Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja
Patrol

Działaj z WOŚP

2015-09-02 10:14:01

Możliwości działania z Fundacją WOŚP jest bardzo dużo i to na wielu płaszczyznach. Sprawdźcie naszą listę, wybierzcie najbardziej odpowiednią dla Was opcję i dołączcie do nas. 


  • Jeśli chcesz zbierać pieniądze w czasie Finału WOŚP - zgłoś się do Sztabu i zostań wolontariuszem (ruszamy w październiku). Sztab zarejestruje Cię w naszej bazie, dostaniesz od niego identyfikator, puszkę zabezpieczoną banderolami oraz serduszka, które otrzyma od Ciebie każda osoba wrzucająca pieniądze do puszki kwestarskiej.
 
  • Jeśli chcesz zorganizować Finał w swojej miejscowości -  załóż Sztab Finału WOŚP (ruszamy w październiku). Zanim złożysz wniosek o zorganizowanie Sztabu WOŚP skontaktuj się ze Sztabem istniejącym już w Twojej okolicy (tu znajdziesz listę sztabów poprzedniego Finału) i spróbuj razem z nim zorganizować coś na większą skalę. Razem możecie zrobić fantastyczne rzeczy! Pamiętajcie o współpracy.

  • Masz własną firmę i chcesz wspomóc organizację Finału - zgłoś się do jednego ze Sztabów (lista sztabów pojawi się po rozpoczęciu rejestracji sztabów. Listę sztabów ubiegłego Finału znajdziecie TUTAJ)
 
  • Działaj z nami na dłużej przy imprezach organizowanych przez WOŚP - Pokojowy Patrol na Ciebie czeka. Pokojowy Patrol to grupa wolontariuszy działających przez cały rok z Fundacją WOŚP przy różnych imprezach przez nią organizowanych. 
 
  • Jeśli jesteś nauczycielem w klasach I-III, ucz z nami pierwszej pomocy - weź udział w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować". Program RUR polega na wprowadzeniu zajęć z podstawowych czynności ratujących życie powszechnie już w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Szkoła otrzymuje niezbędny sprzet potrzebny do nauki pierwszej pomocy (fantomy, podręczniki, filmy i inne pomoce dydaktyczne). 
 
 
 
 
  • Chcesz wesprzeć nas finansowo? Wybierz jedną z wielu możliwości. To dzięki Waszym, nawet tym najdrobniejszym wpłatom, jesteśmy w stanie podnosić poziom polskiej medycyny dziecięcej i sprawiać, by każde nowonarodzone dziecko, mogło skorzystać z naszego sprzętu
 

(ajo) 

 
POKAŻ PODOBNE
Zobacz też