Deklarowana kwota: 115 362 894 PLN
Na koncie mamy już:
115 362 894 
Finały

Pierwszy Wirtualny Bieg „Policz się z cukrzycą”!

2019-12-02 16:30:00

 

 

Po raz pierwszy w historii zapraszamy do wspólnego biegania nie tylko w Warszawie i w miejscach, gdzie odbywają się Biegi Policz się z Cukrzycą organizowane przez sztaby, ale wszędzie tam, gdzie znajdują się fani zdrowego trybu życia i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki temu, będziemy mogli wcześniej i dłużej budować fantastyczną atmosferę, i przeżywać te wspaniałe momenty. Ta wyjątkowa sportowa zabawa będzie początkiem finałowego świętowania, ale to nie koniec biegowych nowości.

 

Dołącz do wydarzenia

 

 

 

Bieg Wirtualny - co to jest?

Kolejnym, nowym sposobem aby wziąć udział w biegu jest Bieg Wirtualny. Zasady startu są bardzo podobne jak w biegu tradycyjnym poza tym, że o jego miejscu i czasie startu decyduje uczestnik. Jedyny warunek jaki musi spełnić to pokonanie 5km w dowolnej formie (bieg, marsz, pływanie, jazda na rowerze, wózku inwalidzkim, deskorolce, hulajnodze, rolkach, łyżwach, sankach, nartach itp.).

 

 

Jaki jest cel?

Cel biegu zarówno tego w Warszawie jak i Wirtualnego jest niezmienny- za datki zakupione będą pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Minimalna suma, którą należy wpłacić, aby wziąć udział w biegu to 40zł. Warto pamiętać, że zakup pomp jest wsparciem jednego z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Natomiast hasło przewodnie biegu wspiera akcję prowadzoną przez Fundację - „Policz się z cukrzycą”, w celu umieszczania na opakowaniach produktów żywnościowych ważnych dla diabetyków informacji.

 

        

                                       

Jak dołączyć do Biegu Wirtualnego?

Po rejestracji na portalu Slotmarket, każdy zapisany uczestnik otrzymuje pakiet startowy, a w nim koszulkę oraz numer startowy. W dniu startu za pomocą urządzenia GPS, aplikacji mobilnej do monitorowania aktywności sportowych (np. Endomondo), zegarka z GPS itd. Startujący rejestruje pokonaną trasę o minimalnym dystansie 5 km, zapisuje wynik w postaci zrzutu ekranu, zdjęcia itp., wysyła potwierdzenie na adres [email protected]. Po pozytywnej weryfikacji ukończenia dystansu uczestnik otrzyma piękny, pamiątkowy medal.

 

 

Zapisz się na 1. Wirtualny Bieg "Policz się z cukrzycą"

 

Przeczytaj regulamin biegu 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-11-22 10:55:00

Wielkie granie na Placu Bankowym!

Znamy już listę koncertów 28. Finału WOŚP w Warszawie! 12 stycznia przygotowaliśmy moc muzycznych wrażeń! Zobacz, którzy artyści będą rozgrzewać finałową atmosferę.

2019-11-12 13:19:54

2 nowoczesne pracownie za 4 mln złotych

Dziś zostały uroczyście otwarte dwie nowoczesne pracownie diagnostyczne wyposażone przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dary od WOŚP o wartości blisko 4 mln złotych trafiły do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

2019-12-02 16:30:00

Pierwszy Wirtualny Bieg „Policz się z cukrzycą”!

Po raz pierwszy w historii zapraszamy do wspólnego biegania nie tylko w Warszawie i w miejscach, gdzie odbywają się Biegi Policz się z Cukrzycą organizowane przez sztaby, ale wszędzie tam, gdzie znajdują się fani zdrowego trybu życia i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2019-12-03 14:00:00

Barbórkowa aukcja ruszyła!

Szczodre serca nabywców przedmiotów mogą włączyć się w pomaganie, a rzeczy przekazane na licytacje są naprawdę wyjątkowe. Pierwszą z nich jest przejazd z jednym z najbardziej cenionych kierowców rajdowych Kajetanem Kajetanowiczem!

Zobacz też