Do 29. Finału WOŚP pozostało
72 dni
Festiwal

Złoty Bączek - ruszył trzeci etap głosowania

2016-05-25 23:00:00

Ruszył trzeci i ostatni etap tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka! Zakwalifikowały się do niego po trzy zespoły z każdej kategorii, które uzyskały największą ilość głosów.

Wyniki tegorocznej edycji Plebiscytu poznamy 4 czerwca podczas Finału Eliminacji do Przystanku Woodstock! Zwycięzcy zostaną zaproszeni na tegoroczny 22. Przystanek Woodstock i jeśli zaproszenie przyjmą - spotkacie się z nim w tym roku na Dużej Scenie!

Złoty Bączek jest nagrodą przyznawaną jako wyraz uznania publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Przystanku Woodstock. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie podczas 21. Przystanku Woodstock. W czasie tej edycji plebiscytu zostaną wręczone po raz pierwszy 4 Złote Bączki. Dwa z nich za występ na Scenie Dużej - jeden dla zespołu z Polski, drugi dla kapeli ze świata oraz dwa za występ na Małej Scenie - również dla zespołu z Polski i z zagranicy. 

 

 
W trzecim etapie Złotego Bączka rywalizują już tylko 3 zespoły z każdej kategorii i teraz tylko one walczą o Wasze głosy!
 
 

 
Każdy z Was może oddać jeden głos w każdej kategorii w czasie trwania danego etapu. Oznacza to, że nawet jeśli już głosowaliście w naszej zabawie, w trzecim etapie macie możliwość ponownego zagłosowania. Możecie głosować na ten sam zespół, co w pierwszym etapie lub wybrać swojego nowego faworyta. 
Głosowanie odbywa się za pośrednictwem specjalnie przygotowanej przez firmę Fanpoint aplikacji w serwisie Facebook. Aby wziąć udział w głosowaniu, należy posiadać konto na Facebooku.


(amm) 

 
POKAŻ PODOBNE
2020-10-16 10:15:00

Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października to Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca, który dotychczas był również dniem bicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy przez jak największą ilość osób, popularyzując naukę podstaw pierwszej pomocy.

2020-10-07 12:30:00

Znamy temat 29. Finału WOŚP

Wiemy, na co zagra WOŚP w 2021 roku. 7 października na terenie Fundacji WOŚP w Warszawie Jurek Owsiak ogłosił cel 29. Finału WOŚP, który odbędzie się 10 stycznia 2021 roku. Tym razem Fundacja będzie zbierać na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

2020-10-05 11:30:00

Zarejestruj Sztab 29. Finału w swoim mieście

Ruszyła rejestracja sztabów 29. Finału WOŚP! Chcesz zorganizować zbiórkę w swojej miejscowości? Pamiętaj, że istnieje kilka form rejestracji zbiórki. Nim rozpoczniesz rejestrację swojej zbiórki, przeczytaj ten tekst i dowiedz się, którą formę rejestracji sztabu powinieneś wybrać. Pamiętaj, aby przed rejestracją zapoznać się z odpowiednim regulaminem zbiórki.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

Zobacz też