Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja
Festiwal

Porady dla Woodstockowiczów - słuchaj Radia Woodstock

2016-06-20 10:34:51

 


Słuchaj Radia Woodstock!

Przez cały Przystanek Woodstock działa nasze polowe Radio Woodstock - słuchaj go i wyłapuj najważniejsze informacje o tym, co dzieje się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, jaka będzie pogoda i nakręcajcie się puszczaną tam muzą na zbliżające się koncerty. Pamiętajcie, że możecie podejść do sceny, do radia i pozdrowić swoich przyjaciół. Do radia można też wysłać sms na numer 4330, który dzięki pomocy firmy serwersms.pl zostanie przeczytany i przekazany na antenie.

Czekamy na Was też na stronie radiowoodstock.pl

Na kostrzyńskim polu działa ekipa Kręcioła.TV, która robi Wam zdjęcia, przeprowadza wywiady, a także Was filmuje. Efekty ich pracy możecie cały czas oglądać na naszych stronach internetowych.

A muza na poniedziałek ro ukraiński zespół O.Torvald!

(aa)
POKAŻ PODOBNE
2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

Zobacz też