2018-12-18 15:34:33

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN!

O Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie głośno od samego rana! Relację z tego niezwykłego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24 oraz TTV. Jak zawsze, o godz. 20:00 zabłyśnie „Światełko do nieba”.
2018-12-18 13:12:57

Huhu ha, huhu ha – niedziela niehandlowa nie jest zła!

Na wielkie serce nie ma wyznaczonych dni, wrażliwym nie jest się tylko od święta. Od życzliwości, współczucia, przyjaźni nie bierze się zwolnienia. Na robienie DOBRA każda chwila jest… DOBRA!
2018-12-14 14:19:01

Najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP

To już drugi tydzień aukcji Allegro dla WOŚP. Kwota zebrana na licytacjach przekroczyła 130 000 zł mimo, że Finału pozostał jeszcze miesiąc
2018-12-14 13:39:10

Polacy od 16 lat najbardziej ufają Fundacji WOŚP!

Kilka dni temu otrzymaliśmy raport podsumowujący badania nad zaufaniem społecznym w Polsce, przygotowany przez firmę IQS - aż 83% respondentów darzy Orkiestrę zaufaniem!
2018-12-10 13:03:45

Aż 6 nagród w konkursie Złote Spinacze dla WOŚP!

Aż 6 nagród w konkursie ZŁOTE SPINACZE przyznane przez Związek Firm Public Relations w naszych rękach! W tym jedna od WAS - Nagroda Publiczności! Dziękujemy!
2018-12-07 13:09:37

Międzychód - Nagrali spot zapraszający na 27. Finał WOŚP

Szykują wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Tak o 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie, mówią jego mieszkańcy.
2018-12-06 13:14:54

Pomiechówek - 1 Pomiechowski Bieg WOŚP

Po raz pierwszy w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy wspieramy akcję na sportowo.
2018-12-05 16:13:30

Wielka pomoc w małych rękach!

Mali bohaterowie niosą pomoc! Świat zmienia się na lepsze. O takiej podstawie trzeba mówić! Ratownikiem może być każdy, wystarczy wielkie serce!
2018-12-05 10:00:00

Wolontariuszu! Dzisiaj Twoje Święto!

Mijamy ich na ulicy, w autobusie, w tramwaju... Zawsze wiozą ogromny bagaż, wypełniony przeżyciami i doświadczeniem. Mają też kieszenie pełne pięknych historii i wzruszeń. Nieskończoną ilość powodów, by pomagać do końca świata i o jeden dzień dłużej.
2018-12-04 15:21:03

1% podatku na wsparcie dla psychiatrii dziecięcej!

W tym roku natomiast zrobimy to, co robimy najlepiej. Zrobimy to szybko, sprawnie, tak jak zawsze. Wszystko dzięki Wam!
2018-12-04 13:50:00

To już ostatnie szkolenia w tym roku!

To już ostatnie szkolenia w tym roku! Jesteśmy w Kędzierzynie Koźlu!
2018-12-04 11:53:43

Reykjavik - Spotkanie Sztabowe

Wspinaj się z nami po marzenia o najgorętszym 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
2018-12-04 09:42:00

Graj, licytuj, pomagaj!

Tradycyjnie z początkiem grudnia ruszają internetowe aukcje Allegro dla WOŚP. Przez 19 lat wspólnie zebraliśmy niemal 53 miliony zł!
2018-12-03 22:27:15

Opole na pełnych obrotach, nakręceni na 27. Finał!

Odliczamy dni do Finału! I chociaż pozostał jeszcze miesiąc, my już czujemy orkiestrowa atmosferę. Się dzieje!
2018-12-03 15:33:31

Pierwsza w historii nagroda imienia Andrzeja Wajdy przyznana!

Jurek Owsiak doceniony Nagrodą imienia Andrzeja Wajdy za wybitną działalność w duchu solidarności społecznej!
2018-11-30 12:11:01

190 000 tekturowych skarbonek!

Tekturowe skarbonki są dziś nieodłączną częścią Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapisały się w świadomości darczyńców oraz pomogły zbudować zaufanie Polek i Polaków do największej w Polsce zbiórki publicznej.


Czekaj - trwa pobieranie treści

Zobacz też