Na rzecz 28. Finału zebraliśmy już:
108 694 PLN
Finały

Pierwszy Wirtualny Bieg „Policz się z cukrzycą”!

2019-12-02 16:30:00

 

 

Po raz pierwszy w historii warszawskiego biegu ta sportowa zabawa odbędzie się 11 stycznia- w przeddzień 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki temu, będziemy mogli wcześniej i dłużej budować fantastyczną atmosferę, i przeżywać te wspaniałe momenty. To wyjątkowe sportowe wydarzenie będzie początkiem finałowego świętowania, ale to nie koniec biegowych nowości.

 

Dołącz do wydarzenia

 

 

 

Bieg Wirtualny - co to jest?

Kolejnym, nowym sposobem aby wziąć udział w biegu jest Bieg Wirtualny. Zasady startu są bardzo podobne jak w biegu tradycyjnym poza tym, że o jego miejscu i czasie startu decyduje uczestnik. Jedyny warunek jaki musi spełnić to pokonanie 5km w dowolnej formie (bieg, marsz, pływanie, jazda na rowerze, wózku inwalidzkim, deskorolce, hulajnodze, rolkach, łyżwach, sankach, nartach itp.).

 

 

Jaki jest cel?

Cel biegu zarówno tego w Warszawie jak i Wirtualnego jest niezmienny- za datki zakupione będą pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Minimalna suma, którą należy wpłacić, aby wziąć udział w biegu to 40zł. Warto pamiętać, że zakup pomp jest wsparciem jednego z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Natomiast hasło przewodnie biegu wspiera akcję prowadzoną przez Fundację - „Policz się z cukrzycą”, w celu umieszczania na opakowaniach produktów żywnościowych ważnych dla diabetyków informacji.

 

        

                                       

Jak dołączyć do Biegu Wirtualnego?

Po rejestracji na portalu Slotmarket, każdy zapisany uczestnik otrzymuje pakiet startowy, a w nim koszulkę oraz numer startowy. W dniu startu za pomocą urządzenia GPS, aplikacji mobilnej do monitorowania aktywności sportowych (np. Endomondo), zegarka z GPS itd. Startujący rejestruje pokonaną trasę o minimalnym dystansie 5 km, zapisuje wynik w postaci zrzutu ekranu, zdjęcia itp., wysyła potwierdzenie na adres [email protected]. Po pozytywnej weryfikacji ukończenia dystansu uczestnik otrzyma piękny, pamiątkowy medal.

 

 

Zapisz się na 1. Wirtualny Bieg "Policz się z cukrzycą"

 

Przeczytaj regulamin biegu 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-10-24 11:46:10

Zgłoś obraz na aukcję charytatywną dla WOŚP

Desa Unicum organizuje kolejną aukcję na rzecz Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli chcesz przekazać swoją pracę zrób to już dziś.

2019-10-30 16:17:14

Twoja miejscowość w finałowej transmisji

Do 28. Finału WOŚP pozostały 2 miesiące i nasze przygotowania idą pełną parą. Szukamy miast i miasteczek, do których moglibyśmy wysłać nasze telewizyjne wozy, które przez cały dzień będą relacjonowały wydarzenia w wybranych miejscach.

2019-09-17 14:17:08

5 rad jak wypromować udział organizacji w rekordzie

Zgłosiłeś/aś swoją organizację? Sprawdź, jak wypromować jej udział w wydarzeniu! Bij rekord razem z nami, promuj naukę pierwszej pomocy, zyskuj nowych uczestników i buduj wizerunek swojej organizacji.

2019-10-03 14:59:58

Cztery nowoczesne inkubatory

Kupiliśmy 4 specjalistyczne inkubatory do pracy w środowisku rezonansu magnetycznego. Rynkowa wartość jednego aparatu sięga około 2 mln złotych.

Zobacz też