukasz Suchocki film zrealizował w 2014 roku wspólnie ze swoim kolegą z roku, operatorem - Mateuszem Pastewką. Producentem filmu oraz opiekunem artystycznym Łukasza jest Maciej Ślesicki. Scenariusz do filmu powstał na konkurs organizowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, a główne role w filmie zostały obsadzone czołowymi polskimi aktorami - Paweł Wilczak, Łukasz Garlicki, Olga Bołądź, Małgorzata Bogdańska, Iwo Wiciński oraz Janusz Zadura. 

"Okna i samoloty" | reż. Łukasz Suchocki (25 min.) Marcel przechodzi kryzys wieku średniego. Od dłuższego czasu w ukryciu przed swoja rodzina przygotowuje się do spełnienia swojego największego marzenia. Nie wie jednak ze jest obserwowany przez swojego sąsiada Eryka który także przechodzi przez problemy w swoim związku.
 

Zobacz zwiastun filmuUwaga! Film skierowany do widzów powyżej 16 roku życia.  Pokazy filmu odbędą się 17 grudnia 2015 (czwartek) w Sali Audiowizualnej Kwidzyńskiego Centrum Kultury, przy ul. 11 Listopada 13.

Godziny projekcji: 

- godz. 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 - projekcja dla szkół, 
- godz. 17.00 i 18.00 - projekcja popołudniowa otwarta dla mieszkańców Kwidzyna i powiatu kwidzyńskiego.

Bilety w cenie 5 zł w formie datku do puszki 24. Finału WOŚP.

Zapraszamy!


 

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też