W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Fundacja

Nakładki i grafiki WYGRAMY do pobrania

2020-04-02 14:00:00

 

Wszyscy potrzebujemy siły do działania. Pomagamy i łączymy Polaków. Wygramy! I pójdziemy wszyscy razem na spacer. Wybierz i włącz nakładkę na Facebooku. Pobierz i udostępnij lub wydrukuj specjalnie przygotowane grafiki jednej z najważniejszych, społecznych akcji. 

 

 

Włącz nakładkę WYGRAMY na Facebooku

Posiadasz konto na portalu społecznościowym Facebook, a do tego chcesz pokazać wszystkim, że wspierasz WOŚP i razem z nami dodać otuchy innym. Na FB pojawiły się właśnie, przygotowane przez nas oficjalne nakładki na zdjęcia profilowe. Za pomocą kilku kliknięć możesz przyozdobić swojej zdjęcie małą grafiką. 

 

Jak to zrobić krok po kroku? 

1. Wejdź na stronę do ustawiania nakładek i wybierz swój wzór nakładki, z którego chcesz skorzystać:

 

bit.ly/NakladkaWygramy1

bit.ly/NakładkaWygramy2

bit.ly/NakladkaWygramy3

bit.ly/NakladkaWygramy4

https://bit.ly/NakladkaWygramy5

 

 

 

2. Jeśli nie widzisz od razu naszych nakładek - w wyszukiwarce z lewej strony wpisz: Wygramy

3. Wyświetlą Cię się wszystkie nasze oficjalne nakładki - i teraz możesz wybierać! 

 

 

fot. Dominik Malik

 

 

Grafiki WYGRAMY

Dodaj otuchy innym i pokaż, że jesteśmy razem. Pobierz i udostępnij lub wydrukuj specjalnie przygotowane grafiki jednej z najważniejszych, społecznych akcji. Dołącz do akcji WYGRAMY.

 

Ustawiłeś już swoją nakładkę? Pobierz i udostępnij grafiki na swoim koncie Facebook, Twitter czy Instagram i pokoloruj z nami świat Online. 

 

Facebook - pobierz

 

Twiiter - pobierz

 

Instagram - pobierz

 

Insta Stories - pobierz

 

 

Wolisz świat offline? Wydrukuj grafiki i pokaż je światu. Jeśli masz możliwość wydrukowania ich i posiadasz powierzchnię reklamową - daj nam znać! Wyślij nam swój logotyp i specyfikację druku - a nasi graficy naniosą na nasz baner Twoje logo i odeślą Ci plik. Zależy nam, żeby logo Twojej firmy było umieszczone, bo to także informacja dla wszystkich, że Fundacja nie poniosła kosztów, a wszystko odbywa się dzięki Państwa inicjatywie. W razie pytań śmiało, prosimy o kontakt pod adresem [email protected]

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-04-16 08:00:00

Jak ściągać rękawiczki i maseczkę

Jak prawidłowo założyć i ściągnąć maseczkę ochronną? Jak prawidłowo myć ręce, by zachować maximum bezpieczeństwa? Jak ściągać rękawiczki jednorazowe? O czym należy pamiętać podczas ich noszenia? Chroń siebie i swoich bliskich. Zobacz nasze tutoriale, przeprowadź doświadczenia z dziećmi i dbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych.

2020-04-09 13:55:17

24 respiratory dla polskich szpitali

Allegro przekazało 2 miliony złotych na wsparcie Funduszu Interwencyjnego na rzecz walki z koronawirusem, powołanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Darowizna Allegro umożliwiła Fundacji zakup kolejnych 24 respiratorów dla polskich szpitali.

2020-04-16 13:38:21

2,6 miliona maseczek od WOŚP

Fundacja WOŚP realizuje wielką wysyłkę środków ochrony osobistej, które zakupione zostały z myślą o placówkach medycznych i domach opieki społecznej z całego kraju. Wśród środków tych znajdują się maseczki chirurgiczne, których łącznie Orkiestra przekaże aż 2,6 miliona.

2020-04-13 09:13:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.30

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Złapaliście już dzisiejszą dawkę słońca? Przed nami kolejny tydzień walki. Pomaluj swój świat i dziś. Wydrukuj kolejną partię malowanek WYGRAMY!

Zobacz też