W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

Wirtualne zbiórki WOŚP

2013-12-28 16:26:49
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to czas, kiedy bardzo dużo ludzi chciałoby się włączyć w działania Fundacji, jednak czasem nie mają takiej możliwości. Powody bywają różne – pobyt za granicą, niemożność wyjścia na ulicę z puszką lub żeby do niej wrzucić, itd. Dlatego coraz więcej zbiórek organizowanych jest w Internecie. Dodatkowym atutem zbiórek online jest również możliwość zaproponowania Internautom dobrej zabawy połączonej z czymś pożytecznym. 


Wirtualna Skarbonka na Siepomaga.pl 
Co roku do naszego wspólnego grania włącza się  120 000 wolontariuszy z 1700 sztabów. Bardzo wiele osób chce jednak także kwestować z nami Internecie. Siepomaga.pl pomaga nam przenieść dobrze znany sposób kwestowania do skarbonki w wirtualną przestrzeń! Jest to ukłon zarówno w stronę osób, które chciałyby wpłacić pieniądze na rzecz Finału, a nie mogą tego z różnych przyczyn uczynić, a także w stronę tych, którzy nie zdążyli zostać wolontariuszami lub tych, którzy razem ze swoimi fanami, pracownikami chcą wspólnie zbierać pieniądze na rzecz WOŚP. Siepomaga.pl daje nam możliwość pomocy na dwa sposoby. Można dorzucić się do istniejącej już puszki lub założyć własną skarbonki i "kwestować" z nią w Internecie. 

Wirtualne puszki mają już: 
BlaBlaCar.pl
YouTuberzy dla WOŚP
Klub ZAFIRA
blog #FollowJezus
 


Wirtualne Serce 
W tym roku postanowiliśmy zagrać również na wspieram.to i razem z Internautami stworzyć Wirtualne Serce. Od kilku lat w Internecie rozświetlamy e-serce WOŚP, a tym razem chcemy je stworzyć w nieco innej formie. Każdy może stać się jego częścią tym samym sprawiając, że będzie ono jeszcze bardziej okazałe. Warto też pokazać innym, że w tym roku wspiera się WOŚP także w tej formie i dzięki przygotowanym wtyczkom mediów społecznościowych udostępnić właśnie swój element serducha. Projekt wsparli znani i lubiani blogerzy: Krzysztof Gonciarz, Lekko Stronniczy, Rock Alone, Jessica Mercedes, Michał Górecki, Monika Czaplicka, a także muzycy: Enej, Damian Ukeje, Piotr Szumlas i Jacob Zaborski. Projekt znajdziecie na: www.wspieram.to/WOSP
 

 

Wpłać przez Facebooka
Pojawia się coraz więcej możliwości wpłacania datków na statutową działalność Fundacji WOŚP również przez Internet. W jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych dzięki współpracy z SHOWROOM i MITU powstała specjalna aplikacja do wpłat na konto Orkiestry. Wystarczy wejść do aplikacji  i przekazać dowolną kwotę na rzecz WOŚP. Po wpłacie na swojej tablicy będzie można udostępnić orkiestrowe serduszko. Pomagam.interia.pl
Portal uruchomił stronę Pomagam.interia.pl, dzięki której użytkownicy mogą już teraz wspomóc działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przelewając dowolną kwotę na konto fundacji.

Także użytkownicy usługi poczta.interia.pl mają szansę wesprzeć działania WOŚP poprzez dodanie do każdego wysyłanego maila specjalnie przygotowanej stopki promującej akcję.

Na stronie zbiórki internauci znaleźć mogą także najświeższe informacje związane z 22.Finałem WOŚP oraz specjalny raport, w którym znajdzie się także kalendarz koncertów i innych wydarzeń oraz newsy związane z organizacją zbiórki.


(ajo)
 
POKAŻ PODOBNE
Zobacz też