Do 29. Finału WOŚP pozostało
75 dni
Festiwal

Kolorowych snów!

2015-07-31 03:15:00

Trudno w to uwierzyć, ale za nami pierwszy dzień 21. Przystanku Woodstock. Kiedy to minęło? 
Jednak po kolei... 

Czwartek rozpoczęliśmy spotkaniem w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych z księdzem Janem Kaczkowskim. Wcześniej informowaliśmy Was o zmianach, jakie nastąpiły w grafiku spotkań ASP.
 

Kolejne spotkanie na wzgórzu to rozmowa z doktor Ireną Eris - mądrze o biznesie i życiu. 

O 14:00 w namiocie Centrum Prasowego Fundacji WOŚP odbyła się konferencja prasowa otwierająca tegoroczny Przystanek Woodstock. Natomiast chwilę potem, bo o 15:00 Jurek Owsiak z Dużej Sceny otworzył festiwal, co potwierdził magiczny przelot Iskier nad woodstockowym polem. 

Pamiętajcie o tym, że nasze Wzgórze ASP tętni życiem! Można by utworzyć z tego osobny festiwal, a najlepszym dowodem na to są odbywające się tam warsztaty i zajęcia

Dzisiejszy dzień pokolorował projekt "Flower Power" i RICOH COLOR SHOW, czyli jeden z naszych partnerów, który podarował uczestnikom koncertu kolorowe proszki HOLI, które wyrzuciliście w powietrze tworząc piekną tęcze kolorów.

Na woodstockowym polu czeka na Was mnóstwo atrakcji - zaprasza Was Lech, PLAY i Allegro, którzy w swoich wioskach przygotowali dla Was moc atrakcji, upominków i konkursów. Sprawdźcie koniecznie co jeszcze mogli wymyślić, aby Was zaskoczyć. W czwartkowy poranek wystartowała sztafeta z Knurowa, która biegnie do nas przez całą Polskę - powitajmy ich wspólnie pod Dużą Sceną w sobotę, 1 sierpnia. 

Bez przerwy powtarzamy Wam, jak ważne jest dla nas bezpieczeństwo! Jurek głośno sprzeciwia się dilerom narkotyków i ostrzega co stanie się z osobami przyłapanymi na próbie rozprowadzania nielegalnych substancji. Jeśli są z Wami dzieci - przeczytajcie proszę kilka naszych rad, które zwiększą ich bezpieczeństwo uczestniczenia w naszym Festiwalu. 

Woodstock spełnia marzenia! Ale to Wy biorąc udział w naszych woodstockowych aukcjach dołożyliście swoją cegiełkę do jego organizacji. Właśnie dzisiaj odbyło się spotkanie Jurka z osobami biorącymi udział w tych licytacjach.

Czwartek to już dzień pełen koncertów na Dużej Scenie - Illusion, Pull the wire, projekt "Power Flower", Organek. Shaka Ponk, Within Temptation, Dream Theater i Comy.

Mała Scena dzielnie walczy o przyciągnięcie publiczności i patrząc na line up czasem trudno zdecydować bez zawahania gdzie być... Pierwszy dzień to The Chikitas, Domowe Melodie, Big Day, O.Torvald, Lipali, Mrozu i Curly Heads. 

Scena w Pokojowej Wiosce Kryszny również daje czadu, a my wiemy, że lubicie spędzać tam czas i ze względu na artystów, warsztaty czy przygotowane menu.

Nocne koncerty w namiocie ASP to już tradycja, więc dzisiejszy wieczór rozświetlił jazz - magiczna Julia Marcel i zjawiskowy Marek Napiórkowski. To wspaniały sposób na wyciszenie po dniu pełnym wrażeń i ostrej muzyki.

Pierwszy dzień za nami. Kiedy to zleciało? My też nie wiemy, ale jedno jest pewne - pierwszy dzień podniósł poprzeczkę wyjątkowo wysoko tym nadchodzącym. Zróbmy wszystko, aby kolejna edycja festiwalu była jeszcze piękniejsza od najpiękniejszej! 

Dobranoc, Woodstock! 


(Nika, fot. Anna Migda)
 
POKAŻ PODOBNE
2020-10-13 13:57:13

Uczestnicy Pol'and'Rock Festival i Finałów WOŚP ratują życie!

67 przyjaciół Orkiestry uratowało innym życie, zostając dawcą szpiku! 13 października obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku, czyli dzień poświęcony osobom, które zdecydowały się przekazać swoje komórki macierzyste.

2020-09-30 16:45:07

Dwa nowe wyjątkowe miejsca w Kołobrzegu nawiązujące do działalności Fundacji

Jurek Owsiak oraz prezydent Anna Mieczkowska 30 września symbolicznie otworzyli rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kołobrzegu.

2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-09-21 12:42:08

Rondo im. WOŚP w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie otwarte

W piątek 18 września otwarto oficjalne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wielkopolskim. Stało się tak dzięki inicjatywie części radnych, którzy w kwietniu tego roku przegłosowali uchwałę w tej sprawie.

Zobacz też