Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Festiwal

EkoWioska Greenpeace

2015-07-03 10:54:41

Zmęczeni? Mamy strefę relaksu! Zgrzani? Zapraszamy do Strefy Chłodu! Znudzeni? Oto plac zabaw dla dzieci i dorosłych! Samotni? U nas najlepsze towarzystwo i speed dating. Wszystko przygotowane w tym roku dla Woodstockowiczów przez Greenpeace. Znajdziecie nas w dwóch miejscach: w wyjątkowej EkoWiosce oraz w strefie NGO, gdzie stanie nasz pawilon edukacyjny. Dobrą energię  zapewni nam słońce, które dzięki różnym instalacjom fotowoltaicznym dostarczy prąd do wszystkich urządzeń, a przy sprzyjającej pogodzie zasili również festiwal.

Codziennie rano zapraszamy do EkoWioski na medytację, która przygotuje umysł na dzień pełen wrażeń. Każdego dnia festiwalu  prowadzimy warsztaty wege gotowania, śpiewu i szycia. Planujemy też speed dating, czyli ekspresowe randki dla wszystkich. Dla chętnych oferujemy możliwość zamieszkania w EkoWiosce i poznania życia eko-aktywisty od środka. Będą także ciekawe spotkania z zaprzyjaźnionymi organizacjami i całonocne dyskusje. Poznaj nas i przekonaj się, że warto być zielonym! Dzięki stacjonarnej ładowarni solarnej zlokalizowanej na terenie EkoWioski, energii nie zabraknie też Twojej komórce czy tabletowi.

Znajdziecie nas również w strefie NGO, w której zagości jedna supernowoczesna elektrownia słoneczna zamontowana na ogromnym solar trackerze. W pobliskim pawilonie edukacyjnym będzie można dowiedzieć się więcej o odnawialnych źródłach energii czy działaniu samej instalacji, a w zacienionej strefie wokół solar trackera odpocząć na leżakach i naładować urządzenia mobilne podpinając je do gniazdek samoobsługowej ładowarni. 

 

Przyjdź  też w piątek o 12.30 pod Dużą Scenę i bądź jedną z 5 tys. osób, które stworzą ludzki obraz. To wyjątkowa akcja. Zrobimy duży ludzki obraz i wyślemy dobrą energię Polsce, Europie, światu!


Wspólnie ułożymy obraz symbolizujący naszą dbałość o planetę. Całe wydarzenie sfotografujemy i sfilmujemy z lotu ptaka. Na miejscu spotkasz ludzi w koszulkach Greenpeace, którzy pomogą Ci ustawić się tak, by powstał ładny wzór. Nie może Cię zabraknąć!


 

Wszystkie aktywności znajdziecie w harmonogramie 


Pobierz rozkład jazdy EkoWioski  

Zamieszkaj w EkoWiosce 


POKAŻ PODOBNE
Zobacz też