W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Festiwal

Kolorowych snów!

2015-07-31 03:15:00

Trudno w to uwierzyć, ale za nami pierwszy dzień 21. Przystanku Woodstock. Kiedy to minęło? 
Jednak po kolei... 

Czwartek rozpoczęliśmy spotkaniem w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych z księdzem Janem Kaczkowskim. Wcześniej informowaliśmy Was o zmianach, jakie nastąpiły w grafiku spotkań ASP.
 

Kolejne spotkanie na wzgórzu to rozmowa z doktor Ireną Eris - mądrze o biznesie i życiu. 

O 14:00 w namiocie Centrum Prasowego Fundacji WOŚP odbyła się konferencja prasowa otwierająca tegoroczny Przystanek Woodstock. Natomiast chwilę potem, bo o 15:00 Jurek Owsiak z Dużej Sceny otworzył festiwal, co potwierdził magiczny przelot Iskier nad woodstockowym polem. 

Pamiętajcie o tym, że nasze Wzgórze ASP tętni życiem! Można by utworzyć z tego osobny festiwal, a najlepszym dowodem na to są odbywające się tam warsztaty i zajęcia

Dzisiejszy dzień pokolorował projekt "Flower Power" i RICOH COLOR SHOW, czyli jeden z naszych partnerów, który podarował uczestnikom koncertu kolorowe proszki HOLI, które wyrzuciliście w powietrze tworząc piekną tęcze kolorów.

Na woodstockowym polu czeka na Was mnóstwo atrakcji - zaprasza Was Lech, PLAY i Allegro, którzy w swoich wioskach przygotowali dla Was moc atrakcji, upominków i konkursów. Sprawdźcie koniecznie co jeszcze mogli wymyślić, aby Was zaskoczyć. W czwartkowy poranek wystartowała sztafeta z Knurowa, która biegnie do nas przez całą Polskę - powitajmy ich wspólnie pod Dużą Sceną w sobotę, 1 sierpnia. 

Bez przerwy powtarzamy Wam, jak ważne jest dla nas bezpieczeństwo! Jurek głośno sprzeciwia się dilerom narkotyków i ostrzega co stanie się z osobami przyłapanymi na próbie rozprowadzania nielegalnych substancji. Jeśli są z Wami dzieci - przeczytajcie proszę kilka naszych rad, które zwiększą ich bezpieczeństwo uczestniczenia w naszym Festiwalu. 

Woodstock spełnia marzenia! Ale to Wy biorąc udział w naszych woodstockowych aukcjach dołożyliście swoją cegiełkę do jego organizacji. Właśnie dzisiaj odbyło się spotkanie Jurka z osobami biorącymi udział w tych licytacjach.

Czwartek to już dzień pełen koncertów na Dużej Scenie - Illusion, Pull the wire, projekt "Power Flower", Organek. Shaka Ponk, Within Temptation, Dream Theater i Comy.

Mała Scena dzielnie walczy o przyciągnięcie publiczności i patrząc na line up czasem trudno zdecydować bez zawahania gdzie być... Pierwszy dzień to The Chikitas, Domowe Melodie, Big Day, O.Torvald, Lipali, Mrozu i Curly Heads. 

Scena w Pokojowej Wiosce Kryszny również daje czadu, a my wiemy, że lubicie spędzać tam czas i ze względu na artystów, warsztaty czy przygotowane menu.

Nocne koncerty w namiocie ASP to już tradycja, więc dzisiejszy wieczór rozświetlił jazz - magiczna Julia Marcel i zjawiskowy Marek Napiórkowski. To wspaniały sposób na wyciszenie po dniu pełnym wrażeń i ostrej muzyki.

Pierwszy dzień za nami. Kiedy to zleciało? My też nie wiemy, ale jedno jest pewne - pierwszy dzień podniósł poprzeczkę wyjątkowo wysoko tym nadchodzącym. Zróbmy wszystko, aby kolejna edycja festiwalu była jeszcze piękniejsza od najpiękniejszej! 

Dobranoc, Woodstock! 


(Nika, fot. Anna Migda)
 
POKAŻ PODOBNE
Zobacz też