W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Festiwal

Warsztatowe zatrzęsienie - część druga

2015-07-30 13:45:00

 

Przystanek Woodstock rozpocznie się już za kilka godzin. Tymczasem warsztaty na wzgórzu ASP trwają pełną parą. Dzisiaj kolejna porcja informacji na ich temat, łapcie.

 

Warsztaty z podstaw języka migowego – to nie tylko zajęcia językowe, ale również antydyskryminacyjne. W trakcie ich trwania dowiecie się jak zachować się poznając osobę głuchoniemą oraz jak ważna jest w takiej relacji mimika, a także poznacie podstawowe zwroty języka migowego.

 

Lutowanie brzmi jak magia, a jednak okazuje się, że to całkiem łatwa sprawa. Warsztaty o tym jak szybko naprawić popsuty układ elektroniczny.

 

Stoisko z sitodrukiem – tutaj będziecie mogli nadrukować na swoich koszulkach napis HejtStop oraz inne antydyskryminacyjne hasła i wzory. Stwórzcie obok siebie przestrzeń wolną od dyskryminacji.

 

Mobilna Akademia Telewizyjna – warsztaty o tym, w jak nagrywać i montować filmy telefonem komórkowym. Jeśli chcielibyście poznać podstawy teoretycznej tych umiejętności, wbijajcie do Telewizji Gorzów.

 

Druk 3D w praktyce – niby wszystko jasne, a jednak... Na stoisku dostępna jest drukarka 3D, a więc każdy pod okiem instruktora będzie mógł spróbować okiełznać tego potwora.

 

Warsztaty astronomiczne – ciekawią cię gwiazdy, ale znasz tylko Mały i Duży Wóz. Tutaj dowiesz się o nich znacznie więcej. Poznasz gwiazdozbiory, ciekawostki na temat nocnego nieba oraz dowiesz się jak szukać poszczególnych gwiazd.

 

Warsztaty ceramiczne – czyli koło garncarskie, glina i ogromne pole manewru dla wyobraźni... Czego chcieć więcej? Piec też będzie, więc wypalanie plenerowe również do dyspozycji.


(efka łobuz, fot. Robert Grablewski)
 

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też