Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Sztaby WOŚP startują z wydarzeniami 32. Finału!

2023-12-15 13:38:32

 

Dzisiaj Sztaby WOŚP startują z lokalnymi imprezami z okazji 32. Finału WOŚP! Zarejestrowane wydarzenia potrwają do dnia Letniej Zadymy w Środku Zimy, czyli 28 stycznia 2024 roku.

 

Aktualna liczba zaakceptowanych wydarzeń Sztabowych to aż 138 różnego rodzaju imprez organizowanych przez lokalne społeczności! Każdego roku kreatywność i inicjatywa Sztabów WOŚP dodaje nam skrzydeł!

 

Sztab, który przygotował dla Was najwięcej wydarzeń to Fabryka Sztuk Tczew (woj. pomorskie). Wolontariusze z Tczewa przygotowali aż wydarzeń, a w ich skład wchodzą m.in.: warsztaty artystyczne, mecz piłki ręcznej, parkrun i imprezy miejskie!

 

Wydarzenia Sztabowe 31. Finału WOŚP, fot. Paweł Krupka

 

W tym roku najpopularniejsze typy wydarzeń to:

  • Zajęcia sportowe (biegi, morsowanie, treningi)
  • Występy artystyczne
  • Zajęcia edukacyjne
  • Kiermasze szkolne
  • Warsztaty artystyczne
  • Koncerty
  • Przedstawienia teatralne

 

Zapoznaj się z wydarzeniami Sztabów 32. Finału!

 

Wydarzenia Sztabowe 31. Finału WOŚP, fot. Bartosz Barba

 

Pierwsze wydarzenia Sztabowe w ramach 32. Finału WOŚP

 

Świąteczna Akcja Charytatywna 2023 organizowana przez Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

 

 

Hakuna Matata -– start pierwszego Sztabu WOŚP w Egipcie

 

 

Tworzenie pięknych ozdób na Kiermasz Bożonarodzeniowy Sztabu Aktywnie Po Dzwonku 

 

 

O 32. Finale WOŚP

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki są płuca po pandemii – środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Cel zbiórki od początku grudnia zasilić można poprzez rozmaite kanały elektroniczne.

Centrum działań w Warszawie będą Błonia PGE Narodowego, gdzie powstanie studio główne, z którego nadawana jest transmisja telewizyjna i internetowa, oraz scena, na której zaprezentuje się kilkunastu wykonawców. Do tej pory ogłosiliśmy koncerty artystów: BOKKA, Golden Life, Lordofon, Booze & GloryWojtek Szumański, LemONEnej, Pull The Wire, Proletaryat, Poparzeni Kawą Trzy.

POKAŻ PODOBNE
2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!

2024-01-19 18:58:20

Wesprzyj 32. Finał WOŚP „przy okazji”

32. Finał WOŚP zagra już za kilka dni – tego wyjątkowego dnia będzie można spotkać wolontariuszy i wolontariuszy w wielu miejscach w Polsce i na całym świecie. Jeśli chcecie, możecie wspierać cel 32. Finału WOŚP już teraz, nawet podczas codziennych zajęć, takich jak zakupy. Zaskoczeni? Sami zobaczcie!

2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

2024-01-22 17:49:39

Tarnowo Podgórne - Legimi ponownie zaprasza do akcji czytania i słuchania dla WOŚP

Podobnie jak w poprzednich latach Legimi włącza się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem udostępnionych zostało bezpłatnie 20 synchrobooków ®.